Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Chybí vám ráno energie do nového dne?

Řešení hledejte v kvalitním spánku. Spánek je součástí našeho života a, stejně jako dýchání a jedení, je důležitý pro naše zdraví. Naše psychická a fyzická pohoda závisí na denní hladině stresu a množství dostatečného odpočinku. Aby tělo správně fungovalo, musíme mu dopřát možnost regenerace. Pokud se dostatečně nevyspíme, obvykle máme zkažený celý den, nezvládáme běžné úkoly, cítíme se těžce a často jsme i rozmrzelí a nepříjemní na své okolí.

Proč je spánek tak důležitý?

  • během spánku se vylučuje růstový hormon, který je důležitý pro správné fungování imunitního systému
  • ve spánku se regeneruje svalová hmota
  • pomáhá udržovat správnou funkci nervového systému
  • mozek ve spánku odpočívá, nabírá energii, třídí a archivuje vzpomínky.

Kvalitní a vydatný spánek je nezbytný pro podávání pracovních výkonů, zdraví a pohodu. Z nedostatku řádného spánku může člověk i onemocnět.

Nedostatek spánku vede k chronické únavě a podrážděnosti

Nespavost a poruchy spánku ovlivňují pracovní výkon a fyzické i psychické schopnosti. Všichni známe důsledky bezesných nocí: únava, podrážděnost, nesoustředěnost až agresivita. To vše doprovází fyzické projevy: bolest hlavy, krční páteře, zad apod. Problémy se spánkem se dokonce mohou projevit i na vzhledu problematickou pletí, zvýšenou tvorbou vrásek atd.

To vše má vliv na vaše denní aktivity a kvalitu života. Pokud toužíte po pozitivní energii a zdravém vzhledu, musíte si zajistit nerušený spánek.

Jak získat pozitivní energii do života s pomocí matrací Dormeo?

Naše matrace jsou navržené tak, aby přinášely úlevu svalům, rovnaly páteř a byly maximálně pohodlné. Na pohodlné matraci, která se přizpůsobí vašim potřebám, snadno a rychle usnete a budete spát hluboce a déle.

To vše díky vysoce kvalitním matracím Dormeo, které mají několik výjimečných předností:

1. Matrace Dormeo jsou anatomické a ortopedické

Matrace Dormeo jsou mimořádně pohodlné, navržené pro potřeby moderního člověka. Jádra matrací jsou vyrobená z nejkvalitnějších materiálů, které se plně přizpůsobí vašemu tělu a nevytváří žádný tlak. Matrace podporuje správnou polohu těla a tím předchází rozvoji bolestí zad, krční páteře a kyčlí.

Všechny matrace Dormeo mají ortopedické a anatomické vlastnosti, proto si mezi nimi snadno vyberete.

2. Matrace jsou chráněné proti roztočům, bakteriím a plísním

Matrace Dormeo chrání vaše zdraví před roztoči, bakteriemi a plísněmi, protože jejich potahy jsou ošetřené technologií Sanitized®. To je mezinárodně uznávaná metoda ochrany látek proti roztočům, bakteriím a plísním. Ve většině matrací je umístěná hypoalergenní silikonová vrstva, která představuje další přidanou ochranu proti roztočům, bakteriím a alergenům.

Matrace Dormeo jsou proto zvláště doporučovány astmatikům a alergikům.

3. Ochrana Resistat® zabraňuje vzniku statické elektřiny

Lidé se ve spánku často převracejí, upravují si polštáře a peřiny. Pohyb a kontakt materiálů často vytváří statickou elektřinu, která má negativní vliv na zdraví. Statická elektřina je pozorovatelná při výbojích ve formě jiskření, jenž může být nepříjemné a obtěžující.

Většina matrací Dormeo má potah obohacený o uhlíková vlákna (Resistat®), která statickou elektřinu vybíjejí. Díky tomu vás ve spánku již nic nepřekvapí. Resistat® navíc zároveň chrání proti prachu a prachovým roztočům.

4. Matrace Dormeo jsou prodyšné

Dobrá ventilace je základem kvalitního spánku a dlouhé životnosti matrace. Materiály použité při výrobě matrací Dormeo jsou mimořádně vzdušné a prodyšné. Ecocell®, Talalay, Ultratex a další mají unikátní buněčnou strukturu, která umožňuje volný průchod vzduchu a vy tak můžete každý večer uléhat na voňavou a svěží matraci.

Pro maximální prodyšnost matrace je nezbytné použít lamelový rošt, který zajišťuje větrání matrace a odvádění přebytečné vlhkosti.

5. Nejmodernější technologie a materiály

Matrace Dormeo jsou vyrobené z technologicky vyspělých materiálů šetrných k přírodě, které jsou recyklovatelné.

Žijte život plný energie a vášně

Kvalitní spánek je předpokladem pozitivní životní energie. Faktory jako je práce, stres a další ovlivnit nemůžete, ale můžete si zajistit klidný, uvolňující a uklidňující spánek.

Zajistěte si pohodlí a postarejte se o své zdraví - vyberte si svou matraci Dormeo zde.