NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.
prezentace značky prezentace značky

MATRACE, které můžete důvěřovat

Pokud jde o vaše zdraví a pohodu, můžete důvěřovat jen těm nejlepším. Aby byla zajištěna vysoká kvalita, každá matrace Dormeo musí projít standardním laboratorním testováním.

Testování a certifikace

Naše matrace jsou pečlivě testovány, certifikovány a oceňovány nezávislými laboratořemi a institucemi.

Se standardem ӦKO TEX®, hypoalergenními a ergonomickými vlastnostmi, prodyšností a dlouhou životností vám garantujeme prvotřídní kvalitu matrací.

Test životnosti

Testování provedla italská laboratoř CATAS.
Přední nezávislá instituce provádějící testy životnosti matrací.

Po 15 letech používání jsou naše matrace pouze o pár milimetrů nižší a o pár % měkčí než v době nákupu.

Test ergonomických vlastností

Testování provedla italská laboratoř CATAS.
Technologický institut specializující se na ergonomické testování již 28 let

Test se zaměřuje na pohodlí během spánku a schopnost matrace poskytovat oporu celému tělu.

Naše matrace mají vynikající ergonomické vlastnosti, a proto se perfektně přizpůsobují lidskému tělu. V kombinaci s vynikající schopností regulace vlhkosti a teploty poskytují úžasné pohodlí během spánku.

Test prodyšnosti

Test provedl institut TÜV Rheinland Nederland B.V.

Design našich prodyšných matrací splňuje nejvyšší standardy prodyšnosti v oboru.

Matrace poskytují suché a svěží prostředí ke spánku.

Test hypoalergičnosti

Test provedl oceňovaný italský institut Centro Tessile Cotoniero E Abbigliamento S.p.A.

Opakovaně oceněný institut

Na základě výsledků testů ochrany proti bakteriím, mikrobům a roztočům naše matrace poskytují čisté a bezpečné prostředí ke spánku.

Certifikát ӦKO TEX® standard 100

Všechny materiály mají certifikát ӦKO TEX®, který je zárukou toho, že neobsahují látky, které jsou toxické a škodlivé pro člověka a životní prostředí.

Používáme pouze ty nejlepší materiály a tato certifikace to potvrzuje.

prezentace značky prezentace značky

Pouze ta nejlepší kvalita

Náš zájem o výzkum a používání vysoce kvalitních materiálů dávají společně vzniknout ideální matraci pro nejrůznější potřeby a druhy pohodlí.

...Materiály

prezentace značky

Technologie Octaspring®

Octaspring® jsou patentované pěnové pružiny – první skutečná inovace v oblasti matrací za posledních 20 let. Tato jedinečná technologie kombinuje oporu a pohodlí pěny s funkčností pružin a zároveň používá o 50% méně materiálu.

Pěnové pružiny jsou umístěny samostatně a pohybují se ve třech rozměrech, což vede k lepšímu rozložení hmotnosti, zmírnění tlaku a většímu pohodlí. Pružiny o různé hustotě mohou být použity ve stejné vrstvě a tím se tvoří speciální zóny, které zvyšují pohodlí a prodlužují životnost struktur. Navíc otevřená struktura pružin zajišťuje 8x lepší prodyšnost, což je zásadní faktor u výrobků ke spánku.

Jednou z kvalitních vlastností technologie Octaspring® je také téměř úplná eliminace přenosu pohybu. Díky tomu se nemusíte obávat, že v noci probudíte svého partnera.

Vysoce kvalitní technologie Octaspring® – design ve tvaru včelí plástve, který je odborníky považován za ideální volbu pro ergonomické matrace poskytující oporu přizpůsobenou přirozenému pohybu těla s menším tlakem a větším pohodlím.

Přečtěte si víceMéně prezentace značky

Paměťová pěna

Paměťová pěna byla původně vyvinuta pro NASA a někdy se také označuje jako vesmírná pěna. Organizace NASA ji používala kvůli její schopnost rozložit tlak na celou plochu, čímž dokázala snížit dopad extrémních přetížení. Paměťová pěna je silný materiál, který poskytuje skvělou oporu, během odpočinku se přizpůsobuje různým typům postavy a když vstanete, vrátí se do svého původního tvaru.

Paměťová pěna je viskoelastický materiál citlivý na teplotu, což znamená, že při nižších teplotách je pevnější a při vyšších teplotách je měkčí a přizpůsobivější. Při pokojové teplotě se vytvaruje podle tvaru těla během několika minut na rozdíl od normální matrace, která prostě zůstane plochá. Paměťová pěna hýčká tělo v každé poloze a poskytuje měkké pohodlí v oblasti boků, ramen a zad, čímž výrazně snižuje tlakové body a podporuje zdravý a ničím nerušený odpočinek.

Přečtěte si víceMéně prezentace značky

Ecocell ®

Ecocell® je jedinečná, pohodlná pěna nové generace a prvotřídní kvality, navržená pro špičkové pohodlí během spánku a oporu díky milionům pórů, které matraci propůjčují vzdušnost a flexibilitu.

Tato pěna je permanentně elastická a má trojrozměrnou otevřenou buněčnou strukturou, která umožňuje účinné proudění vzduchu a nabízí vynikající přizpůsobivost. Díky tomuto typu struktury zajišťuje Ecocell® přizpůsobivou oporu a vysokou míru pružnosti. Pokud to s ekologičtějším přístupem k životu myslíte vážně, je čas začít přemýšlet o nákupu matrace vyrobené z ekologicky šetrných materiálů. Ecocell® je rozhodně jedním z nich.

Přečtěte si víceMéně prezentace značky

Tencel®

Tencel® obsahuje celulózová vlákna botanického původu, která definují nový standard udržitelnosti a přírodního pohodlí.

Jsou jemná k pokožce, hladká na dotek, mají přepychový lesk a mimořádnou schopnost tepelné regulace a pohlcování vlhkosti. Jakmile se objeví vlhkost, je okamžitě vstřebána z vaší pokožky a odvedena dovnitř vlákna. Tencel® zamezuje růstu bakterií zcela přírodním způsobem.

Přečtěte si víceMéně prezentace značky

...a technologie

prezentace značky

Technologie Adaptive®

Technologie ADAPTIVE® je první průlomovou inovací na světě. Technologie Adaptive® zajistí, že vám bude po celou noc příjemně chladno, sucho nebo teplo podle vašich potřeb, a tím zlepšuje kvalitu vašeho spánku.

Jedná se o inteligentní textilní technologii se schopností termoregulace, která umožňuje, aby materiály dynamicky reagovaly na změny okolního prostředí, jako je teplota a vlhkost.

Přečtěte si víceMéně prezentace značky

Ošetření CLEANEFFECT®

Materiál je napuštěn ošetřením CleanEffect®, které vytváří čisté a svěží prostředí ke spánku.

Bez ohledu na to, jak máte čistou domácnost, matrace vždy obsahuje bakterie, plísně a roztoče. Ošetření CLEANEFFECT® zajišťuje ochranu matrace před bakteriemi, plísněmi, roztoči a pachy.

Přečtěte si víceMéně prezentace značky

Ošetření Re-VITALIZE

Ošetření RE-VITALIZE je založeno na záporně nabitých iontech, které jsou prospěšné pro naše tělo. Je dobře známo a potvrzeno, že ošetření Re-vitalize přináší mnoho výhod pro zdraví a pohodu uživatele.

Mezi hlavní výhody záporně nabitých iontů pro lidské tělo patří čištění krve, posílení imunitního systému, aktivace buněk a regulace autonomního nervového systému. Ošetření Re-vitalize pomáhá zlepšovat kvalitu spánku, zvyšovat tělesnou energii a může urychlit proces revitalizace.

Přečtěte si víceMéně prezentace značky

Ošetření Aloe Vera

Obsah cenné přírodní složky Aloe Vera, která se využívala už ve starověku a zaručuje našim potahům měkkost a hebkost.

Výtažek z Aloe Vera obnovuje textilní vlákna a propůjčuje jim měkkost a hebkost. Vaše prostředí ke spánku tak bude přírodní a hebké na dotek. A navíc se toto ošetření ani po několika vyprání nevymyje.

Přečtěte si víceMéně prezentace značky