Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

51-60 z 90

 • Jak získat zaměstnání (poprvé)?

  Jak najít práci, kde hledat volná místa, jak napsat dobrý životopis… Nabízíme odpovědi a možná řešení všech těchto otázek ještě před podzimem, kdy většinou nastává čas nových změn.

 • Jak zvládat domácí práce?

  Udržování čisté domácnosti je jednou z nejdůležitějších věcí rodinného života. Čistota a upravenost našeho okolí ovlivňuje i naše psychické naladění, ač si toho nemusíme být vědomi. Mnohem lépe na nás působí lesknoucí se podlaha než zaprášená polička se starým porcelánem.

 • Jakou barvou vymalovat ložnici?

  Ložnice je první a také poslední místo, které každý den spatříte. Slouží jako vaše soukromá svatyně, jako váš úkryt, kam se schováte před hektickým světem. V ložnici strávíte téměř třetinu svého života, proto byste barvy, kterými vyzdobíte její stěny, měli vybírat velmi uvážlivě. Měly by vás uklidňovat a vytvář

 • Je úspěšná kariéra jen pro muže?

  Patříte také mezi ty, které si myslí, že úspěšná kariéra není por ně? To se ale mýlíte! Úspěch není závislý na osudu, je závislý na vašich rozhodnutích. Všechno závisí jen na tom, kterou cestou se vydáte. Poradíme vám, jak na to.

 • Je vaše dítě obětí násilí?

  Dráždění a provokování jsou obvyklou součástí každého školního dne. Mohou se však změnit ve vážné výhrůžky, vydírání, nebo dokonce násilí. Přečtěte si, jak toto násilí, které je mezi dětmi a dospívajícími velice rozšířené, rozpoznáte a co v takovém případě můžete dělat.

 • Kam se zimním oblečením?

  Všichni se už jistě těšíte na jaro, jak vyrazíte do přírody a užijete si prvního sluníčka. Jak vysadíte na zahradě kytičky a budete sledovat jarní probouzení přírody. Jak si s přáteli zahrajete fotbal, zajezdíte na kole nebo in-linech. Jak si budete moci vychutnat první pivo na venkovní zahrádce vaší oblíbené hospody...

 • Když lidé využívají pláč k tomu, aby manipulovali s ostatními…

  Pláč je přímou odezvou srdce a jedná se o upřímnou reakci, která je vyjádřením našich emocí. I zvířata pláčou. Lidé pláčou poprvé, když přijdou na tento svět. Pro lidi plní pláč tři funkce – čistí povrch očí, odstraňuje z těla chemikálie, které se tam nahromadí ve stresu, a konečně, slzy jsou také viditelným znamením emocí. Mnoho lidí ale využívá pláč k citovému vydírání a manipulování s emocemi ostatních. Ve většině případů se jedná o ženy, které pláčou, aby mohly vydírat své partnery nebo někoho jiného.

 • Koktejly pro Novoroční párty

  Uspořádejte nezapomenutelnou silvestrovskou oslavu s opojnými chlazenými i horkými drinky! Překvapte své známe letos o Vánocích a na Silvestra kreativními míchanými nápoji. Na vaše velkolepé pohostinství budou ještě dlouho vzpomínat. Navíc můžete využít pití, které se vám během roku nahromadilo ve skříních.

 • Ložnice a barvy

  Ložnice je to první a poslední místo, které každý den vidíte. Je to váš soukromý chrám, ve kterém trávíte téměř třetinu svého života, vaše útočiště, které vám nabízí únik z rušného světa. Při volbě barev pro svou ložnici si najděte teplou kombinaci, která vás uvolní a uklidní.

 • Manuál pro moderního muže: jak prát

  V životě každého muže nastane někdy situace, kdy se o sebe bude muset umět postarat: bude se muset nakrmit, vyprat si a vyžehlit si, a to bez pomoci maminky, manželky nebo milenky. Dosáhl jste již této míry nezávislosti?

  Pokud ještě ne, připravili jsme pro vás malý manuál, který jistě ve stavu nejvyšší nouze uvítáte. Tentokrát se zaměříme na praní.