NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Přistýlky

Přistýlky

Správná přistýlka může vaší tvrdé posteli dodat měkkost, ale také tvrdost, potřebujete-li lepší oporu.

Zobrazit podle Vybrat podle

Položek: 16

Zavřít

Položek: 16

Zavřít

PŘISTÝLKY DORMEO - IDEÁLNÍ PRO POHODLÍ A SVĚŽEST VAŠÍ POSTELE

Přistýlka Dormeo je dokonalým doplňkem, pokud chcete své posteli přidat větší pohodlí a chránit matraci, abyste ji udrželi čistou a prodloužili její životnost. Snadno se s ní manipuluje a je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů. Je k dispozici v různých variantách, podle vašich potřeb. Přistýlky jsou ideální k ochraně nové matrace.


Můžete si vybrat přistýlky z pěny Orthocell, která nabízí dokonalou podporu a také zajišťuje prodyšnost a hygienu. U společnosti Dormeo najdete přistýlky s úpravou CleanEffect, což je ideální řešení pro udržení přistýlky čerstvé a prevenci proti podráždění a alergií tím, že eliminuje bakterie, roztoče a nepříjemný zápach. K dokonalé přistýlce, dokonalý polštář. Můžete ji použít jak na matrace, tak na pohovky, čímž získáte větší pohodlí a klid.


Rozkládací pohovka je perfektní volbou, zvláště když často používáte pohovku ke spánku nebo k pobytu hostů a chcete jim poskytnout příjemné místo k odpočinku. Zajistěte pohodlí a svěžest, kterou potřebujete s přistýlkou Dormeo.