Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Přikrývka Green Tea V3

Photo
Video
-42%

Potah napuštěný mikrokapslemi zelené čajové esence zajišťují příjemné aroma. Pomáhají zklidnit, ulevit stresu a ukolébat do nejsladších snů. Přikrývka je měkká a útulná. Plně prodyšná a lze ji používat po celý rok. Snadná údržba

Přikrývka Green Tea V3

Před slevou: 899 Kč


Nyní: 519 Kč

Club5*: 493 Kč
Pro informace o době doručení zvolte variantu produktu.
Zavolejte nám na: 272 188 443
Stručný přehled

Potah napuštěný mikrokapslemi zelené čajové esence zajišťují příjemné aroma. Pomáhají zklidnit, ulevit stresu a ukolébat do nejsladších snů. Přikrývka je měkká a útulná. Plně prodyšná a lze ji používat po celý rok. Snadná údržba

Čtěte více
Detaily o produktu

Užijte si pohodlný spánek s Dormeo přikrývkou Green Tea V3. Terapeutické, zdravotní výhody zeleného čaje jsou uznávané po staletí. Uvolnění těla, svalů, lepší cirkulace krve a detoxikace, to je jen několik z mnoha benefitů zeleného čaje.

Design a materiál

Vůně zeleného čaje je zapracovaná do přikrývky, což má pozitivní účinky na obecný fyzický a psychický stav jedince. Produkty se zeleným čajem vám napomáhají relaxovat a ukolébají vás ke klidnějšímu, tolik potřebnému spánku tím, že vám pomohou očistit tělo, mysl i ducha. V potahu přikrývky se nachází mikrokapsule esence zeleného čaje. Některé z nich se během kontaktu s kůží rozbijí, čímž vypustí omamnou vůni zeleného čaje. Tato vůně vás uklidní po namáhavém dni, pomůže vám uvolnit stres a ukolébá vás k tomu nejsladšímu ze spánků. Teď si můžete užít výhody aromaterapie zeleným čajem v pohodlí vašeho domova a z udělat z každé spánkové zkušenosti koncentrovanou relaxaci.

Mikrovlákna Wellsleep®

Dormeo přikrývka Green Tree V3 je neskutečně pohodlná. Výpní jsou vylepšená mikrovlákna Wellsleep®, díky kterým je přikrývka tak pohodlná a měkká. Dodá vám teplo i pohodlí, přičemž si zachovává prodyšnost, tolik potřebnou pro dobrý spánek. Mikrovlákna Wellsleep® jsou od klasických polyesterových vláken velmi odlišná, všestranná a s velkým množstvím funkcí. Kromě skvělých termoregulačních vlastností dělají také přikrývku velmi jemnou na dotek, navíc však absorbují vlhkost a nabízí dostatek teplo i přes jejich celkovou nízkou váhu. Díky unikátnímu designu navíc přikrývkou prostupují vzduchové kapsy, díky kterým je extra nadýchaná.

Celá přikrývka je pratelná na 60 stupňů.Technické parametry
Dormeo program spaní
Dormeo řada Comfort

Hodnocení zákazníka (0 Recenze)

Pro tento produkt zatím nejsou dostupné recenze...

Jak hodnotíte tento produkt? *

1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star