V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Tipy a triky

81-90 z 104

 • Objevte přednosti ovčí vlny!

  Vlna je tradičním přírodní vlákno. Naši předkové ji používali na výrobu oblečení, přikrývek i pomůcek do domácnosti. Pro své jedinečené vlastnosti se vlna používá dodnes.

  Číst více 
 • Opravdový význam erotických snů

  Opravdový význam erotických snů

  Všichni prý míváme erotické sny. Díky jejich četnosti můžete vyloučit možnost vzniku nymfomanie nebo sexuálních frustrací. Naše šedé a ostatní buňky používají sny k průzkumu myšlenek, strachů, frustrací a tuh, které nám v bdělém stavu přijdou příliš divné nebo rozptylující.

  Číst více 
 • Osm zvyků, které nás činí šťastnými

  Osm zvyků, které nás činí šťastnými

  V minulém desetiletí provedli vědci nespočetně studií s cílem zjistit, co činí lidi šťastnými. Je to dovolená, nový koníček, peníze nebo snad něco jiného? Podívejte se na osm zvyků, která nás dělají šťastnými.

  Číst více 
 • Otázky, kterých se lidé bojí!

  Otázky, kterých se lidé bojí!

  Našli jsme odpovědi na některé velmi časté tabuizované otázky, které se vlivem mylných stereotypů bezdůvodně stávají noční můrou těch, kteří se na ně bojí zeptat.

  Číst více 
 • Ovoce odhalí vaši duši

  Máte rádi ovoce? Sladké ovocné mísy, čerstvé saláty, křížaly, mražené nebo kandované ovoce? Myslíte si, že vám ovoce dodává sílu a rozvíjí vaši mysl? To je možné... Napadlo vás však někdy, že druh vašeho oblíbeného ovoce může odhalovat také váš charakter?

  Číst více 
 • Pět nejlepších měst na nakupování v cizině

  Pět nejlepších měst na nakupování v cizině

  Nakupování je určitým druhem odpočinku. Oficiálně by se dalo nazvat sportem, protože vyžaduje spoustu energie, může se stát návykovým, a je k němu potřeba dobrá fyzická kondice…

  Číst více 
 • Probuďte zahrádku jaro je tu!

  Probuďte zahrádku jaro je tu!

  Sluníčko za oknem a první rozkvetlé kytičky na zahrádkách neochvějně upozorňují na to, že přichází jaro. Je tedy nejvyšší čas obout holínky, staré tepláky a rukavice, oprášit nářadí a vrhnout se na regeneraci vaší zahrádky!

   

  Číst více 
 • Radujte se z maličkostí

  Radujte se z maličkostí

  Také máte poslední dobou pocit, že vás příliš zatěžují každodenní negativní záležitosti a že se nedokážete radovat z dobrých věcí, které se vám staly nebo že na ně prostě zapomínáte, protože vás trápí spousta problémů?

  Číst více 
 • Romantický večer při fotbale?

  Romantický večer při fotbale?

  Představte si to. Je konec týdne, jdete z práce a přemýšlíte o tom, co budete dělat o víkendu. Respektive nemůžete se dočkat, až přijde, neboť jeho náplň už máte v představách vymalovanou do posledních detailů.

  Číst více 
 • Seznamte se se svými barvami

  Seznamte se se svými barvami

  Napadlo vás někdy ozdobit svůj byt barvami duhy? Najíst se ze žlutě zářivých, oranžově přitažlivých nebo pastelově uklidňujících talířů? Přemýšlíte nad tím, že byste vyzkoušeli troufale ohnivou červenou, kaštanově hnědou nebo ebenově černou barvu místo přírodní? Troufnete si obléci si fialovou, zářivě nachovou, leskle modrou nebo trávově zeleno

  Číst více 

81-90 z 104