V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Kvůli hygieně

každé 2 roky

vyměňte svůj půlštář

Více než

12 miliónů lidí

spí na Dormeo polštářích

Jak si vybrat dokonalý polštář?

Pamatujete si, kdy jste naposledy změnili svůj polštář? Možný je čas na nový!

Relaxace a klid přicházejí, když si po dlouhém dni položíte hlavu na měkký a pohodlný polštář. Dormeo nabízí produkty, které mohou uspokojit potřeby každého z nás, ať už je to svěží prostředí pro spánek, teplé lůžko nebo upřednostňujete přírodní materiály.

Všechny Dormeo polštáře jsou vytvořeny tak, aby poskytovaly správnou podporu během spánku.

 • Udržují záda ve správné pozici.

 • Přizpůsobí se spánkové poloze.

 • Všechny naše polštáře jsou hypoalergenní, protože dbáme na vše zdraví.

Výběr polštáře podle tvaru

Klasický polštář

Výplně klasických polštářů jsou většinou z mikrovláken Wellsleep® nebo Tencel®. Některé polštáře obsahují bambusové vlákno, vlnu nebo hedvábí. Tyto polštáře mají nastavitelnou výšku, takže je snadné je přizpůsobit vašim potřebám. Jsou pratelné.

Anatomický polštář

Tyto Dormeo polštáře jsou vyrobeny převážně z viskoelastické paměťové pěny. Speciální tvar polštáře a paměťový materiál zaručuje správnou podporu pro váš krk, hlavu a ramena a pomáhá zmírnit napětí v zádech. Je snadnější odpočívat, když pohodlně ležíte.

Výběr polštáře podle spánkové polohy

 • Spánek na zádech

  Lidé, kteří spí na zádech potřebují podpůrný polštář. Polštář musí zajistit přirozeně zakřivenou polohu páteře a zajistit správnou oporu pro hlavu, krk a ramena.

 • Spánek na boku

  Pokud spíte na boku, je důležité, aby vaše hlava zůstala na svém místě, proto potřebujete pevnější a vyšší polštář. Polštář musí pomoci udržet vašemu tělo přirozenou pozici.

 • Spánek na břiše

  Pokud rádi spíte na břiše, tak potřebujete nízký a měkký polštář, který udrží vaši páteř ve správné poloze. Měli byste zvolit polštář s výplní z mikrovláken nebo hedvábí, který se přizpůsobí vaší váze.

 • Střídavé polohy

  Pokud během noci měníte spánkové polohy, potřebujete flexibilní polštář, aby bylo pohodlné spát na břiše, na zádech i na boku. Vyberte si středně měkký polštář, který se přizpůsobí každé spací poloze.

Najděte svůj polštář

 • Vezměte si pravítko.
 • Postavte se vedle stěny. Ujistěte se, že stojíte stejně, jako byste leželi na matraci.
 • Změřte mezeru mezi stěnou a vaší hlavou. To je prostor, který potřebujete vyplnit polštářem.
 • Kupte si skvělý Dormeo polštář.
 • Jakmile máte polštář, umístěte jej mezi stěnu a hlavu. Polštář, který je ten pravý pro vás, vám umožní mít krk v rovině. Tak bude správně podporovat páteř, krk a hlavu.

Spaní na boku:

Vaše výška:

Výška polštáře:

195cm a více = Vyšší než 15cm
185cm - 195cm = 13cm - 15cm
175cm - 185cm = 12cm - 13cm
165cm - 175cm = 11cm - 13cm
155cm - 165cm = 11cm - 12cm
145cm - 155cm = 10cm - 12cm
135cm - 145cm = 9cm - 10cm
Méně než 135cm = 7cm - 8cm

Spánek na zádech:

Vaše výška:

Výška polštáře:

195cm a více = 10cm - 15cm
185cm - 195cm = 10cm - 13cm
175cm - 185cm = 10cm - 12cm
165cm - 175cm = 9cm - 12cm
155cm - 165cm = 8cm - 11cm
145cm - 155cm = 7cm - 10cm
135cm - 145cm = 7cm - 10cm
Méně než 135cm = Nižší než 8cm

Pokud jste naměřili výšku polštáře nižší než 8cm podívejte se na tyto pošltáře

 

Polštář Air+ Smart

Air+ Smart polštář s Octaspring technologií se přizpůsobí jakékoliv pozici. Design 2v1 vám poskytne jak anatomickou, tak klasickou strukturu polštáře. Dále si můžete polštář personalizovat tím, že si nastavíte jeho výšku. Polštář dýchá a má antibakteriální ochranu. V dostání ve velikosti:40x60cm je vhodný snad pro každého spáče. Vypratelný v pračce při 40 stupních.

Vhodný pro všechny spánkové polohy.

Zjistit více

Polštář Ergo Comfort

Polštář Ergo Comfort je speciálně určen pro ty, kteří chtějí zdravý, osvěžující spánek s optimální podporou páteře. Vícevrstvý design zajišťuje maximální komfort a podporu spolu s antibakteriální a protiprachovou roztočovou ochranou. Rozměr 60x40 cm, výška 14 cm a pratelný potah.

Vhodný pro všechny spánkové polohy.

Anatomický polštář Renew Natura

Anatomický polštář Renew Natura poskytuje dokonalou podporu a je ideální pro spaní na boku a na zádech. Je vyroben z paměťové pěny, která se perfektně přizpůsobuje konturám hlavy a krku. Prodyšný potah je hypoalergenní a zajišťuje vynikající pohlcování vlhkosti. Potah lze prát na 40 °C. Rozměr 30x50 cm.

Vohdný pro spánek na boku a na zádech.

Zjistit více

Pokud jste naměřili výšku polštáře mezi 8-10cm podívejte se na tyto polštáře

 

Klasický polštář OneZip

Klasický nastavitelný polštář se zipem vám každou noc přinese ten nejlepší spánek. Rozepnutím a zapnutím zipů na bocích polštáře můžete upravit jeho výšku a měkkost, díky čemuž je ideální pro každou polohu při spánku. Praní na 60 °C. Rozměry: 45cm x 65cm.

Vhodný pro všechny spánkové polohy.

Zjistit více

Klasický polštář Aloe Vera

Polštář je opatřen Aloe vera ošetřením pro zvýšenou měkkost a hebkost. Výšku a tvrdost polštáře můžete individuálně upravit podle svých potřeb. Je hypoalergenní a tím pádem vhodný pro osoby s alergiemi. Polštář lze prát na 60 °C, snadno se tedy zbavíte roztočů.

Vhodný pro všechny spánkové polohy.

Zjistit více

Klasický polštář Siena

Klasický polštář Siena je měkký, teplý, velmi pohodlný a můžete ho používat po celý rok. Je vyroben ze speciálních prodyšných mikrovláken, které se vám perfektně přizpůsobí. Hodí se pro všechny polohy ve spánku. Lze ho prát na 60℃ - tedy při teplotě, která zabíjí roztoče.

Vhodný pro všechny spánkové polohy.

Zjistit více

Pokud jste naměřili výšku polštáře vyšší než 10cm podívejte se na tyto polštáře

 

Polštář True evolution 16cm

Pravděpodobně nejprodyšnější polštář na světě. Poskytuje chladné, suché a hygienické prostředí ke spánku. Revoluční pěnové pružiny Octaspring®, poskytují optimální podporu krku a hlavy. Potah je pratelný na 40 °C.

Vhodný pro spánek na boku a na zádech.

Zjistit více

Klasický polštář Memosan

Polštář je vyroben z paměťové pěny. Výšku polštáře můžete individuálně upravit podle svých potřeb. Zajišťuje antialergický a svěží spací povrch. Potah je snímatelný a lze prát v pračce na 60 °C, snadno se tedy zbavíte roztočů.

Vhodný pro všechny spánkové polohy.

Zjistit více

Anatomický polštář Aloe Vera

Výšku a tvrdost polštáře můžete individuálně upravit podle svých potřeb. Plněn je do dvou komor: Větší a menší. Vyroben je z ekologicky šetrné tkaniny. Je hypoalergenní a tím pádem vhodný pro osoby s alergiemi. Polštář lze prát na 60 °C, snadno se tedy zbavíte roztočů.

Vhodný pro všechny spánkové polohy.

Zjistit více