V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Tipy a triky

1-10 z 104

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 11
 • 8 tipů, pro pohodlné kempování

  8 tipů, pro pohodlné kempování

  Chcete zažít opravdové letní dobrodružství? Vydejte se kempovat! Pobyt v přírodě vám prospěje po všech stránkách - zdravotní, tělesné i té sociální. Nemáte s kým vyrazit? Nevadí, stačí vám dobrá knížka a pozorovat svět kolem sebe. Co si ale zabalit s sebou? Nestačí pouze zabalit stan. Pokud si nejste jisti, co vše byste měli před samotnou výpravou vzít v úvahu čtěte dále.
  Číst více 
 • Rozmazlujte se na MDŽ jako královna!

  Rozmazlujte se na MDŽ jako královna!

  Milé dámy. Na náš svátek se musíme jaksepatří připravit. I když vás může čekat milé překvapení od vašeho blízkého, pro všechny případy si naplánujte den plný toho, co byste pro sebe chtěly udělat. Vy přeci víte nejlépe, co vám udělá největší radost. Poradíme vám, jak být trochu sobecké a dopřát si plnými doušky!
  Číst více 
 • Zbavte svůj domov negativní energie pomocí 10 úžasných vůní

  Zbavte svůj domov negativní energie pomocí 10 úžasných vůní

  Už jste někdy potkali ženu či muže, kteří voněli tak pěkně, že vás ta vůně uplně omámila a hned se vám začali líbit více? Je to proto, že vůně mají velkou sílu, dokáží ovlivnit naše podvědomí, naladit se na určitou atmosféru a dokonce zaplnit váš domov pozitivní energií.
  Číst více 
 • 8 novoročních předsevzetí – letos trochu jinak!

  8 novoročních předsevzetí – letos trochu jinak!

  Každý to známe, nový rok, nový start. Ke stanovení životních cílů je to naprosto ideální příležitost. O to více nás pak ale bude mrzet jejich nedodržování. Letos na to zkuste jít jinak a stanovte si opravdu důležité cíle, které vám mohou pozitivně ovlivnit kvalitu života.
  Číst více 
 • Jak se zahřát během dlouhých zimních nocí?

  Jak se zahřát během dlouhých zimních nocí?

  Romantika zasněžené krajiny, krajkové námrazy na oknech, radost a úleva, když se promrzlí vrátíte do vyhřátého domova… Někdy se ale nezadaří. Místo sněhu bahno a déšť, místo vyhřátého domova rozbité topení a průvan. Proto pro vás máme pár tipů, jak přežít dlouhé zimní noci ve zdraví
  Číst více 
 • Jakou matraci vybrat, když máte bolesti v oblasti bederní páteře?

  Jakou matraci vybrat, když máte bolesti v oblasti bederní páteře?

  Dobrý spánek je neocenitelný. Bez něj to prostě nejde – rozhodně ne dlouhodobě. Ovlivňuje naši náladu, rozpoložení a samozřejmě i zdraví. Špatný podklad na spaní může být příčinou některých bolestí zad. Naše praktické tipy vám pomohou vybrat si správnou matraci, na které se tohoto problému zbavíte a předejdete vzniku dalších obtíží.
  Číst více 
 • 10 fascinujících faktů, které vás zaručeně překvapí

  10 fascinujících faktů, které vás zaručeně překvapí

  Svět kolem nás je úchvatný – na tom se určitě všichni shodneme. A čím víc ho poznáváte, tím víc si uvědomujete, jak málo o něm doopravdy víte. Nikdy sice nebudete o fascinujícím světě, ve kterém žijete, vědět úplně všechno, ale abychom vám pomohli aspoň trochu rozšířit vaše obzory, dali jsme dohromady ty nejzábavnější a nejúžasnější skutečnosti, které vás překvapí, ohromí a aspoň trochu prozáří temné jeskyně vašich vědomostí. Jste připraveni začít?

  Číst více 
 • 10 nejvíce nebezpečných zvířat

  10 nejvíce nebezpečných zvířat

  Zvířata mohou být velmi nebezpečná a dokážou nás někdy velmi nepříjemně překvapit nebo dokonce i ohrozit. Zjistěte, kterých 10 zvířat patří mezi nejnebezpečnější.

  Číst více 
 • 10 tipů pro jarní regeneraci

  10 tipů pro jarní regeneraci

  Na jaře se všechno probouzí, ptáčci zpívají, první kytičky nesměle vykukují z trávy, ve vzduchu se proplétají nejrůznější vůně. Všude to vře novou energií a optimismem. Přidejte se k jarnímu rozkvětu i vy a dopřejte svému tělu příjemnou jarní očistu.

  Číst více 
 • 13 kroků, jak porazit stres

  13 kroků, jak porazit stres

  Zcela se vyrovnat se stresem je prakticky nemožné. Můžete mu však úspěšně čelit. Zamyslete se nad následujícími 13 jednoduchými kroky, které vám pomůžou slovo „stres“ navždy vymýtit z vašeho slovníku.

  Číst více 

1-10 z 104

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 11