NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

9 důvodů, proč zvážit koupi přistýlky

Proměňte svou starou matraci na nové luxusní lůžko díky přistýlce. Dopřejte si kvalitní spánek za minimální náklady. Přinášíme několik důvodů, proč se vyplatí pořízení přistýlky.

Kvalitní přistýlka dokáže razantně vylepšit váš spánek. A proč si v poslední době lidé tolik oblíbili přistýlky? Tady je 9 důvodů, proč byste si měli pořídit přistýlku i vy.

1. Nabízí větší pohodlí

Jak měkká je vaše matrace? Možná si říkáte, že se vám na ní spí celkem pohodlně.  Rozhodně bychom vám ale přáli vyzkoušet, jak pohodlný spánek je s přistýlkou umístěnou na matraci. Přistýlky poskytují ještě větší dávku pohodlí.  Výrobci se u přistýlek zaměřují právě zvýšení komfortu vašeho spánku, ať už má přistýlka vyrovnat nerovný povrch či učinit z tvrdé nebo proleželé matrace zcela nové lůžko. Představte si přistýlku jako další pohodlnou vrstvu, která učiní povrch, na kterém spíte, o moc příjemnější a dokonce vás přinutí se do postele těšit. 

2. Udržuje tělesné tekutiny od matrace

Věděli jste, že lidé mohou vyprodukovat až jeden litr tělních tekutin (sliny, pot) za noc? Většina z těchto tekutin snadno pronikne do matrace, jelikož většina lidí ji chrání pouze bavlněným prostěradlem. Vaše drahá matrace se tak postupně opotřebovává. Ne však, pokud na ní máte umístěnou přistýlku.

3.  Chrání vaši matraci

Různé druhy špíny, jako prach, odumřelé buňky kůže, roztoče a bakterie, se velmi lehce dostanou do vaší matrace.  Přistýlky však mívají často ošetření, které před nimi chrání a jsou prodyšné.  V neposlední řadě mívají snímatelný pratelný potah, což je další vrstva mezi vámi a vaší matrací.

4. Zlepšuje hygienu vašeho spánku

Z bodu 2 a 3 vyplývá, že prostředí, ve kterém spíme, je značně složité udržovat v čistotě. V podstatě se často omezujeme pouze na praní prostěradla a povlečení, ale matrace se čistí složitěji. Nejlepší, co můžete pro životnost své matrace a své zdraví udělat, je pořídit si povlak na matraci či přistýlku.

5. Prevence různých ,,nehod“

Pokud máte malé děti, které se ještě nenaučili chodit na nočník, jistě to znáte. Další přidaná vrstva v podobě přistýlky s pratelným potahem pomůže matraci přežít tyto příhody téměř bez úhony.

6. Chrání proti proležení a opotřebení matrace

Matrace stárne stejně jako my. Zejména se ničí její horní vrstva. jelikož je stlačována hmotností našeho těla. Pokud však používáme přistýlku, velká část naší váhy přejde do ní, tím pádem se matrace velkou měrou šetří.  

7. Prodlužuje životnost matrace

Nová matrace je bez pochyby velká investice. Jak již bylo řečeno, díky přistýlce můžete výrazně prodloužit životnost vaší matrace a vyhnout se tak zdlouhavému a nákladnému procesu koupě nové matrace.  

8. Povýší průměrnou postel na skvělou

Všichni si nemůžeme dovolit luxusní drahé postele a matrace, jejichž cena se může vyšplhat na více než jeden průměrný plat. Naštěstí existuje levnější řešení se skvělým výsledkem. Investujte do nákupu přistýlky a změňte svou průměrnou matraci na příjemné noční útočiště.

9. Promění každý povrch na příjemný prostor pro spánek

Spaní na posteli je pohodlné už ze své podstaty, ale pokud jste nuceni spát na gauči, proleželé matraci, rozkládací pohovce, nebo dokonce na cestách v zadní části vašeho vozu, dopřát si kvalitní spánek je trochu složitější. Kvalitní přistýlka může proměnit téměř jakýkoliv druh povrchu na skvělé místo k odpočinku.

Přistýlky Renew Eucalyptus, které promění váš spánek ve spánek snů, jsou k dostání zde >> Renew Eucalyptus