V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Pro lepší zobrazení otočte telefon.
 
Cena od
Akce
Doba na bezplatné vyzkoušeníJsme si natolik jisti, že matrace Dormeo je pro vás nejlepší volbou, že jsme ochotni vám nabídnout zkušební dobu bez rizika. Pokud matrace Dormeo z jakéhokoli důvodu nesplní vaše očekávání nebo s ní prostě nebudete spokojeni, vrátíme vám celou částku, kterou jste za ni zaplatili.
ZárukaPoskytneme vám dlouhou záruční dobu - pro úplný klid duše až 15 let. S takovou zárukou není důvod, proč to nezkusit.
Tvrdost

Pokud spíte hlavně NA ZÁDECH, je pro vás nejvhodnější tvrdá matrace. Lidé, kteří spí na zádech, nepotřebují měkkou matraci, protože váha jejich těla je rozložena na matraci rovnoměrněji než u lidí, již spí na boku či břiše.

Pokud spíte hlavně NA BOKU, je pro vás nejvhodnější buď měkká, nebo středně tvrdá matrace. To proto, že v této poloze působí tlak nejvíce na boky, ramena a kotníky. Tvrdá matrace by omezovala váš krevní oběh.

Pokud spíte hlavně NA BŘIŠE, je pro vás nejvhodnější středně tvrdá matrace. Příliš tvrdá matrace by vám tlačila na kolena a kyčle, do příliš měkké byste se zase moc propadali a hrozilo by, že budete mít nepříjemně ohnutý krk.

VýškaOd 14 do 27 cm
Octaspring®Exkluzivní technologie Octaspring kombinuje podporu pro vaši páteř a komfort paměťové pěny. Zajistí vám až 8x lepší ventilaci a nepřenáší pohyb. Matrace má strukturu medových pláství jež zajišťuje maximální pohodnlí a ty nejlepší podmínky pro klidný spánek.
Dvojité jádro

2 samostatná jádra v 1 matraci

Tímto vylepšením disponují matrace široké 140 cm a více. O tvrdosti své poloviny matrace tak můžete rozhodovat nezávisle na osobě, která spává vedle vás.

Otočné jádro

Někdo to rád tvrdší, někdo měkčí

Některé matrace Dormeo jsou na jedné straně tvrdší a druhé měkčí. Pokud si tedy nejste hned jisti, jak tvrdou matraci chcete, pořiďte si tu s otočným jádrem a rozhodněte se kdykoli dle libosti.

Pratelný potahDíky zipu potah z matrace snadno sundáte. Vaše matrace bude čistá a hygienická po dlouhou dobu
Paměťová pěnaDíky zipu potah z matrace snadno sundáte. Vaše matrace bude čistá a hygienická po dlouhou dobu.
AntibakteriálníChrání před bakteriemi a roztoči, díky čemuž zůstane vaše matrace čistá a bez zápachu. Vytvoří tedy zdravější prostředí pro spánek.
JádroEcocell© je neustále elastická pěna vyvinutá k tomu, aby byla perfektní podporou pro vaše tělo. Pěnové pružiny jsou pak revoluční novinkou se strukturou včelí plástve, vyrobenou z paměťové pěny a Ecocellu©. Tyto pružiny zvané Octaspring© poskytují bezkonkurenční komfort a podporu.
VYSOKOKVALITNÍ MATRACE
Matrace vyrobené z oceněných, kvalitních materiálů pro luxusní pohodlí, přizpůsobující se tvaru těla a poloze ve spánku.
Od 14 390 Kč Od
10 793 Kč
100 dní
15 let
Nastavitelná, Středně tvrdá
27 cm
3cm Ecocell® pěny, 8cm taštičkových pružin (průměr taštičkové pružiny 6cm), 2cm Ecocell® pěny, 3cm Octaspring®,3cm Ecocell® pěny, 3cm Octaspring®, 2cm Ecocell® pěny, 1cm Formacell
Od 11 390 Kč Od
8 543 Kč
100 dní
15 let
Středně tvrdá
27 cm
5cm Ecocell® , 10cm taštičkových pružin (průměr taštičkové pružiny 6cm), 3cm Ecocell®, 5 cm pružin Octaspring®, 4cm Ecocell®
PŘIZPŮSOBIVÉ MATRACE
Flexibilní matrace vyrobené z pečlivě vybraných materiálů pro zdravý a pohodlný spánek.
Od 8 990 Kč Od
6 743 Kč
60 dní
15 let
Měkká, Méně tvrdá, Středně tvrdá, Tvrdá, Velmi tvrdá
20 cm
Ecocell®,pružiny Octaspring®
Od 7 490 Kč Od
5 618 Kč
60 dni
15 let
Středně tvrdá
18 cm
Ecocell®,pružin Octaspring®
Od 7 990 Kč Od
5 993 Kč
30 dní
15 let
Měkká, Méně tvrdá, Středně tvrdá, Tvrdá
18 cm
Ecocell®
BĚŽNÉ MATRACE
Kvalitní jádro matrace s oporou zad.
Od 5 490 Kč Od
4 118 Kč
30 dní
10 let
Tvrdá
18 cm
Ecocell®
Od 4 990 Kč Od
3 743 Kč
30 dní
10 let
Velmi tvrdá
16 cm
Ecocell®
Od 3 990 Kč Od
30 dní
6 let
Tvrdá
14 cm
Materiál Ecocell® , Jádro 100% polyester s ochranou CleanEffect® a AirX Systémem
VYSOKOKVALITNÍ MATRACE
Matrace vyrobené z oceněných, kvalitních materiálů pro luxusní pohodlí, přizpůsobující se tvaru těla a poloze ve spánku.
PŘIZPŮSOBIVÉ MATRACE
Flexibilní matrace vyrobené z pečlivě vybraných materiálů pro zdravý a pohodlný spánek.
BĚŽNÉ MATRACE
Kvalitní jádro matrace s oporou zad.