V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Tipy a triky

31-40 z 104

 • Co ženy tají před muži?

  Co ženy tají před muži?

  Muži toho o ženách moc nevědí – obzvlášť pak o tom, po čem touží v posteli. Důvodem není skutečnost, že na tom mužům nezáleží, ale na takové rozhovory prostě nedochází. Samozřejmě, že každá žena je jiná, ale i tak, co se týká sexu, existují 4 věci, na kterých se ženy většinou shodnou. Zjistěte, jaké věci to jsou, a oslovte ji tak jako nikdy před t&i

  Číst více 
 • Co zjistíte o muži na prvním rande?

  Co zjistíte o muži na prvním rande?

  Jak přečíst muže na prvím rande

  Máte opravdový zálusk na nějakého muže? A zároveň nechcete už zase plýtvat časem a energií na dalším špatném muži? Přečtěte si ho už na prvním rande a rychle se ujistěte, jestli je to pro vás ten pravý – nemusíte být detektivem, abyste to dokázala.

  Číst více 
 • Dějiny snů

  Dějiny snů

  Mnohé národy se v průběhu dějin zabývaly sny. Nejstarší snář, který byl nalezen, byl vytvořen již starými Egypťany 1500 let před naším letopočtem. Sny vždy obsahovaly něco tajemného a vzrušujícího, byly považovány za zprávy od Boha… každý národ si je vysvětloval po svém. Zjistěte jak.

  Číst více 
 • Den matek

  Den matek

  Letošní Den matek připadá na 10. května. Všechny maminky si jistě zaslouží malý dárek za to jak se o nás celý život obětavě staraly a dávali nám svou lásku. Udělejte svým maminkám radost a překvapte je svou pozorností. Zároveň vám prozradíme něco o historii tohoto mezinárodního svátku.

  Číst více 
 • Desatero pro rok 2010

  Kolikrát jste si již slíbili, že začnete držet přísnou dietu, přestanete kouřit nebo začnete po svátcích chodit na hodiny aerobiku?

  A kolikrát jste to opravdu udělali? Možná, že problém není ve vás, ale ve slibech. Jsou reálné? Je jich příliš mnoho?

  Je na čase si stanovit reálné cíle, aby mohl být rok 2010 skutečně úspěšný.

  Číst více 
 • Devět tajemství dobře oblečeného muže

  Devět tajemství dobře oblečeného muže

  Chtěli byste znát jeho tajemství? Vypadá jako chlápek z titulní stránky časopisu a nikdo mu nemůže odolat. Toto jsou znamení, která vám říkají, že ví, jak se oblékat… 

  Číst více 
 • Dokonalý jarní piknik

  Dokonalý jarní piknik

  Teplé jarní dny nás lákají opustit tmavý byt, vyjít si na čerstvý vzduch a vychutnat si piknik v přírodě. Bez ohledu na počasí se můžete rozhodnout pro piknik na zahradě, v nedalekém parku, nebo můžete spojit piknik s výletem na neznámé místo – následující rady vám rozhodně pomohou s přípravou dokonalého jarního pikniku.

  Číst více 
 • Dostatek spánku, větší šance u zkoušky!

  Dostatek spánku, větší šance u zkoušky!

  Pokud půjdete spát a pod polštář si uložíte knihu, aniž byste ji otevřeli, můžete si být jistí, že se žádný zázrak, který by vám pomohl si cokoliv zapamatovat, nestane. Ale i přesto jsou spánek a znalosti neoddělitelně propojené, protože spánek má rozhodný vliv na paměť, memorování a schopnost se soustředit.

  Číst více 
 • Horká letní kuchyně

  Horká letní kuchyně

  Horké počasí, které se u nás poslední dobou objevilo, zahřálo pravděpodobně nejen vás, ale i váš byt. Vzhledem k vysokým teplotám nemáte asi moc hlad, a když si představíte, že byste se měli několik hodin potit u sporáku při přípravě oběda, možná vás zájem o teplé jídlo přejde úplně.

  Ale i tak nemusíte strávit celé léto konzumací sendvičů a pár lístků salátu – připravili jsme pro vás několik skvělých nápadů na vaření během horkých dnů.

  Číst více 
 • Inspirace na grilu

  Inspirace na grilu

  Okořeňte si svou hostinu grilovanými pokrmy, které budou lahodit oku a chutnat ústům. Nenechte si v tomto vydání ujít výborný recept na salát s grilovaným sýrem.

  Salát s grilovaným sýrem pro 4 osoby

  Číst více 

31-40 z 104