NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

1-10 z 65

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7
 • Dlouhodobá zdravá strava pro lepší kvalitu života

  Jak se správně stravovat v dlouhodobém horizontu? Máte dvě možnosti, buďto necháte vyhrát své špatné návyky, nebo získáte na svou stravu nový pohled a vyberete si cestu stravy plné všech živin, které vaše tělo potřebuje k tomu, aby správně fungovalo. V dlouhodobém horizontu ucítíte jen pozitivní změny. Ale jak na to? Známe zásady, díky kterým si udržíte zdravý živnotní styl třeba celý život!
 • Jarní detox: start vašeho zdravého životního stylu

  Jaro je tady v plné síle, stromy začínají kvést, teploty stoupat a my svlékat přebytečné svršky. Ale ouha, nepřebývá nám najednou něco? Mnoho z nás najednou pocítí, že je na čase dostat se do své obvyklé formy. Víme, jak na to!
 • 7 přírodních léků, se kterými porazíte nachlazení

  Jakmile venku začne počasí kouzlit, už se o nás pokouší různé viry a bakterie. Tomu se neubráníme, ale příroda nám v tomto případě podává pomocnou ruku silou svých plodů, které ukrývají látky, které s nemocí dokáží bojovat. A které jsou ty nejsilnější?
 • Nabrali jste přes svátky pár kilo?

  Kdo nepřibral ani deko, ať hodí kamenem. Pokud jste jeden z těch šťastlivců, gratulujeme vám. Pro všechny ostatní zde máme pár tipů, jak s povánočními kily zatočit, a to bez zbytečného omezování denního kalorického příjmu potřebného pro zachování vaší pozitivní nálady.
 • Stravování podle krevních skupin

  Víte, jakou máte krevní skupinu? Pokud vás zajímá, jaká je vaše charakteristika, jaké potraviny a sporty jsou pro vaši skupinu doporučovány, přečtěte si náš článek.
 • 10 předsevzetí, která vám pomohou ke štíhlejší postavě

  Také se hubnutí objevuje každý rok na vašem seznamu předsevzetí? Hubnutí patří mezi nejčastější novoroční předsevzetí a zároveň je to i jedno z předsevzetí, které bývá velmi zřídkakdy uskutečněno. Pokud si na seznam novoročních předsevzetí přidáte následujících deset bodů, bude šance, že uspějete, mnohem větš&amp

 • 5 výhod ranního cvičení

  V kterou dobu je nejlepší cvičit? Ráno, odpoledne, večer? Většina odborníků vám řekne – kdykoliv. Nejdůležitější je, abyste se hýbali, co nejvíc můžete. Ve většině případů necvičíme, protože nám schází vůle a vytrvalost. A nejčastější výmluvou je nedostatek času.

 • 7 potravin, jejichž změna vám pomůže shodit alespoň 3 kila

  Chcete shodit pár kil? Skvěle! A jak to chcete udělat? Chcete se každý den potit v posilovně? Zcela změnit své stravovací návyky? Oboje bude fungovat, o tom není pochyb. Ale my známe jednodušší způsob - chcete shodit pár kil tím, že uděláte jen několik malých změn v potravinách, které jíte?

 • 8 snadných způsobů, jak nakopnout své tělo

  Nezáleží ani tak na tom, zda jste ve formě nebo ne. Občas prostě vaše tělo nestačí vašemu uspěchanému životnímu tempu. Cítíte se unavení, ospalí a nemáte náladu vůbec na nic. Jestli vás to potká, když zrovna nemáte nic důležitého na práci – nic se neděje! Ale pokud do toho spadnete, zrovna když vás čekají nějaká důležitá zařizování? Máme řešení: nabízíme 8 jednoduchých způsobů, jak povzbudit vaše tělo a načerpat energii, když ji zrovna nutně potřebujete. Tak jdeme na to!

 • 9 návyků, které vás dostanou do letní formy

  V létě chceme být ve skvělé formě a hrdě se promenádovat po pláži. Jste spokojení s tím, jak vaše tělo teď vypadá? Jestli máte pocit, že ještě je co vylepšovat, než léto oficiálně začne, možná vám s tím můžeme trochu pomoci. Přinášíme vám 9 jednoduchých návyků, které vám pomohou dostat se do letní formy, zvýší vaše sebevědomí a celkově se budete cítit skvěle. Připraveni?