V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Tipy a triky

91-100 z 104

 • Stále více lidí žije s nejlepším přítelem člověka

  Stále více lidí žije s nejlepším přítelem člověka

  Výzkumy ukazují, že stále více rodin a svobodných lidí si pořizuje psy. Proč tomu tak je? Cítíme se lépe, pokud máme domácího mazlíka? Trocha pravdy v tom asi bude.

  V tomto článku vám vysvětlíme, proč bychom vám opravdu doporučili, abyste se zamysleli nad pořízením psa, a uvedeme k tomu i pět důvodů.

  Číst více 
 • Tajemství úspěšné kariéry

  Tajemství úspěšné kariéry

  Každý z nás by chtěl mít široký rozhled, být úspěšný, bohatý, vlivný a ostatními uznávaný, ale prostou pravdou je, že kariéra začíná vždycky úplně dole a naši cestu k vrchol si musíme sami vybojovat. Taky se ukazuje, že se některým lidem na jejich vybraném poli působnosti daří daleko lépe než jiným – jak to jenom dělají? Projděte si několik skvělých tipů, které vám pomohou vybudovat úspěšnou kariéru, o jaké jste vždycky snili.

  Číst více 
 • Trápí vás celková únava ?

  Ležíte v posteli, čekáte až usnete, máte pocit, jako by se zastavil čas, a každý zvuk vás dokáže snadno vyrušit?

  Vítejte ve světě nespavosti.

  Číst více 
 • Trendy v navrhování interiéru

  Trendy v navrhování interiéru

  Trendy v navrhování interiéru: barvy, styl a citlivost

  Číst více 
 • Víte, co to je

  Víte, co to je

  Jistě to všichni dobře znáte. Je neděle večer a vy už myslíte na to, jak zase ráno budete muset vstávat do práce…Představa dlouhého pracovního týdne, který máte právě před sebou, mnohé z vás přímo děsí. A každé pondělní ráno vstáváte s hlubokou vráskou na čele.

  Číst více 
 • Vše je v proteinech

  Vše je v proteinech

  Zjistěte, jak porazit hlad – tento článek doporučujeme především zapřísáhlým milovníkům čokolády!

  Každý si v současné době pravděpodobně uvědomuje, že konzumace vlákniny je zdraví prospěšná, protože nás prakticky celý den udržuje v sytém stavu a potlačuje pocit hladu.

  Číst více 
 • Vše, co chcete vědět o pivu

  Pivo je nejstarší a bezpochyby nejoblíbenější alkoholický nápoj. Jeho nezaměnitelnou chuť objevili již staří Sumerové a Egypťané v době před 5000 lety. Postupem času se pivo rozšířilo po celém světě a dnes si bez něj většina mužské populace nedokáže vůbec představit život.

  Číst více 
 • Vyrobte si velikonoční dekoraci

  Vyrobte si velikonoční dekoraci

  Velikonoce se pomalu ale jistě blíží, a proto je nevyšší čas začít s jejich přípravami. Co kdybyste letos zkusili svůj byt nebo dům vyzdobit novými dekoracemi? Vyzkoušejte naše tipy. Do přípravy velikonočních ozdob můžete zapojit celou svou rodinu, děti, babičky, tety.

  Číst více 
 • Ženy milují vousáče – záleží ale na stáří vousů!

  Ženy milují vousáče – záleží ale na stáří vousů!

  Zajímavá studie se zaměřila na muže a jejich vousy. Vyšlo najevo, že ženy milují vousáče, ale záleží na stáří vousů. Podívejte se, kdy jsou neholení muži nejvíce sexy a kdy naopak nejsou pro ženy přitažliví.

  Číst více 
 • Zpříjemněte si pracovní prostředí

  Zpříjemněte si pracovní prostředí

  Jak vnímáte své současné pracovní prostředí? Bolí vás často hlava, trpíte úzkostí, máte někdy pocit, že se dusíte? Možná, že všechny tyto negativní pocity ve vás vzbuzuje nevyhovující pracovní prostředí. Pokud si svou kancelář zařídíte trochu příjemněji a zdravěji, budete se cítit určitě mnohem lépe.

  Číst více 

91-100 z 104