V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Tipy a triky

51-60 z 104

 • Jak si říct o vyšší plat?

  Jak si říct o vyšší plat?

  Asi nemá cenu popírat, že plat má velký vliv na to, s jakou chutí chodíme do zaměstnání. Peníze jednou z hlavních pracovních motivací. Pokud jich je málo, dochází k frustraci a k neplnění pracovních úkolů. Co dělat, když se nám zdá, že naše práce není dostatečně ohodnocena?

  Číst více 
 • Jak si správně mýt obličej

  Jak si správně mýt obličej

  Ať už používáte make-up nebo se téměř nelíčíte, ranní a večerní mytí obličeje se musí stát nedílnou součástí vašeho denního programu. Přečtěte si 10 základních tipů, jak si správně mýt obličej… 

  Číst více 
 • Jak správně pečovat o orchideje?

  Jak správně pečovat o orchideje?

  K orchidejím se vždy vázala určitá tajuplná atmosféra. Když se s orchidejemi z Nového světa poprvé seznámili evropští sběratelé rostlin, mělo to za následek „orchidejové šílenství“.

  Číst více 
 • Jak správně vychovávat dítě?

  Jak správně vychovávat dítě?

  Loni se v České republice narodilo nejvíc dětí za posledních patnáct let. Počet narozených dětí se od roku 2002 neustále zvyšuje, v loňském roce přišlo na svět rekordních 114 632 novorozenců, což je ve srovnání s rokem 2006 o 8800 dětí více.

  Číst více 
 • Jak udržet děti v posteli

  Jak udržet děti v posteli

  4 kroky k uspání vašich dětí

  Máte také každý večer problémy, protože vaše děti odmítají spát a stále utíkají z postele?Zapomeňte na všechny strašáky a naučte se 4 chytré triky, které pomohou vašim dětem usnout.

  Číst více 
 • Jak vypadat mladší v 9 jednoduchých krocích

  Jak vypadat mladší v 9 jednoduchých krocích

  Jaro už se konečně dere zpět, což je samozřejmě skvělá zpráva - ale se vším, co se děje, byste se mohli nakonec cítit trochu unavení a ne úplně v ideální formě. Pokud si chcete osvěžit svůj zevnějšek a dopřát si mladistvý, jarní vzhled v 9 jednoduchých krocích, jsme tu pro vás!

  Číst více 
 • Jak vypadat skvěle na fotografiích

  Jak vypadat skvěle na fotografiích

  Kolikrát jste již byli nešťastní z toho, jak vypadáte na nějaké fotografii? Připravili jsme pro vás několik rad a triků, které vám pomohu vypadat na fotografiích báječně.

  Číst více 
 • Jak ženy opravdu myslí

  Ženy jsou z Venuše a muži jsou z Marsu. To už víme docela dlouho. Ale často zapomínáme, že tohle je důvod, proč nemluvíme stejným jazykem.Jelikož mnohdy neumíme dekódovat slova žen, dokážeme kolikrát udělat něco, kvůli čemu se z něžné milenky stane rozlícená Amazonka.

  Číst více 
 • Jak získat zaměstnání (poprvé)?

  Jak získat zaměstnání (poprvé)?

  Jak najít práci, kde hledat volná místa, jak napsat dobrý životopis… Nabízíme odpovědi a možná řešení všech těchto otázek ještě před podzimem, kdy většinou nastává čas nových změn.

  Číst více 
 • Jak zvládat domácí práce?

  Jak zvládat domácí práce?

  Udržování čisté domácnosti je jednou z nejdůležitějších věcí rodinného života. Čistota a upravenost našeho okolí ovlivňuje i naše psychické naladění, ač si toho nemusíme být vědomi. Mnohem lépe na nás působí lesknoucí se podlaha než zaprášená polička se starým porcelánem.

  Číst více 

51-60 z 104