Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Jak vybrat ochranný potah na matraci?

Dobře vybraný potah na matraci vám pomůže prodloužit její životnost, chrání vaši postel a přináší pohodlí. Dormeo nabízí 5 různých ochranných potahů, každý jinak zaměřený. Tento manuál vám pomůže vybrat ten správný, přesně podle vašich potřeb.

Dobře vybraný potah na matraci vám pomůže prodloužit její životnost, chrání vaši postel a přináší pohodlí.

Dormeo nabízí 2 různé ochranné potahy, každý jinak zaměřený. Tento manuál vám pomůže vybrat ten správný, přesně podle vašich potřeb.

Pro děti i dospělé

Bavlněné potahy, které chrání proti špíně, vlhkosti a akumulaci prachu, jsou vhodné pro děti i pro dospělé, kteří nemají žádné zdravotní problémy. Jsou zvláště vhodné pro použití v létě, kdy se lidé více potí, stejně jako když ležíme v posteli s chřipkou.

Pro děti, osoby trpící inkontinencí a seniory

V případě, že během noci hrozí zvlhnutí matrace, je použití ochranného potahu silně doporučené. Poskytuje 100% ochranu proti vlhkosti, skvrnám a nepříjemnému zápachu.

Dormeo doporučuje: Ochranný voděodolný potah Protect

Ochranný potah vyrobený z 80% polyesteru a 20% bavlny je vhodný pro ochranu dětských postelí, přebalovacích pultů, pohovek, pro osoby trpící inkontinencí a seniory. Vrchní vrstva je měkká a příjemná. Potah lze prát na 60°C a snadno se připevní pomocí elastických pásků. K dostání ve všech velikostech.

Pro alergiky

Osoby alergické na roztoče nebo na prach a astmatici často v noci trpí projevy alergií. Především se tak děje, pokud spí na nechráněné matraci. Hledáte-li úlevu a chcete-li mít matraci vždy čistou, doporučujeme používat anti-alergenní ochranný potah, který lze prát při vysokých teplotách, aby se zničily alergeny a roztoči.

Dormeo doporučuje: Anti-alergenní ochranný potah Protect

100% polyesterový ochranný potah je vhodný pro osoby trpící alergiemi nebo astmatem. Vrchní vrstva je měkká a příjemná. Lze prát na 95°C a snadno se připevní pomocí elastických pásků. K dostání ve všech velikostech.

Pro seniory, milovníky vlny a všechny, kterým je v noci zima

Vlněné materiály jsou mimořádně pohodlné a hřejivé, jako žádné jiné. Vlněný ochranný potah reguluje tělesnou teplotu, odvádí vlhkost a příjemně hřeje. Je zvláště vhodný pro seniory a v oblibě jej mají ti, kterým je často zima.