NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Příběh skvělého spánku

Spánek – tak vzácný, tak důležitý, tak potřebný. Pro mnohé z nás je spánek sladkým balzámem, který uklidňuje a regeneruje po dlouhém dni plném práce i zábavy. Bohužel se však mnozí z nás snaží spát co nejméně. Kolem nás je tolik věcí, které jsou zdánlivě daleko zajímavější nebo důležitější než spát o pár hodin déle, ale stejně jako je důležité cvičení nebo výživa, nemůžeme opomíjet ani spánek.

Kvalita vašeho spánku má přímý dopad na kvalitu času, kdy jste vzhůru, a to se týká duševní pozornosti, produktivity, emoční rovnováhy, kreativity, tělesné vitality a dokonce i vaší váhy. Málokterá jiná aktivita přináší tolik pozitivních účinků za tak málo úsilí!

Když ne a ne usnout...

Ale problém nastane, pokud nemůžete spát. Když je váš spánek přerušovaný. Když se probudíte úplně rozlámaní, unavení a nevrlí.

Abyste dosáhli omlazujícího a osvěžujícího spánku, je třeba se postarat o to, abyste každý večer ulehli do čisté a svěží postele s kvalitní matrací, polštářem, který poskytuje dobrou oporu, a hřejivým pohodlným povlečením.

A značka Dormeo je tu od toho, aby vám poskytla to nejlepší, co existuje.

Mezi pět základních ingrediencí lidského života patří: narození, jídlo, spánek, láska a smrt.

E.M. Forster

14 let neustálého vývoje pro spánek, jaký potřebujete a jaký si zasloužíte

Dormeo není jen značka, kterou vídáte všude kolem sebe. My, kteří stojíme za značkou Dormeo, jsme věnovali svůj čas a úsilí, abychom přinesli ta nejlepší, inovativní a pohodlná řešení pro spánek, která jej posunou na vyšší úroveň.

Více než 300 výrobků pro kvalitnější spánek a příjemnější život

Jak to všechno začalo

Vše začalo v roce 2002, kdy značka Dormeo představila v televizi svým zákazníkům svoji první pěnovou matraci.

Její skvělé funkce, výjimečné materiály a hlavně zpětná vazba od zákazníků nás přiměly k tomu, abychom v naší snaze neustávali a zaměřili se ve větší míře na vývoj nových materiálů, jejich kombinace, nové nápady a způsoby, jak pomoct lidem se každý den vyspat do růžova.

Po 14 letech velkého úsilí můžeme hrdě prohlásit, že jsme byli úspěšní – ale nadále pokračujeme v cestě za svým posláním.

Představili jsme více než 300 různých výrobků pro kvalitnější spánek a život, mezi něž patří matrace, polštáře, přikrývky, rošty, ochranné potahy na matrace, povlečení a výrobky pro děti, dekorační předměty, doplňky do koupelny a další věci, které vytvářejí kouzlo domova.

Neusínáme na vavřínech – chceme vám dát ještě víc

Během 14 let se Dormeo stalo světoznámou značkou, která se dostala do milionů ložnic po celé Evropě i mnohem dál a zlepšuje tak život a pohodlí zákazníků. Dormeo si zakládá na neustálé inovaci, od použití tradičních i revolučních materiálů po výrobní postupy a trendy ve spotřebitelských potřebách a designu.

A toto je náš nejnovější úspěch!

Průlomová světová inovace – pěnové pružiny, jen od Dormeo!

Poslední novinkou značky Dormeo je revoluční technologie Octaspring vytvořená belgickým inovátorem Willym Popem, kterou najdete v matraci Dormeo Air.

Tato matrace obsahuje jedinečné pružiny z paměťové pěny, které mají strukturu včelí plástve a spojují v sobě výhody kovových pružin a paměťové pěny.

Každá pěnová pružina Octaspring má tvar osmihranné plástve, který umožňuje pohyb ve všech směrech a přitom poskytuje oporu, pohodlí a umožňuje proudění vzduchu. Díky této průlomové technologii vám můžeme představit matraci nové generace.

Dormeo Octaspring nabízí to nejvyšší pohodlí díky 3 různým matracím.

V každé je paměťová pěna Octasprings různé tuhosti uspořádána tak, aby poskytovala dokonalou oporu, pružnost a odpor pro celé tělo a přispívala tak ke zdravému a vydatnému spánku.

Prohlédněte si novou generaci matrací se špičkovou technologií Octaspring!

Jsme také součástí vaší komunity – a rádi bychom vrátili něco nazpátek

Společenská odpovědnost

Život umí být často nepředvídatelný a zavede mnohé do nejrůznějších situací. Značka Dormeo je tady od toho, aby pomáhala prostřednictvím příspěvků jednotlivcům i charitativním organizacím.

Prohlédněte si naše nedávné činnosti zde

Odpovědnost vůči životnímu prostředí

Naše planeta je jen jedna a my, kteří stojíme za značkou Dormeo, se vynasnažíme, aby zůstala zelená a plná radosti. Proto jsou všechny naše výrobky šetrné k životnímu prostředí, vyrobené ze zcela recyklovatelných materiálů a také v případě, že si koupíte novou matraci Dormeo, postaráme se o vaši starou a zrecyklujeme ji na naše náklady.

Nechceme, aby nějaké staré matrace skončily v přírodě!

Mezi pět základních ingrediencí lidského života patří: narození, jídlo, spánek, láska a smrt. – Edward Morgan Forster

Klikněte zde a vyberte si váš výrobek Dormeo a začněte spát lépe – vždyť si to zasloužíte!