Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

71-80 z 90

 • Opravdový význam erotických snů

  Všichni prý míváme erotické sny. Díky jejich četnosti můžete vyloučit možnost vzniku nymfomanie nebo sexuálních frustrací. Naše šedé a ostatní buňky používají sny k průzkumu myšlenek, strachů, frustrací a tuh, které nám v bdělém stavu přijdou příliš divné nebo rozptylující.

 • Osm zvyků, které nás činí šťastnými

  V minulém desetiletí provedli vědci nespočetně studií s cílem zjistit, co činí lidi šťastnými. Je to dovolená, nový koníček, peníze nebo snad něco jiného? Podívejte se na osm zvyků, která nás dělají šťastnými.

 • Otázky, kterých se lidé bojí!

  Našli jsme odpovědi na některé velmi časté tabuizované otázky, které se vlivem mylných stereotypů bezdůvodně stávají noční můrou těch, kteří se na ně bojí zeptat.

 • Pět nejlepších měst na nakupování v cizině

  Nakupování je určitým druhem odpočinku. Oficiálně by se dalo nazvat sportem, protože vyžaduje spoustu energie, může se stát návykovým, a je k němu potřeba dobrá fyzická kondice…

 • Radujte se z maličkostí

  Také máte poslední dobou pocit, že vás příliš zatěžují každodenní negativní záležitosti a že se nedokážete radovat z dobrých věcí, které se vám staly nebo že na ně prostě zapomínáte, protože vás trápí spousta problémů?

 • Seznamte se se svými barvami

  Napadlo vás někdy ozdobit svůj byt barvami duhy? Najíst se ze žlutě zářivých, oranžově přitažlivých nebo pastelově uklidňujících talířů? Přemýšlíte nad tím, že byste vyzkoušeli troufale ohnivou červenou, kaštanově hnědou nebo ebenově černou barvu místo přírodní? Troufnete si obléci si fialovou, zářivě nachovou, leskle modrou nebo trávově zeleno

 • Stále více lidí žije s nejlepším přítelem člověka

  Výzkumy ukazují, že stále více rodin a svobodných lidí si pořizuje psy. Proč tomu tak je? Cítíme se lépe, pokud máme domácího mazlíka? Trocha pravdy v tom asi bude.

  V tomto článku vám vysvětlíme, proč bychom vám opravdu doporučili, abyste se zamysleli nad pořízením psa, a uvedeme k tomu i pět důvodů.

 • Tajemství úspěšné kariéry

  Každý z nás by chtěl mít široký rozhled, být úspěšný, bohatý, vlivný a ostatními uznávaný, ale prostou pravdou je, že kariéra začíná vždycky úplně dole a naši cestu k vrchol si musíme sami vybojovat. Taky se ukazuje, že se některým lidem na jejich vybraném poli působnosti daří daleko lépe než jiným – jak to jenom dělají? Projděte si několik skvělých tipů, které vám pomohou vybudovat úspěšnou kariéru, o jaké jste vždycky snili.

 • Trápí vás celková únava ?

  Ležíte v posteli, čekáte až usnete, máte pocit, jako by se zastavil čas, a každý zvuk vás dokáže snadno vyrušit?

  Vítejte ve světě nespavosti.

 • Trendy v navrhování interiéru

  Trendy v navrhování interiéru: barvy, styl a citlivost