NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Přikrývky

Přikrývky

Při výrobě přikrývek a přehozů jsme pro vás vybrali ty nejlepší materiály vysoké kvality.

Zobrazit podle Vybrat podle

Položky 1-17 z 36

Zavřít
Page:
  1. 1
  2. 2

Položky 1-17 z 36

Zavřít
Page:
  1. 1
  2. 2

PŘIKRÝVKY DORMEO - PRO SKUTEČNĚ RELAXAČNÍ SPÁNEK

Když si vyberete jednu z přikrývek Dormeo, víte, že budete spát s úsměvem na tváři a každou noc si opravdu užijete. Kvalitní přikrývka plně přispívá ke kvalitě spánku, takže se můžete cítit chráněni a hýčkáni od chvíle, kdy se do ní zabalíte.


Chraňte přikrývku novým povlečením. U společnosti Dormeo najdete mnoho přikrývek pro každé roční období, včetně variant, které můžete použít v chladném i horkém období. Jsou vyrobené z různých druhů materiálů, syntetických nebo přírodních. Tlusté zimní přikrývky budou váš nejlepší přítel na mrazivé noci, kdy vás budou chránit před chladem a udrží vás v příjemném objetí. Letní večery vás již nepřekvapí teplem, protože pod tenkou přikrývkou od Dormeo ucítíte příjemný chlad, který potřebujete.


Ideální v kombinaci s dokonalým polštářem. Můžete si vybrat přikrývky různé tloušťky, které se perfektně přizpůsobí každé sezóně, takže budete mít vždy po ruce tu správnou volbu. Hledáte přikrývku, která se dokáže přizpůsobit jakékoli teplotě? Rozhodněte se pro dvojitou přikrývku, která se skládá ze dvou kusů s různými tloušťkami, pro klidný spánek a pocit pohodlí v každém ročním období.