V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Zdravý spánek

1-10 z 78

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8
 • PRÁCE SNŮ

  PRÁCE SNŮ

  Loni jsme dali lidem možnost ucházet se o práci snů. Doslova. Pozvali jsme je, aby navštívili naši prodejnu, vyspali se na naší matraci a polštáři a dostali za to zaplaceno! Kampaň, jejímž cílem bylo zdůraznit význam kvalitního spánku pro naše zdraví a pohodu, byla obrovským úspěchem – uskutečnila se ve 20 zemích s ohromujícím počtem 70 000 uchazečů. Celkem bylo po celé Evropě „najato“ 52 snílků, kteří si vyzkoušeli „práci“ snů.

  A letos to chceme zopakovat.

  Číst více 
 • Antistresová deka

  Antistresová deka

  Antistresová deka je spojením běžné deky, vyrobené z příjemných materiálů, a speciální výplně všité dovnitř, díky které se lépe uvolníte a budete se cítit příjemně.

  Deku zakoupíte ZDE <<

  Číst více 
 • Zbavte se nejčastějších problémů se spánkem pomocí vědy

  Zbavte se nejčastějších problémů se spánkem pomocí vědy

  Pokud již máte kvalitní matraci, která je pro vás vhodná, přichází na řadu internet, babské rady či výzkumy, ve kterých můžete najít odpovědi na své problémy se spánkem. Třetí možnost jsme zvolili my a shrnuli je v následujícím článku.
  Číst více 
 • 7 otázek - ovlivňuje kvalita spánku vaše zdraví?

  7 otázek - ovlivňuje kvalita spánku vaše zdraví?

  Zajímá vás, co říká celková kvalita vašeho spánku a zejména způsob, jakým usínáte a trávíte noc, o vašem zdraví? A jak vlastně ovlivňuje vaše zdraví nedostatek spánku? Pokračujte ve čtení.

  Číst více 
 • 10 druhů jídel, které vás udržují v noci vzhůru

  10 druhů jídel, které vás udržují v noci vzhůru

  Nespavost mohou způsobovat potraviny, které jíte – některé druhy potravin jsou známé tím, že brání spánku, a zaručí vám díky tomu noc plnou převracení se v posteli ze strany na stranu. Aby k tomu již nedocházelo, přečtěte si, kterým pokrmům byste se v budoucnosti měli vyhýbat.

  Číst více 
 • 6 pravidel pro lepší spánek

  6 pravidel pro lepší spánek

  Nespavost nebo poruchy spánku, každý z nás to určitě alespoň jednou v životě zakusil. A každý z nás má svůj vlastní způsob „léčby“. Někteří lidé berou prášky, jiní začnou více sportovat a další se před spánkem dobře nají. Pokud chcete každou noc dobře spát, přečtěte si těchto 6 pravidel dobrého spánku, a my vám zaručujeme, že&

  Číst více 
 • 6 vědecky podložených doporučení a triků pro lepší spánek

  6 vědecky podložených doporučení a triků pro lepší spánek

  Už jste vyzkoušeli kdejaký tip na to, jak zlepšit svůj spánek, a stále nic? Vaše máti, sousedka i teta Bětka vám předaly veškeré možné tipy a doporučení toho, co dělat nebo naopak nedělat. Vy jste těm starým dobrým radám, jako pití teplého mléka či počítání oveček dali férovou šanci. Možná je na čase si ale poslechnout, co k tomuto tématu říká věda…

   

   

  Číst více 
 • 7 rad na zlepšení kvality vašeho spánku

  7 rad na zlepšení kvality vašeho spánku

  Chybí vám doba, kdy jste si lehli do postele, okamžitě jste usnuli a ráno jste se probudili svěží a plní energie? Dnes vaše noci vypadají úplně jinak: trvá vám dlouho, než večer usnete, protože přemýšlíte nad starostmi, a když konečně usnete, ruší vás každý zvuk a ráno se probouzíte ještě více unavení, než když jste večer ulehali.

  Pokud chcete skutečně zlepšit kvalitu svého spánku a tím i kvalitu svého života, vyzkoušejte následující rady.

  Číst více 
 • 7 rad pro zdravý spánek

  7 rad pro zdravý spánek

  Máte problémy se spaním? Pravidelné návyky vám pomohou ke kvalitnímu spánku.

  Číst více 
 • Aby se vašim dětem lépe spalo

  Aby se vašim dětem lépe spalo

  Všichni víme, jak je pořádný spánek důležitý, že? A pro děti to platí dvojnásob, protože jejich tělo i mysl potřebují ke správnému rozvoji odpočinek. Mají i vaše děti problémy se spánkem? Jsou pak unavené a nespokojené? Možná máme řešení – čtěte dál a dozvíte se pár dobrých tipů, jak zlepšit spánek svých dětí a tím dopřát odpočinek i celému zbytku rodiny.

  Číst více 

1-10 z 78

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8