Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

30/60 dní na vyzkoušení aneb jak najít ideální matraci

Koupit matraci Dormeo je sázka na jistotu. Nemusíte se bát, že když si pořídíte matraci, která vám nebude vyhovovat, je vše ztraceno. Naopak! Když si koupíte matraci Dormeo, můžete si ji doma rozbalit, spát na ní 30 nocí (při koupi matrace z řady Air dokonce 60 nocí), testovat a rozmýšlet a pokud nebudete spokojeni, bez udání důvodu nám ji můžete vrátit a dostanete své peníze zpět.

Koupit matraci Dormeo je sázka na jistotu.

Nemusíte se bát, že když si pořídíte matraci, která vám nebude vyhovovat, je vše ztraceno. Naopak! Když si koupíte matraci Dormeo, můžete si ji doma rozbalit, spát na ní 30 nocí (při koupi matrace z řady Air dokonce 60 nocí), testovat a rozmýšlet a pokud nebudete spokojeni, bez udání důvodu nám ji můžete vrátit a dostanete své peníze zpět.

Tento opravdu jedinečný servis, který Dormeo nabízí, je ideální způsob, jak pro sebe nalézt skutečně vhodnou matraci.

Řekněte sami; jak můžete zjistit, na které matraci se vám bude dobře spát, jen z obrázků a popisků na internetu nebo letáku? Jak si můžete být jistí matrací, kterou kupujete na 20 let, pouze po chvilkové zkušenosti z obchodního domu?

Matraci Dormeo můžete testovat zcela jinak! Můžete si ji zkoušet doslova na vlastní kůži, noc za nocí a ne jen na chvíli. Spěte na ní 30krát (na matraci Air 60krát) a přemýšlejte každé ráno, jak vám vyhovuje.

Ověřte si její pohodlí v klidu, u vás doma, a pak se teprve rozhodněte. Pokud nebudete spokojeni, jednoduše ji vrátíte a dostanete své peníze, které jste za ni zaplatili, zpět. Na rozmyšlenou máte celý měsíc!

Koupit matracit Dormeo není risk!

Garantujeme vrácení peněz bez udání důvodu.