V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Vyberte si postel na naší prodejně!

Sháníte novou postel? Přijďte si vybrat svou postel na naši prodejnu Dormeo! A jaké postele nabízíme? Připravili jsme pro vás přehled všech základních informací, které by vás mohly zajímat, ať už se týkají typů, rozměrů, barevného provedení či největších výhod našich postelí.

Jelikož výběr té správné postele není věru lehká věc, je velmi důležité mu věnovat speciální pozornost. V tom vám pomohou školené asistentky na našich prodejnách, které přesně vědí, jakou postel, matraci či polštář vybrat tak, aby bylo dosaženo správné polohy při spánku. Přijďte se o tom přesvědčit na jednu z našich prodejen, kde si můžete postele prohlédnout a vyzkoušet!

Vyberte si postel dle vašeho vkusu:

 • různé rozměry
 • různá barevná provedení
 • dva odlišné designy rámu
 • provedení klasické nebo Lift & Store u obou druhů postelí

Jaké druhy postelí nabízíme?

V nabídce kamenných prodejen najdete postele Dormeo Millana a Lettia. Postel Dormeo Millana je stylová postel s plochým čelovým rámem. Pro ty, kteří preferují mírně prohnutý čelový rám, je tu postel Dormeo Lettia. Hlavní rozdíl mezi postelí Millana a Lettia je tedy v designu jejich rámů.

Postele jsou vyrobeny z masivních 3,2cm desek se zaoblenými hranami. Oba druhy postele jsou k dispozici v různých barvách a v dřevěném provedení se snadno čistitelnou povrchovou úpravou. Rám postele stačí otřít vlhkým hadříkem a jemným čisticím prostředkem a následně vytřít do sucha čistým suchým hadříkem. Nabízejí dvě možnosti nastavení výšky a hloubky matrace: 18 a 14 cm. Obě postele jsou dostupné v klasickém provedení a provedení Lift & Store.

postele

Co je systém Lift & Store?

Systém Lift & Store je skvělou volbou pro ty, kteří ocení další úložné prostory.  Systém funguje na principu hydraulického, sklápěcího, snadno zvedatelného systému, který umožňuje rychlý a snadný přístup do úložného prostoru.  Aby nedošlo k jakémukoliv hluku při vašem pohybu, rohy postele (i v systému Lift & Store) jsou pokryty samolepícími plstěnnými polštářky. Zabezpečují klidný a ničím nerušený spánek. Objem skladovacích prostor se liší od rozměru postele a pohybuje se od 396 -  792 l.

Provedení

 

Jaké barevné provedení postelí Millana a Lettia je v nabídce?

Oba typy postele jsou nabízeny v 5 elegantních barvách, ze kterých si s jistotou vyberete svého favorita: Wenge, Wild Cherry , White oak, Ivory , White

Barvy

 

Jaké rozměry postelí Millana a Lettia jsou k dostání?

V klasickém provedení jsou postele Dormeo Millana a Lettia k dispozici v rozměrech:
90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm.

V provedení Lift & Store, ve kterém obě postele mohou být též vyhotoveny, jsou postele dostupné v rozměrech:
120x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm.

Jsou součástí postelí Millana a Lettia rošty?

Rošty nejsou součástí postele.  Vhodné rošty Dormeo jsou:

 • Rošt Trio Flex
 • Rošt Silver Flex
 • Rošt Compact Flex

Jaké jsou výhody postelí Millana a Lettia?

 • velká úspora prostoru
 • stylový design
 • snadná montáž
 • nehlučný mechanismus
 • záruka 2 roky

Toť k našim postelím, na kterých se vám bude spát jako na obláčku. Nejvíce informací i s názornou ukázkou naleznete na prodejně!

Krásné nerušené spaní přeje váš tým Dormeo.