V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Staráme se o bezpečí našich zákazníků a zaměstnanců

Naše e-shopy, TV prodej a týmy doručování i prodejny jsou vzhůru!

 

Milí zákazníci,

Blahobyt a zdraví vás, našich zákazníků, i našich zaměstnanců jsou naší nejcennější prioritou. Jako vy, i my jsme tým, složený z maminek a tatínků, členů společnosti a lidí, co se snaží přizpůsobit se novému normálu jak jen se dá.

Víme, že těžké časy mohou v lidech odhalit to nejlepší - tak se snažíme kreativně najít nové způsoby, jak zůstat spojeni mezi sebou i s vámi, přesto však vzdáleně. Jak už jistě víte, naše kamenné prodejny jsou aktuálně uzavřeny do odvolání. Jsme tu pro vás ale online, na telefonu a přes mnoho dalších cest… a DORUČUJEME. Doručujeme bezpečně, takže můžete zůstat pěkně doma, kde vám nic nehrozí.

Dobrý spánek je extrémně důležitý pro náš psychický i fyzický zdravotní stav. Teď možná víc, než obvykle. Podporuje imunitu, přináší energii a napomáhá tělu vypořádat se se stresu plnými dny. Veškeré naše spánkové produkty tedy najdete online, kde se nachází i mnoho užitečných, cenných informací a článků, například rady, jak na správný spánek…

Než se znovu potkáme, náš skvělý tým zajistí, že váš pobyt doma bude co nejklidnější a nejpohodlnější.

Zůstaňte doma, spěte dobře a nikdy nepřestávejte snít. Jsme v tom společně.

Vaše Studio Moderna

 

CEO Jan Heere - Studio Moderna

Během posledních 27 let se Studio Moderna zavázalo dodávat produkty, které pomohou zlepšovat vaši pohodu, domov a životní styl..

V těchto nejistých časech se více než kdy jindy zaměřujemenna bezpečnost našich kolegů i zákazníků. Proto neustále zavádíme opatření doporučená naším interním výborem COVID-19, Světovou zdravotnickou organizací a vládními doporučeními, abychom se ujistili, že vám poskytujeme nejbezpečnější produkty a prostředí, kde je můžete zakoupit.

Většina našich týmů byla poslána pracovat z domu a pro zaměstnance, pro které to není možné, zajišťujeme, aby vám i nadále poskytovali ty nejlepší služby, ač byla přijata přísná bezpečnostní opatření.

Doporučení zůstat doma je nezbytné nejen pro naši ochranu a pro zabránění šíření viru, jde však i o příležitost, jak strávit více času s lidmi, které máme nejraději.

Ve společnosti Studio Moderna tvrdě pracujeme na přizpůsobení se novým okolnostem tím, že nabízíme nová řešení, která dodáme k vašim dveřím nejbezpečnějším způsobem.

Zaměřujeme veškeré své úsilí na přímé spotřebitelské kanály, naši telefonní operátoři jsou již připraveni pracovat z bezpečí svého domova a podnikáme všechny kroky, abychom nadále poskytovali nejlepší možnosti doručování až k vám domů.

Neváhejte se na nás obrátit s dotazy, které vás napadnou. Jsme tu pro vás chceme přispět k co nejlepší orientaci v této krizi covid-19.

Přeji vám i vašim blízkým zdraví a bezpečí!

#zustan doma

Jan Heere
CEO
Studio Moderna