V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Tipy a triky

71-80 z 104

 • Melancholický leden po veselém prosinci?

  Melancholický leden po veselém prosinci?

  Po vánočních a novoročních oslavách obvykle přijde nepříjemné vystřízlivění. Sladké nicnedělání vystřídá shon a stereotyp v práci. Nekontrolovaný skok do každodenních povinností může vést až k novoročním depresím. Buďte proto v těchto dnech na sebe obzvlášť opatrní.

  Číst více 
 • Mobbing - šikana na pracovišti

  Mobbing je druh rafinované šikany na pracovišti. Pojem vznikl z angličtiny (mob=hromadně napadnout, dotírat) a existuje také ve zvířecím světě, kdy se stádo brání před vetřelcem tím, že na něj útočí jako celek.

  Číst více 
 • Na co nezapomenout před odjezdem na dovolenou

  Na co nezapomenout před odjezdem na dovolenou

  Než se někteří lidé vydají na dovolenou, připraví si seznam věcí, bez kterých by byla jejich cesta nemožná.

  Ti, kteří se tolik nestrachují a jsou více spontánní, se jen při představě takového seznamu usmějí, protože vědí, že ať se vydají kamkoliv, všude zapomenuté ponožky seženou…

  Číst více 
 • Na dovolené s domácím mazlíkem

  Na dovolené s domácím mazlíkem

  Pokud se chystáte na dovolenou a uvažujete o tom, že byste si s sebou vzali svého domácího mazlíka, zamyslete se nad tím, zda je pro něj tato cesta vůbec vhodná. Někteří domácí mazlíci zvládají cestování bez problémů a užívají si výlety se svým majitelem, zatímco jiní z toho mohou být příliš vystresovaní.

   

  Číst více 
 • Naučíme vás šetřit

  Naučíme vás šetřit

  Pokud máte v poslední době problém s financemi a máte jich méně, než byste potřebovali, zkuste využít úsporná řešení. Jakmile je začnete dělat automaticky, kasička opět spokojeně zacinká.

  Číst více 
 • Naučte se vázat kravatu!

  Naučte se vázat kravatu!

  I kravatu je někdy potřeba vyžehlit, obzvlášť pokud si ji chcete vzít k nějaké významné příležitosti. Poradíme vám, jak to udělat, a navíc vás naučíme vázat uzel.

  Číst více 
 • Návod na sexy dárky

  Návod na sexy dárky

  Nezáleží na tom, zda si chcete užít intimní večer ve dvou, nebo zda se rádi pobavíte s ostatními páry – sexy dárky okoření i ten nejlepší sexuální život a co teprve ten, kterému v tomto směru něco schází.

  Číst více 
 • Nepříjemné události na dovolené

  Nepříjemné události na dovolené

  I když by letní dovolená měla být dobou, kdy nemáme žádné starosti a podléháme pouze slunečním paprskům, neměli bychom být zcela lehkomyslnými. Pokud si totiž nedáme pozor, může se přihodit spousta nepříjemných událostí.

  Přečtěte si, které nepříjemné záležitosti se nám mohou stát o dovolené, a c

  Číst více 
 • Nezbytnosti při výchově teenagerů

  Nezbytnosti při výchově teenagerů

  Dobrá, náročné roky nočního vstávání, řešení problémů s dětskými chorobami, zdravotních dovolených, drahých školek a prvních školních dnů jsou za vámi. Zdá se, že se z vašeho dítěte stal přes noc teenager, a pokud jste si mysleli, že vás nyní čeká klidné období, velmi jste se mýlili.

  Číst více 
 • Nový rok a nová kariéra

  7 chytrých kroků k nové hybné síle v kariéře

  Nový rok může být nejlepším startem vaší kariéry. Přečtěte si, jak si v sedmi krocích můžete vyčistit i svou kariéru, dodat ji novou hybnou sílu a dosáhnout všech nastavených cílů.

  Číst více 

71-80 z 104