NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Polštáře

Polštáře

Naše polštáře přináší oporu a vytváří pocit spánku jako na obláčku.

Zobrazit podle Vybrat podle

Položky 1-17 z 42

Zavřít
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Položky 1-17 z 42

Zavřít
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

POLŠTÁŘE DORMEO - PRO KLIDNÝ SPÁNEK BEZ BOLESTÍ

Zasloužíte si kvalitní a klidný spánek každou noc, a proto vám nabízíme širokou škálu polštářůDormeo, které jsou navržené pro vaše individuální potřeby a pohodlí. Vyberte si polštář, který vás bude rozmazlovat a během spánku vám poskytne dokonalou oporu hlavy a krční páteře. Na základě vašich preferencí a individuálních potřeb najdete polštáře se syntetickými nebo přírodními výplněmi, nastavitelné varianty, klasické pěnové i anatomické polštáře.


Pečujte o svůj polštář ochranným povlakem Dormeo. Vyberte si polštář, který vám pomůže uvolnit svaly a pomůže zapomenout na bolesti šíje, zad nebo ramen, aby vaše rána byla plná pozitivní nálady. Probouzejte se s úsměvem na tváři a pocitem svěžesti díky polštářům plněnými mikrovlákny, z materiálů připomínající vlnu, prachové peří nebo s jemným dotykem Aloe Vera.


Vsaďte na ideální kombinaci s dokonalou přikrývkou. Pokud trpíte alergiemi a chcete zlepšit kvalitu svého spánku máme pro vás řešení: hypoalergenní polštáře, díky kterým budete lépe odpočívat a vyhnete se nepohodlí způsobené alergiemi a dýchacími potížemi.