NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Ochrana značky Dormeo

DORMEO® je registrovaná ochranná známka společnosi STUDIO MODERNA, s.r.o., která je součástí STUDIO MODERNA GROUP, přední platformy vícekanálového prodeje po internetu a přímého zákaznického prodeje ve střední a východní Evropě. DORMEO®, KOSMODISK®, DELIMANO®, BIGFISH® a TOPSHOP® jsou rovněž ochrannými známkami společnosti STUDIO MODERNA, které přináší prostřednictvím jedinečných zážitků zajímavé a inovativní výrobky z oblasti zdraví, domácnosti a wellness milionům zákazníků.

Dormeo je značka, která zlepšuje kvalitu spánku a pohodlí v ložnici i mimo ni. Dobře víme, že spánek a pohodlí jsou pro člověka nesmírně důležité, proto nabízíme našim zákazníkům pouze to nejlepší. Výrobky Dormeo se řídí nejnovějšími trendy v oblasti zdravotní péče a jsou vyrobeny z moderních materiálů za použití nejnovějších postupů.

Naším jediným cílem je, aby byli zákazníci spokojeni s našimi výrobky a zároveň si byli vědomi možných padělků od neautorizovaných prodejců. Tyto výrobky jsou prodávány jako originály, ale ve skutečnosti jimi nejsou.

Na to je dobré pamatovat, protože 100% záruka na zakoupené výrobky DORMEO® se vztahuje pouze na originální výrobky.

Originální výrobky DORMEO® si lze zakoupit pouze prostřednictvím autorizovaných prodejců přímo v našich prodejnách, na internetové stránce www.dormeo.cz nebo na telefonním čísle 272 188 443.

UPOZORNĚNÍ: Poskytujeme vám 14denní záruku VRÁCENÍ PENĚZ a ZÁRUKU na zakoupené originální výrobky DORMEO® pouze v případě, že byly zakoupeny na autorizovaných místech. Nevztahuje se tedy na výrobky DORMEO®, které jste zakoupili prostřednictvím eBay, Alibaba, Aliexpress, na jakémkoli jiném aukčním serveru nebo u jiných neautorizovaných distributorů a maloobchodníků. Pokud na těchto serverech naleznete naše výrobky, pravděpodobně se jedná o neoriginální či použité zboží nebo pochází od neautorizovaného prodejce.

Buďte obzvláště opatrní při nákupech výrobků online, především prostřednictvím online aukcí, protože se jedná o oblíbené místo pro prodej padělaných výrobků.

Děláme vše pro to, abychom ochránili naše zákazníky a značku DORMEO®.

Pokud máte podezření, že jste zakoupili nebo viděli padělané výrobky DORMEO®, nebo vám někdo tvrdil, že výrazně levnější napodobenina je výrobek DORMEO®, informuje nás prosím prostřednictvím telefonu 272 188 443, nebo nám zašlete email na brand.protection@studio-moderna.com.