V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Svátky

1-10 z 11

Page:
 1. 1
 2. 2
 • Jak přežít svátky s rodinou

  Jak přežít svátky s rodinou

  Svátky s rodinou? Určitě každý z nás chceme být ve výjimečných chvílích s těmi nejbližšími. Své příbuzné milujeme, ale často přece jen narazíme na pár rozporů, které se s množstvím společně stráveného času prohlubují. Jak prožít poklidné svátky s rodinou se dozvíte v tomto článku.
  Číst více 
 • 10 rad, jak oslavit den sv. Valentýna, máte-li nízký rozpočet

  10 rad, jak oslavit den sv. Valentýna, máte-li nízký rozpočet

  Den sv. Valentýna může být nezapomenutelným svátek, ale vždy se pojí s výraznými náklady. Pokud si nemůžete dovolit utratit spoustu peněz nebo chcete-li své peníze raději vydat za něco jiného, neznamená to ještě, že se musíte vzdát oslav dne zamilovaných. Můžete vytvořit nezapomenutelný den sv. Valentýna i s velmi malým množstvím peněz nebo téměř bez nich.

  Číst více 
 • 11 věcí, které jste nevěděli o dni svatého Valentýna

  11 věcí, které jste nevěděli o dni svatého Valentýna

  Jak plánujete překvapit svoji milovanou osobu na Valentýna? Abychom vám pomohli s nějakými nápady a dostali vás do správné nálady, připravili jsme 11 zajímavých faktů, které jste jistě nevěděli o dni svatého Valentýna...

  Číst více 
 • Bizarní příběhy z Černého pátku

  Bizarní příběhy z Černého pátku

  Už jste někdy slyšeli o Černém pátku? Je to první pátek po americkém Dni díkůvzdání a představuje neoficiální začátek vánoční nákupní sezóny. Velké davy v nákupních centrech jsou samozřejmě nedílnou součástí Černého pátku, ale zdaleka nejsou jedinou nepříjemností, s níž se v této době můžete setkat. 

  Číst více 
 • Devět kroků k divoké silvestrovské oslavě u vás doma

  Devět kroků k divoké silvestrovské oslavě u vás doma

  Unavují vás již restaurace plné neznámých lidí, nervózních číšníků nebo nesnesitelných davů, petard a všech těch rachejtlí? Proto byste letos měli zorganizovat oslavy silvestra u vás doma. Určitě si to spolu se svými přáteli moc hezky užijete. Podívejte se na následující rady, abyste věděli, na co se při organizování oslavy zaměřit

  Číst více 
 • Devět nápadů pro smyslného Valentýna

  Devět nápadů pro smyslného Valentýna

  Rychlé životní tempo, nedostatek času, stres – tohle všechno jsou důvody, proč se mnohé páry rozejdou. Stalo se něco podobného i vám? Letošní den sv. Valentýna může být příležitostí k obnově vašeho vztahu. Zapomeňte na drahou večeři – místo toho se věnujte jeden druhému a užijte si večer plný smyslnosti a něžnosti.

  Číst více 
 • Jak se při nakupování dárků vyhnout davům

  Jak se při nakupování dárků vyhnout davům

  Vánoční sezóna je za dveřmi, takže jste už pravděpodobně přemýšleli o nakupování dárků. Také se bojíte velkých davů, kterých jsou všechny obchody před Vánocemi plné? Nemusíte si s tím dělat starosti. Připravili jsme pro vás několik velice účinných rad, jak se těmto davům vyhnout. Přejeme vám radostné nakupování!

  Číst více 
 • Nejlepší nápady na rodinné svátky

  Nejlepší nápady na rodinné svátky

  Blíží se nejkrásnější část roku: vánoční a novoroční svátky. Sněhem pokrytá krajina, doba, kdy můžete zapomenout na své každodenní povinnosti a udělat si čas na svou rodinu – to je základ dokonalých vánočních a novoročních svátků. Pokud vám ale dojdou nápady, jak svátky strávit, připravili jsme pro vás skvělé návrhy, aby byly vaše svátky ještě hezčí.

  Číst více 
 • Novoroční předsevzetí – žít lepší život

  Novoroční předsevzetí – žít lepší život

  Určitě jste si stanovili nové cíle a přání do nového roku… Na novoročních předsevzetích není nic špatného, ale je důležité, abyste si určili realistické cíle, kterých můžete dosáhnout. Připravte se i na možná pochybení a neúspěchy. Ty ale vnímejte jako výzvu, ne jako překážku.

  Číst více 
 • Pět nejlevnějších valentýnských dárků

  Pět nejlevnějších valentýnských dárků

  Valentýn je báječný svátek pro všechny zamilované, ale každý rok za něj utrácíme stále více peněz – za věci, bez kterých bychom se snadno obešli. Připravili jsme pro vás pět báječných nápadů na valentýnské dárky, které jsou originální, pěkné a hlavně nejsou drahé.

  Číst více 

1-10 z 11

Page:
 1. 1
 2. 2