Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Záruka

Na všechno zboží, které nabízíme v našem internetovém obchodu, nabízíme 2letou záruku. Záruka začíná běžet převzetím zboží kupujícím. Na matrace však poskytujeme nadstandardní záruční lhůtu, viz tabulka. Další informace ke stažení ZDE

Dormeo Air Comfort 15 let
Dormeo Air Select 15 let
Dormeo Air Lux 15 let
Dormeo iMemory Silver 15 let
Dormeo Bamboo 15 let
Dormeo 2+12 Fresh 15 let
Dormeo 2+12 Fresh Supreme 15 let
Dormeo Aloe Vera 10 let
Dormeo Medico Latex 10 let
Dormeo Medico Latex Supreme 10 let
Dormeo Siena 6 let

30denní záruka vrácení peněz

Na všechny matrace poskytujeme standardně 30denní záruku vrácení peněz. Tato záruka se začíná počítat dnem převzetí matrace. Ostatní zboží můžete v neporušené stavu a v originálním balení bez udání důvodu vrátit do 14 dní.

Vrácení výrobků

Pokud chcete zakoupený výrobek vrátit, volejte naše oddělení podpory zákazníků na čísle 272 188 472. Při žádosti o vrácení peněz za matrace nemusíte nic zdůvodňovat, ale samozřejmě budeme rádi, pokud nám sdělíte, proč jste nebyli s výrobkem spokojeni. Při reklamaci vadné nebo poškozené matrace si prosím objednejte kurýra, který matraci vyzvedne přímo u vás doma. Náklady pak budou na základě potvrzení uhrazeny naší společností. Pokud chcete matraci vrátit z osobních důvodů, budete muset přepravní poplatek uhradit sami. Výše poplatku bude odpovídat hmotnosti výrobku.

Záruční nároky a informace

V případě jakýchkoliv problémů s našimi výrobky, při uplatňování nároků v záruční době nebo žádostí o doplňkové informace se na nás laskavě obraťte na telefonním čísle 272 188 472 nebo písemně na adrese:

Studio Moderna, s. r. o.
U Nákladového nádraží 8
Praha 3, 130 00

Zrušení objednávky před dodávkou

Pokud si přejete zrušit svoji objednávku zaslanou online ještě před dodáním výrobku, zavolejte nám laskavě na číslo 272 188 472 nebo nám napište na info@dormeo.cz.