NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Povlečení

Povlečení

Dopomohou vám k tomu barevné deky, pohodlné ložní prádlo a dekorativní polštáře a přehozy.

Zobrazit podle Vybrat podle

Položky 1-17 z 21

Zavřít
Page:
  1. 1
  2. 2

Položky 1-17 z 21

Zavřít
Page:
  1. 1
  2. 2

POVLEČENÍ DORMEO - ŠIROKÁ KOLEKCE BAREV A STYLŮ

Spánek je jedním z nejdůležitějších faktorů ovlivňující naši celkovou psychickou i fyzickou pohodu. Při jeho nedostatku se potýkáme nejen s únavou a celkovým oslabením našeho organismu, ale i s podrážděností a nervozitou. Navíc není nic lepšího, než se po dlouhém dni ponořit do pohodlí a konečně si užít tolik zaslouženou relaxaci a spánek. K tomu ovšem potřebujete příjemné, čisté prostředí a ideálně také luxusní komfort. Vytvořte si vlastní oázu spánku s Dormeo produkty přesně podle vašeho vkusu!


Co pro vytvoření vašeho nového speciálního místečka pro odpočinek budete potřebovat? Příjemné, různo-barevné deky, které díky škále barev snadno sladíte s jakýmkoliv stylem ložnice. Odolné, pohodlné ložní prádlo, které přinese ty nejsladší sny a dekorativní polštáře a přehozy, díky kterým si užijete třeba i odpoledního šlofíka.


Dormeo nabízí velkou škálu barev a stylů, které oživí vaši ložnici a přinesou perfektní spánek. Potrpíte si na styl a chcete, aby vaše ložní prádlo ladilo do posledního knoflíku? Jsme tu pro vás! Každá matrace či přistýlka potřebuje ochranu před alergeny, prachovými roztoči, tekutinami a skvrnami, které způsobují, že se spací plocha rychleji opotřebovává a ohrožuje vaše zdraví.


Vy i vaše rodina si zasloužíte zdravé prostředí ke spánku. Dormeo přináší nejen pohodlí, ale také kvalitní ochranu matrací a přistýlek před alergeny, prachovými roztoči, tekutinami a skvrnami, které způsobují, že se spací plocha rychleji opotřebovává a ohrožuje vaše zdraví. Ochranné potahy Dormeo poskytují právě tuto ochranu, udržují vaši matraci v čistotě a přináší vám ještě větší komfort. Navíc je snadno upevníte díky napínacím prostěradlům s velikostmi navrženými tak, aby se přizpůsobila jakékoliv matraci a aby vaše postel vypadala co nejlépe.


Všichni víme, jak je pořádný spánek důležitý, že? A pro děti to platí dvojnásob, protože jejich tělo i mysl potřebují ke správnému rozvoji odpočinek. Mají i vaše děti problémy se spánkem? Jsou pak unavené a nespokojené? Možná máme řešení – Ochranné potahy Dormeo, které ochrání před malými nehodami a roztomilá povlečení, díky kterým se odpočinek stane zábavou a oblíbenou částí dne. Vybírejte z mnoha roztomilých motivů pro kluky i holky, které jim přinesou do snů dobrodružství a zajistí klidnou, příjemnou noc a dostatek energie na další den. Dopřejte to nejlepší i svým nejmenším!


Od kůží z ulovených zvířat, přes textilní revoluci, až po dnešní, moderní ložní prádlo, které plní praktickou i estetickou funkci - povlečení je bez pochyby důležitou součástí našich každodenních životů. Hřeje, chrání lůžkoviny i matraci a zdobí vaši ložnici. Rozmazlete se tedy novým ložním povlečením Dormeo a usínejte klidněji a lépe ještě dnes.