V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Tipy a triky

41-50 z 104

 • Jak byste se měli chovat, když váš zastaví policie

  Jak byste se měli chovat, když váš zastaví policie

  Lidé, kteří respektují pravidla a zákony, se jen zřídkakdy dostanou do styku s policií. Obyčejní lidé s nimi mluví jen, když se stanou oběťmi zločinu, nebo když jsou zastaveni, protože spáchali dopravní přestupek. I malý dopravní přestupek vás může stát spoustu peněz. Proto je velmi důležité, abyste jezdili velmi opatrně a řídili se všemi pravidly.

  Číst více 
 • Jak dobře spíte? Zeptejte se hvězd.

  Jak dobře spíte? Zeptejte se hvězd.

  Věříte v astrologii? Myslíte si, že postavení hvězd, je pro váš život určující? Hledáte ve svých horoskopech odpověď na zásadní otázky svého života? Výborně! Máme pro vás horoskop, který odhaluje, jak se jednotliví zástupci hvězdných znamení chovají v noci během spánku.

  Číst více 
 • Jak na jarní úklid?

  Všichni se už jistě těšíte na jaro, jak vyrazíte do přírody a užijete si prvního sluníčka. Jak vysadíte na zahradě kytičky a budete sledovat jarní probouzení přírody. Jak si s přáteli zahrajete fotbal, zajezdíte na kole nebo in-linech. Jak si budete moci vychutnat první pivo na venkovní zahrádce vaší oblíbené hospody...

  Číst více 
 • Jak na novou image?

  K tomu, abyste byla krásná a atraktivní, nemusíte podstupovat dlouhé a nepříjemné procedury v kosmetických salonech a v centrech plastické chirurgie. Není důležité mít míry jako modelka, záleží na osobním kouzlu a sexappealu.

  Sestavili jsme pro vás jednoduchý plán, který vám pomocí nenápadných změn dopomůže k vidi

  Číst více 
 • Jak na ranní vstávání?

  Jak na ranní vstávání?

  Pokud jste unavení hned poté, co otevřete ráno oči, pak vás asi nečeká jeden z nejlepších dnů. Čím lépe se vzbudíte, tím jednodušší pro vás bude porazit stres a každodenní problémy.

  Vyzkoušejte tedy 3 rady našich odborníků, které vám pomohou snáze vstát…

  Číst více 
 • Jak přežít rána?

  Jak přežít rána?

  Ranní ptáče dál doskáče ... To však neplatí vždycky. Záleží na tom, jak vydatný a dlouhý spánek ptáče absolvovalo. Po probdělé noci a jen několika málo hodinách spánku bude pro ptáčka ranní vstávání hodně těžké. A bude trvat dlouho, než si narovná pomačkaná křidýlka. Pro všechny z vás, kteří den c

  Číst více 
 • Jak přežít ranní kocovinu

  Jak přežít ranní kocovinu

  Nečekaná oslava uprostřed týdne, únavná noc bez spánku a nepříjemné ranní vstávání do práce. Tento scénář jistě dobře znáte. Už když se vzbudíte, víte, že byste potřebovali ještě alespoň tři hodiny spánku

  Číst více 
 • Jak řešit pracovní problémy?

  Jak řešit pracovní problémy?

  Jednou z důležitých dovedností v obchodních záležitostech je schopnost komunikace a uchování si chladné mysli ve vypjatých situacích. Proto se co nejdříve naučte dobře se rozhodovat.

  Číst více 
 • Jak se stát dobrým manažerem?

  Jak se stát dobrým manažerem?

  Určitě znáte nejméně jednoho úspěšného manažera, který svými pracovními povinnostmi proplouvá jako ryba ve vodě. Jeho zaměstnanci ho naprosto zbožňují, je velmi oblíbený u zákazníků a obchody mu jdou skvěle.

  Číst více 
 • Jak si prodloužit léto

  Jak si prodloužit léto

  Teploty jsou stále příjemně vysoké, ale léto i přesto pomalu a jistě končí. Pokud patříte mezi ty, kteří začnou panikařit už v okamžiku, kdy jen pomyslí na loučení se s létem a vítání dlouhé, studené zimy, připravili jsme pro vás několik rad, jak si léto alespoň na chvíli prodloužit.

  Číst více 

41-50 z 104