Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Polštáře

Polštář je srdcem každé postele

Naše polštáře přináší oporu a vytváří pocit spánku jako na obláčku. Prohlédněte si široký výběr různých polštářů a vyberte si ten, který byl stvořený právě pro vás.

Zobrazit podle Vybrat podle

Položky 1-17 z 42

Zavřít
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Položky 1-17 z 42

Zavřít
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

POLŠTÁŘE DORMEO - PRO KIDNÝ SPÁNEK BEZ BOLESTÍ

Zasloužíte si klidný spánek každou noc, a proto vám nabízíme širokou škálu polštářů Dormeo, vytvořených s péčí o vaše pohodlí. Vyberte si ideální polštář, který vás bude rozmazlovat a během spánku dokonale podepře hlavu a krk. Podle vašich preferencí a potřeb najdete polštáře se syntetickými nebo přírodními výplněmi, nastavitelné varianty, klasické pěnové polštáře a anatomické polštáře.


Ochraňte svůj polštář Dormeo potahem. Můžete se rozhodnout pro polštář, který vám pomůže uvolnit svaly a zapomenout na bolesti šíje, zad nebo ramen, abyste každé ráno začali plní energie. Chcete-li se probudit s úsměvem na tváři a pocitem svěžesti, vyberte si jednu z variant polštářů z mikrovláken, vytvořených z materiálů, jako je vlna, prachové peří nebo Aloe Vera.


Ideální v kombinaci s dokonalou přikrývkou. Pokud máte alergie a chcete zlepšit kvalitu spánku, máme pro vás ideální řešení: hypoalergenní polštáře, které vám pomohou lépe odpočívat a vyhnout se nepohodlí způsobenému alergiemi a dýchacími potížemi.