V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Zdraví

1-10 z 94

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 10
 • Dlouhodobá zdravá strava pro lepší kvalitu života

  Dlouhodobá zdravá strava pro lepší kvalitu života

  Jak se správně stravovat v dlouhodobém horizontu? Máte dvě možnosti, buďto necháte vyhrát své špatné návyky, nebo získáte na svou stravu nový pohled a vyberete si cestu stravy plné všech živin, které vaše tělo potřebuje k tomu, aby správně fungovalo. V dlouhodobém horizontu ucítíte jen pozitivní změny. Ale jak na to? Známe zásady, díky kterým si udržíte zdravý živnotní styl třeba celý život!
  Číst více 
 • Jarní detox: start vašeho zdravého životního stylu

  Jarní detox: start vašeho zdravého životního stylu

  Jaro je tady v plné síle, stromy začínají kvést, teploty stoupat a my svlékat přebytečné svršky. Ale ouha, nepřebývá nám najednou něco? Mnoho z nás najednou pocítí, že je na čase dostat se do své obvyklé formy. Víme, jak na to!
  Číst více 
 • 7 přírodních léků, se kterými porazíte nachlazení

  7 přírodních léků, se kterými porazíte nachlazení

  Jakmile venku začne počasí kouzlit, už se o nás pokouší různé viry a bakterie. Tomu se neubráníme, ale příroda nám v tomto případě podává pomocnou ruku silou svých plodů, které ukrývají látky, které s nemocí dokáží bojovat. A které jsou ty nejsilnější?
  Číst více 
 • Nabrali jste přes svátky pár kilo?

  Nabrali jste přes svátky pár kilo?

  Kdo nepřibral ani deko, ať hodí kamenem. Pokud jste jeden z těch šťastlivců, gratulujeme vám. Pro všechny ostatní zde máme pár tipů, jak s povánočními kily zatočit, a to bez zbytečného omezování denního kalorického příjmu potřebného pro zachování vaší pozitivní nálady.
  Číst více 
 • Stravování podle krevních skupin

  Stravování podle krevních skupin

  Víte, jakou máte krevní skupinu? Pokud vás zajímá, jaká je vaše charakteristika, jaké potraviny a sporty jsou pro vaši skupinu doporučovány, přečtěte si náš článek.
  Číst více 
 • 10 předsevzetí, která vám pomohou ke štíhlejší postavě

  10 předsevzetí, která vám pomohou ke štíhlejší postavě

  Také se hubnutí objevuje každý rok na vašem seznamu předsevzetí? Hubnutí patří mezi nejčastější novoroční předsevzetí a zároveň je to i jedno z předsevzetí, které bývá velmi zřídkakdy uskutečněno. Pokud si na seznam novoročních předsevzetí přidáte následujících deset bodů, bude šance, že uspějete, mnohem větš&amp

  Číst více 
 • 100 kliků s Perfect Push Up

  100 kliků s Perfect Push Up

  I vy to dokážete!

  Počet kliků, které dokážete udělat, vždycky ukazoval na to, jak jste silní a jakou máte výdrž. Čím více jich dokážete udělat, v tím lepší fyzické kondici jste a tím silnější jsou vaše svaly.

  Číst více 
 • 5 výhod ranního cvičení

  5 výhod ranního cvičení

  V kterou dobu je nejlepší cvičit? Ráno, odpoledne, večer? Většina odborníků vám řekne – kdykoliv. Nejdůležitější je, abyste se hýbali, co nejvíc můžete. Ve většině případů necvičíme, protože nám schází vůle a vytrvalost. A nejčastější výmluvou je nedostatek času.

  Číst více 
 • 7 potravin, jejichž změna vám pomůže shodit alespoň 3 kila

  7 potravin, jejichž změna vám pomůže shodit alespoň 3 kila

  Chcete shodit pár kil? Skvěle! A jak to chcete udělat? Chcete se každý den potit v posilovně? Zcela změnit své stravovací návyky? Oboje bude fungovat, o tom není pochyb. Ale my známe jednodušší způsob - chcete shodit pár kil tím, že uděláte jen několik malých změn v potravinách, které jíte?

  Číst více 
 • 8 důvodů proč jíst mrkev

  8 důvodů proč jíst mrkev

  Zatímco ovocné džusy jsou známé tím, že pročisťují tělo, zeleninové džusy tělo regenerují a léčí. Díky čerstvě vymačkané zeleninové šťávě s obsahem minerálů, vitamínů a silných antioxidantů chrání tělo před různými civilizačními chorobami, zlepšují krev a regenerují poškozené žlázy.

  Hoj

  Číst více 

1-10 z 94

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 10