V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Pro lepší zobrazení otočte telefon.
 
Doba na bezplatné vyzkoušeníJsme si natolik jisti, že matrace Dormeo je pro vás nejlepší volbou, že jsme ochotni vám nabídnout zkušební dobu bez rizika. Pokud matrace Dormeo z jakéhokoli důvodu nesplní vaše očekávání nebo s ní prostě nebudete spokojeni, vrátíme vám celou částku, kterou jste za ni zaplatili.
ZárukaPoskytneme vám dlouhou záruční dobu - pro úplný klid duše až 15 let. S takovou zárukou není důvod, proč to nezkusit.
Tvrdost

Pokud spíte hlavně NA ZÁDECH, je pro vás nejvhodnější tvrdá matrace. Lidé, kteří spí na zádech, nepotřebují měkkou matraci, protože váha jejich těla je rozložena na matraci rovnoměrněji než u lidí, již spí na boku či břiše.

Pokud spíte hlavně NA BOKU, je pro vás nejvhodnější buď měkká, nebo středně tvrdá matrace. To proto, že v této poloze působí tlak nejvíce na boky, ramena a kotníky. Tvrdá matrace by omezovala váš krevní oběh.

Pokud spíte hlavně NA BŘIŠE, je pro vás nejvhodnější středně tvrdá matrace. Příliš tvrdá matrace by vám tlačila na kolena a kyčle, do příliš měkké byste se zase moc propadali a hrozilo by, že budete mít nepříjemně ohnutý krk.

VýškaOd 14 do 27 cm
JádroEcocell© je neustále elastická pěna vyvinutá k tomu, aby byla perfektní podporou pro vaše tělo. Pěnové pružiny jsou pak revoluční novinkou se strukturou včelí plástve, vyrobenou z paměťové pěny a Ecocellu©. Tyto pružiny zvané Octaspring© poskytují bezkonkurenční komfort a podporu.
Dvojité jádro

2 samostatná jádra v 1 matraci

Tímto vylepšením disponují matrace široké 140 cm a více. O tvrdosti své poloviny matrace tak můžete rozhodovat nezávisle na osobě, která spává vedle vás.

Otočné jádro

Někdo to rád tvrdší, někdo měkčí

Některé matrace Dormeo jsou na jedné straně tvrdší a druhé měkčí. Pokud si tedy nejste hned jisti, jak tvrdou matraci chcete, pořiďte si tu s otočným jádrem a rozhodněte se kdykoli dle libosti.

Pratelný potahDíky zipu potah z matrace snadno sundáte. Vaše matrace bude čistá a hygienická po dlouhou dobu
Paměťová pěnaDíky zipu potah z matrace snadno sundáte. Vaše matrace bude čistá a hygienická po dlouhou dobu.
AntibakteriálníChrání před bakteriemi a roztoči, díky čemuž zůstane vaše matrace čistá a bez zápachu. Vytvoří tedy zdravější prostředí pro spánek.
Akce
Cena od
Cena od
COMFORT
Základní matrace vyrobené z pěny Ecocell® se standardními prvky; hypoalergenické a s ošetřením CleanEffect®.
30 dní
6 let
Tvrdá
16 cm
Ecocell®
 
 
 
Od 4 790 Kč Od
Od 4 790 Kč Od
30 dní
10 let
Velmi tvrdá
16 cm
Ecocell®
 
 
 
 
Od 5 290 Kč Od
Od 5 290 Kč Od
30 dní
10 let
Velmi tvrdá
18 cm
Ecocell®
 
 
 
 
Od 5 690 Kč Od
Od 5 690 Kč Od
VITALITY
Matrace pohodlnější díky paměťové pěně, která vám dá pocit beztíže. Otočné a dvojité jádro poskytne komfort ušitý na míru přímo vám a snímatelný potah nabízí možnost větší čistoty.
30 dní
15 let
Nastavitelná, Měkká, Méně tvrdá, Středně tvrdá, Tvrdá
18 cm
Ecocell®
Od 5 990 Kč Od
Od 5 990 Kč Od
60 dni
15 let
Středně tvrdá
18 cm
Ecocell®,pružin Octaspring®
 
 
Od 7 690 Kč Od
Od 7 690 Kč Od
60 dní
15 let
Nastavitelná, Měkká, Méně tvrdá, Středně tvrdá, Tvrdá, Velmi tvrdá
20 cm
Ecocell®, Octaspring® springs
 
Od 8 990 Kč Od
Od 8 990 Kč Od
HARMONY
Matrace s inovativní a revoluční technologií Octaspring®, která je zárukou luxusního pohodlí a designu. Tyto matrace jsou minimálně 6x prodyšnějí než jakékoli jiné pěnové matrace a navíc jsou 3D přizpůsobivé.
100 dní
15 let
Středně tvrdá, Tvrdá
27 cm
5cm Ecocell® , 10cm taštičkových pružin (průměr taštičkové pružiny 6cm), 3cm Ecocell®, 5 cm pružin Octaspring®, 4cm Ecocell®
 
 
Od 11 390 Kč Od
Od 11 390 Kč Od
100 dní
15 let
Nastavitelná, Středně tvrdá
27 cm
3cm Ecocell® pěny, 8cm taštičkových pružin (průměr taštičkové pružiny 6cm), 2cm Ecocell® pěny, 3cm Ecocell® pěny, 3cm Octaspring®, 1cm Formacell
Od 14 390 Kč Od
Od 14 390 Kč Od
více informací
2D přizpůsobivost 3D přizpůsobivost
prodyšnost mimořádná prodyšnost
  přizpůsobivá, ergonomická podpora jednotlivých částí těla
  dynamická termoregulace
  dokonalá stabilita a nulový přenos pohybu
  vynikající odolnost bez deformace