Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

81-90 z 90

Page:
 1. 1
 2. ...
 3. 5
 4. 6
 5. 7
 6. 8
 7. 9
 • Víte, co to je

  Jistě to všichni dobře znáte. Je neděle večer a vy už myslíte na to, jak zase ráno budete muset vstávat do práce…Představa dlouhého pracovního týdne, který máte právě před sebou, mnohé z vás přímo děsí. A každé pondělní ráno vstáváte s hlubokou vráskou na čele.

 • Vše je v proteinech

  Zjistěte, jak porazit hlad – tento článek doporučujeme především zapřísáhlým milovníkům čokolády!

  Každý si v současné době pravděpodobně uvědomuje, že konzumace vlákniny je zdraví prospěšná, protože nás prakticky celý den udržuje v sytém stavu a potlačuje pocit hladu.

 • Vše, co chcete vědět o pivu

  Pivo je nejstarší a bezpochyby nejoblíbenější alkoholický nápoj. Jeho nezaměnitelnou chuť objevili již staří Sumerové a Egypťané v době před 5000 lety. Postupem času se pivo rozšířilo po celém světě a dnes si bez něj většina mužské populace nedokáže vůbec představit život.

 • Vyrobte si velikonoční dekoraci

  Velikonoce se pomalu ale jistě blíží, a proto je nevyšší čas začít s jejich přípravami. Co kdybyste letos zkusili svůj byt nebo dům vyzdobit novými dekoracemi? Vyzkoušejte naše tipy. Do přípravy velikonočních ozdob můžete zapojit celou svou rodinu, děti, babičky, tety.

 • Ženy milují vousáče – záleží ale na stáří vousů!

  Zajímavá studie se zaměřila na muže a jejich vousy. Vyšlo najevo, že ženy milují vousáče, ale záleží na stáří vousů. Podívejte se, kdy jsou neholení muži nejvíce sexy a kdy naopak nejsou pro ženy přitažliví.

 • Zpříjemněte si pracovní prostředí

  Jak vnímáte své současné pracovní prostředí? Bolí vás často hlava, trpíte úzkostí, máte někdy pocit, že se dusíte? Možná, že všechny tyto negativní pocity ve vás vzbuzuje nevyhovující pracovní prostředí. Pokud si svou kancelář zařídíte trochu příjemněji a zdravěji, budete se cítit určitě mnohem lépe.

 • Způsoby, jak zahnat zimu za chladných dnů

  Když teplota začne nepříjemně klesat, spousta z nás se schová před zimou do tepla našich domovů. Tohle je čas na společenský život s rodinou nebo přáteli, ale velmi často jen trčíme doma před televizí. Pojďme vyzkoušet něco jiného. Pozvěte přátele k sobě domů a užívejte si spolu při hraní různých deskových her, sledování dobrého filmu...

 • 7 kreativních triků, se kterými konečně usnete

  Máte problémy se spánkem? Pokud jste už vyzkoušeli všechny obvyklé metody, jak se dostat do říše snů, možná je načase zkusit něco nového. Máme pro vás sedm netradičních způsobů, které vám pomohou rychle usnout

 • 7 skvělých rad, jak zlepšit vztahy s vaší sestrou

  Máte sestru? Jestli ano, nejspíše ji v polovině případů k smrti milujete, zatímco v polovině případů ji stejně vášnivě nenávidíte, že?  Ať už vás ale občas rozčiluje jakkoliv, sestra je jedním z největších darů, jaké vám život může nadělit, takže byste si vztah s ní měli pečlivě hýčkat.  Jak? Tady je 7 skvělých tipů, které vám ukážou jak na to...

 • Okamžitě štíhlejší pomocí 6 triků

  Představujeme vám šest úžasných triků, díky nimž budete vypadat výrazně štíhlejší.