V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Tipy a triky

11-20 z 104

 • 5 důvodů, proč vaše děti nechtějí do postele (a 5 skvělých tipů, jak jim usínání ulehčit)

  5 důvodů, proč vaše děti nechtějí do postele (a 5 skvělých tipů, jak jim usínání ulehčit)

  Vzpomínáte, jak jste byli malí a do postele se vám za žádnou cenu nechtělo? Tehdy to byla legrace – ale když to samé dělají vaše děti, už to taková zábava není. O prázdninách nepředstavuje spánkový režim vašich potomků zas až takový problém, protože mohou vyspávat třeba do oběda. Během školního roku to však chce vnést do jejich rozvrhu trochu pořádku.

  Číst více 
 • 5 hlavních rysů našich snů

  5 hlavních rysů našich snů

  Všem se nám zdají různé příběhy, které se týkají našich životů. I přesto, že se nám zdá, že jsou naše sny jedinečné, mají často spoustu podobných bodů jako sny jiných lidí.

  Číst více 
 • 5 způsobů, jak se stát přitažlivými

  5 způsobů, jak se stát přitažlivými

  Zatímco sedíte a čtete tento článek, dozvíte se, že krása opravdu leží v očích pozorovatele. Přitažlivost vždy začíná u toho, jak si připadáte vy sami.

  Pokud si nemyslíte, že jste přitažliví, nebudete schopni o tom přesvědčit ani své okolí. Chceme vám tedy pomoci, abyste si sami mohli začít připadat atraktivní. Představujeme vám seznam věcí, kter&a

  Číst více 
 • 5 způsobů, jak se začít učit

  5 způsobů, jak se začít učit

  Mnozí lidé mají velké problémy se soustředěním a sebeovládáním. Zkrátka se nemohou donutit začít pracovat. Hlavně studenti se musí s těmito problémy vyrovnat ve zkouškovém období, protože mají v jednom týdnu spoustu zkoušek, a množství učebních materiálů se stále zvyšuje. Jejich disciplína a motivace v 

  Číst více 
 • 6 skvělých tipů, jak si zjednodušit jarní úklid

  6 skvělých tipů, jak si zjednodušit jarní úklid

  Znáte to, jak se zdá, že váš jarní úklid trvá věčně, zatímco ostatní vypadají, že ho měli hotový hned? No, tak pak pro vás máme skvělé zprávy - můžete také patřit mezi tyto lidi! Provedli jsme výzkum a přišli na několik úžasně efektivních tipů, které vám pomohou dát vaši domácnost do pořádku během chvilky! Jste připraveni?

  Číst více 
 • 7 báječných věcí, které se učíme od dětí

  7 báječných věcí, které se učíme od dětí

  Vzpomínáte na své dětství s láskou? Jsme si jistí, že ano, protože to je obyčejně to nejbezstarostnější a nejšťastnější období v našem životě. Vzpomínky na dětství mohou sloužit i jako nástroj ke zlepšení kvality vašeho dospělého života! Divíte se? No, rozhodně je pravda, že děti se mohou pochlubit několika velmi kladnými vlastnostmi, které dospělí často postrádají. Sepsali jsme pro vás 7 báječných věcí, které se můžete od dětí naučit a žít tak znovu naplno.

  Číst více 
 • 7 snadných způsobů, jak zkrátit nachlazení

  7 snadných způsobů, jak zkrátit nachlazení

  Nachladili jste se? Ojé, tak to se asi zrovna necítíte nejlíp. Kašlete, kýcháte a bolí vás v krku – ze všeho nejvíc si přejete, aby to vše co nejdříve pominulo. No, tak to máme dobrou zprávu – může to tak být. Těchto 7 jednoduchých tipů vám pomůže vyhrabat se ze svého nachlazení daleko rychleji, než byste čekali...

  Číst více 
 • 9 jednoduchých kroků pro příjemnější rána

  9 jednoduchých kroků pro příjemnější rána

  Časné ranní vstávání je náročné, nemyslíte? Ale abychom se dostali včas do práce, do školy nebo abychom se postarali o své děti, musíme ho bohužel všichni pravidelně podstupovat. Jestli se řadíte k většině, pak zřejmě ranní vstávání nesnášíte. Nebojte, pomůžeme vám! Přinášíme 9 jednoduchých kroků, které zjednoduší a zpříjemní rána vám i celé vaší rodině. Je čas vstávat!

  Číst více 
 • Bambus, magická rostlina

  Bambus, magická rostlina

  Bambus je rostlina se širokým využitím. Známe kvalitní textilní výrobky s bambusovými vlákny, různé krémy a tělová mléka, a dokonce i nápoje a různé speciální pokrmy z bambusu.

  Zjistěte, kde vám bude nejvíce vyhovovat. Na talíři, na košili nebo v posteli?

  Číst více 
 • Blondýny v minulosti a nyní

  Blondýny v minulosti a nyní

  Přírodní blondýny tak do dvou století vymřou. Důvodem k tomu jsou geny a to, jak fungují. Tmavší barva vlasů je dominantním rysem, takže každý rok je méně a méně přírodních blondýnek.  Podívejme se na to, proč jsou blondýny tak oblíbené, a proč tak neodolatelně přitahují muže.

  Číst více 

11-20 z 104