V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

10 módních hitů na léto

Oficiální barvou roku 2009 je žlutá a obchody jsou přeplněny jasnými pastelovými barvami, jako je zelená, nachová a modrá. Představujeme vám 10 módních hitů, díky kterým budete za hvězdu a přitom nezruinujete svou peněženku …

Barvy! Barvy! Barvy!

Ve žluté seženete úplně všechno – od triček, šatů, sukní ... Je ale jen pár lidí, kterým tato barva opravdu sluší. Pokud nepatříte mezi tyto vyvolené, zvolte jen jemný doplněk v této barvě.

1. Jaké barvy kombinovat?

Oděvy ve veselých barvách by se měly kombinovat s bílou, s džíny nebo s jinými zářivými barvami. Díky těmto kombinacím budete vypadat svěže a zářivě. Vyvarujte se kombinací zářivých barev a černé. Tento trend je out, byl oblíbený v osmdesátých letech.

2. Geometrie

Můžete nosit cokoliv – od abstraktních až po čistě geometrické vzory. Menší ženy by měly nosit menší a více abstraktní vzory, zatímco vyšší ženy mohou na svých šatech nosit odvážné, velké vzory.

3. Závoje

Mnohé vrchní vrstvy oblečení, šaty a dokonce i kalhoty se letos vyrábí z průhledných materiálů. Pokud k tomu najdete odvahu a spodní prádlo, které mohou vidět ostatní lidé, nezůstanete na ulici bez povšimnutí. Kombinace průsvitného a základního (neprůsvitného) oblečení se může zdát poněkud váhavou.

4. Eko v etnu

Zvířecí vzory a etno motivy se vrátily. Při výběru se neomezujte jen na oblečení, ale zvolte i šperky z přírodních materiálů (ze dřeva, z mušlí, z keramiky).

5. Roztomilé vzory

Jarní a letní šaty by měly mít roztomilý potisk s motivy květin nebo motýly. Tak zdůrazníte svou ženskost!

6. Trojrozměrný efekt

Nové střihy a šaty poskládané podobně jako origami mají dramatický účinek a podle našeho názoru se hodí pouze ke zvláštním příležitostem. Doporučili bychom vám, abyste volila pouze šaty omotané kolem těla, skládané sukně a oblečení složené z několika vrstev.

7. Vzhled řecké bohyně

Jedním z nejžhavějších trendů letošního léta jsou šaty a košile pouze s jedním rukávem. Pomačkané a splývavé materiály vám dodají nadpozemský vzhled a navíc úspěšně zakrývají nedostatky těla.

8. Pst! Podívejte se do jeho šatníku …

Klíčem k dobrému vzhledu je kombinace mužských prvků s prvky zcela ženskými. Sako na večerní róbě nebo pánská džínová bunda s nedbale vyhrnutými rukávy a tričko. A hřejivý pocit u srdce – nosíte kus oblečení svého miláčka! Myslíte, že si toho všimne?

9. Kalhoty

Tříčtvrteční kalhoty jsou stále velmi oblíbené. Objevily se různé varianty těchto kalhot, například jako kombinéza či kalhoty s vysokým pasem. A vrátily se opět roztrhané džíny!

10. Móda pro všechny

Stále více módních návrhářů se rozhoduje spolupracovat s prodejci jako jsou společnosti H&M a Zara. Chtějí, aby jejich výtvory byly dostupné i široké veřejnosti, a ne jen lidem, kteří mají hodně peněz.