NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.
prezentace značky prezentace značky

Kvalitní spánek vám dokáže splnit sny

Dormeo je značka nabízející komplexní řešení v oblasti spánku a vybavení domácnosti, která každým svým výrobkem přispívá k harmonickému spánku. Náš příběh začal v roce 2002, kdy jsme se stali lokálním bestsellerem, a o několik let později jsme začali pod jedním jménem nabízet širokou škálu vysoce kvalitních výrobků. Všechny naše výrobky jsou pečlivě navrženy tak, aby zajišťovaly maximální pohodlí a oporu, a všechny jejich vlastnosti a funkce byly pečlivě testovány po celém světě.

 • prezentace značky

  Mezinárodní značka

  Nabízí inovace, výhodné cenové nabídky, bezpečný nákup a ty nejlepší služby.

  ve více než 40 zemích

 • prezentace značky

  Vysoká kvalita a prémiové materiály

  Všechny výrobky jsou založeny na inovativních technologiích a kvalitních materiálech.

 • prezentace značky

  Miliony spokojených zákazníků

  Naše portfolio čítá 300 výrobků. Miliony spokojených zákazníků a miliony prodaných výrobků po celém světě.

prezentace značky

Vysoká kvalita vyžaduje nadšení pro věc

Dokonalá harmonie pohodlí, opory a vysoce kvalitních materiálů

Každý výrobek začíná a končí nápady a procesy, na kterých se podílí každý člen týmu Dormeo.

A už se jedná o vývoj nových produktů nebo o vylepšení stávajících, naše nadšení pro vysokou kvalitu a výkon je patrné na každém výrobku, který opouští továrnu. Proto je dnes Dormeo celosvětově uznávanou značkou specializující se na spánek s miliony spokojených zákazníků a miliony prodaných výrobků po celém světě.

Najděte to pravé >>

Připraveni na úžasný spánek?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a buďte první, kdo se dozví o exkluzivních nabídkách a nejnovějších produktech.

* Povinná pole

 • E-mail adres
prezentace značky

Klinicky testováno

Za každým úspěšným produktem stojí intenzivní program kontroly kvality, který je zárukou výkonnosti, životnosti a certifikace výrobků. Zajišťujeme, aby naše výrobky a naše podnikání splňovaly vysoké standardy precizních testů a certifikací v oboru.

S mnoha konkurenčními výhodami a celosvětově patentovanou technologií jsou všechny výrobky Dormeo oceňovány nezávislými instituty a celosvětově certifikovány.

Najděte to pravé >>
prezentace značky prezentace značky

Až 100 nocí na vyzkoušení

Nejlepší způsob, jak otestovat naše výrobky, je v pohodlí domova. Přesný počet nocí na vyzkoušení závisí na modelu matrace. Chceme se ujistit, že máte dostatek času na to, abyste zhodnotili svůj nákup a získali tak dlouhá léta vynikajícího spánku, který si zasloužíte. Pokud jste si matraci pořádně vyzkoušeli a nevyhovuje vám, můžete ji vrátit dle obchodních podmínek.

prezentace značky

Šetrné k životnímu prostředí

Při nákupu matrace je třeba zvážit mnoho faktorů. Velmi často ale zapomínáme na dopad na životní prostředí a lidské zdraví. Nemělo by to tak být. Používáme pouze vysoce kvalitní materiály vyrobené způsobem šetrným k životnímu prostředí bez škodlivých látek. Věříme, že pro zdraví nás i naší planety je důležité podílet se na změně používáním materiálů šetrných k životnímu prostředí. Nabízíme vám to nejlepší, abychom vám pomohli plnit si sny. . 

prezentace značky prezentace značky

Společenská odpovědnost

Dormeo mění odvětví matrací, protože nám záleží na lepší budoucnosti. Naše odpovědnost je založena na našem širším závazku a snaze mít pozitivní sociální dopad na svět a na lidi, kteří v něm žijí, tím, že poskytujeme odpovědná pracovní místa všem našim zaměstnancům a darujeme finanční prostředky několika charitativním organizacím.

Přečtěte si o nás více >>