NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

1-10 z 60

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 • 8 tipů, pro pohodlné kempování

  Chcete zažít opravdové letní dobrodružství? Vydejte se kempovat! Pobyt v přírodě vám prospěje po všech stránkách - zdravotní, tělesné i té sociální. Nemáte s kým vyrazit? Nevadí, stačí vám dobrá knížka a pozorovat svět kolem sebe. Co si ale zabalit s sebou? Nestačí pouze zabalit stan. Pokud si nejste jisti, co vše byste měli před samotnou výpravou vzít v úvahu čtěte dále.
 • Rozmazlujte se na MDŽ jako královna!

  Milé dámy. Na náš svátek se musíme jaksepatří připravit. I když vás může čekat milé překvapení od vašeho blízkého, pro všechny případy si naplánujte den plný toho, co byste pro sebe chtěly udělat. Vy přeci víte nejlépe, co vám udělá největší radost. Poradíme vám, jak být trochu sobecké a dopřát si plnými doušky!
 • Zbavte svůj domov negativní energie pomocí 10 úžasných vůní

  Už jste někdy potkali ženu či muže, kteří voněli tak pěkně, že vás ta vůně uplně omámila a hned se vám začali líbit více? Je to proto, že vůně mají velkou sílu, dokáží ovlivnit naše podvědomí, naladit se na určitou atmosféru a dokonce zaplnit váš domov pozitivní energií.
 • Jak se zahřát během dlouhých zimních nocí?

  Romantika zasněžené krajiny, krajkové námrazy na oknech, radost a úleva, když se promrzlí vrátíte do vyhřátého domova… Někdy se ale nezadaří. Místo sněhu bahno a déšť, místo vyhřátého domova rozbité topení a průvan. Proto pro vás máme pár tipů, jak přežít dlouhé zimní noci ve zdraví
 • Jakou matraci vybrat, když máte bolesti v oblasti bederní páteře?

  Dobrý spánek je neocenitelný. Bez něj to prostě nejde – rozhodně ne dlouhodobě. Ovlivňuje naši náladu, rozpoložení a samozřejmě i zdraví. Špatný podklad na spaní může být příčinou některých bolestí zad. Naše praktické tipy vám pomohou vybrat si správnou matraci, na které se tohoto problému zbavíte a předejdete vzniku dalších obtíží.

  VŠECHNY MATRACE ZDE<<

 • 10 fascinujících faktů, které vás zaručeně překvapí

  Svět kolem nás je úchvatný – na tom se určitě všichni shodneme. A čím víc ho poznáváte, tím víc si uvědomujete, jak málo o něm doopravdy víte. Nikdy sice nebudete o fascinujícím světě, ve kterém žijete, vědět úplně všechno, ale abychom vám pomohli aspoň trochu rozšířit vaše obzory, dali jsme dohromady ty nejzábavnější a nejúžasnější skutečnosti, které vás překvapí, ohromí a aspoň trochu prozáří temné jeskyně vašich vědomostí. Jste připraveni začít?

 • 10 tipů pro jarní regeneraci

  Na jaře se všechno probouzí, ptáčci zpívají, první kytičky nesměle vykukují z trávy, ve vzduchu se proplétají nejrůznější vůně. Všude to vře novou energií a optimismem. Přidejte se k jarnímu rozkvětu i vy a dopřejte svému tělu příjemnou jarní očistu.

 • 13 kroků, jak porazit stres

  Zcela se vyrovnat se stresem je prakticky nemožné. Můžete mu však úspěšně čelit. Zamyslete se nad následujícími 13 jednoduchými kroky, které vám pomůžou slovo „stres“ navždy vymýtit z vašeho slovníku.

 • 5 důvodů, proč vaše děti nechtějí do postele (a 5 skvělých tipů, jak jim usínání ulehčit)

  Vzpomínáte, jak jste byli malí a do postele se vám za žádnou cenu nechtělo? Tehdy to byla legrace – ale když to samé dělají vaše děti, už to taková zábava není. O prázdninách nepředstavuje spánkový režim vašich potomků zas až takový problém, protože mohou vyspávat třeba do oběda. Během školního roku to však chce vnést do jejich rozvrhu trochu pořádku.

 • 5 hlavních rysů našich snů

  Všem se nám zdají různé příběhy, které se týkají našich životů. I přesto, že se nám zdá, že jsou naše sny jedinečné, mají často spoustu podobných bodů jako sny jiných lidí.