NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Pro děti

To nejlepší pro naše nejmenší

Všichni rodiče ví, jak je pro děti důležitý spánek. My to víme také. Proto jsme pečlivě vybrali ty nejkvalitnější materiály skvělých designů.

Zobrazit podle Vybrat podle

Položky 1-18 z 42

Zavřít
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Položky 1-18 z 42

Zavřít
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

DĚTSKÉ PRODUKTY DORMEO - NAPLŇUJEME DOMOV POHODLÍM, PÉČÍ A HARMONIÍ

Všichni rodiče ví, jak je pro děti důležitý spánek. My to víme také. Proto jsme pečlivě vybrali ty nejkvalitnější materiály skvělých designů a pestrých barev, protože vaši nejmenší si zaslouží jen to nejlepší!


Nabízíme klidný spánek co největšímu počtu dětí i dospělých, a tím přispíváme k pohodě, zdraví a štěstí našich zákazníků. Proto také vyvíjíme kvalitní výrobky, které jsou testovány a certifikovány nezávislými laboratořemi.


Pečlivě vybíráme materiály a usilujeme o vysoké standardy při výběru nejlepší a nejvyváženější kombinace pro každý produkt.


Plyšový materiál, který používáme především pro výrobu hraček, je látka vyrobená z PES vláken: je primárně měkká a má izolační vlastnosti. Jde o teplý, příjemný a vysoce prodyšný materiál, který si vaši nejmenší zamilují.


Pro výrobu polštářů a přikrývek jsou využívána primárně mikrovlákna Wellsleep®, která mají daleko od běžných polyesterových vláken, vyrobených před půl stoletím. Jedná se o mimořádně hřejivá, avšak prodyšná vlákna, která jsou zároveň měkkoučká a lehká. Jejich unikátní struktura navíc mezi vlákny vytváří vzduchové bublinky, které zajišťují ještě větší objem a tím i větší komfort.


Náš sortiment je široký a skládá se z produktů, které nabízejí kompletní spánkové řešení, ale i z těch, které spaní doplňují. Dopřejte vašim ratolestem dokonalé povlečení s měkkou přikrývkou, či polštářem, ale také veselou deku, nebo kamaráda do nepohody.


Plyšový materiál, který používáme především pro výrobu hraček, je látka vyrobená z PES vláken: je primárně měkká a má izolační vlastnosti. Jde o teplý, příjemný a vysoce prodyšný materiál, který si vaši nejmenší zamilují.


Nebo třeba hračku, která zvládne úplně všechno? Všechny dětské produkty jsou vyrobeny s důrazem na detaily a Dormeo Sovičky Náladičky jsou tedy nejen polštářem s dekou, ale také hravým parťákem, který vaše ratolesti naučí o tom, jak důležité jsou emoce. Navíc spolu přináší spoustu her a nápadů!


Posláním značky Dormeo je naplňovat domov péčí a harmonií pomocí dobrého spánku. Také víme, že spánek je silně ovlivňován emocemi. Dopřejte dětem produkty z různých materiálů, které jsou příjemné a ukolébají je k tomu nejsladšímu spánku, či přinesou dlouhé hodiny plné zábavy a dobrodružství.


Bezesné noci, noční můry a rána, kdy si přejete, aby se vás to netýkalo. Ale jako rodiče se vás to týká a i když se vám zdá, že už nemůžete, nejste v tom sami. Dormeo stojí při vás - vyberte si ze škály pomocníků a společně bojujte za lepší noci a rána, vaše i vašich ratolestí.