NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Matrace Ergo Comfort

100 96 67
SKU: 99-1000124483
Photo
Video
-20%

Matrace Ergo Comfort je vědecky koncipovaná ergonomická matrace pro maximální oporu zad, přirozené zarovnání páteře a odlehčení tlakových bodů. Díky přidané vrstvě Ergo inspirované Kosmodiskem se matrace dokonale přizpůsobí vašemu tělu pro dokonalé pohodlí během spánku. Pevnost matrace lze upravit ze střední na tvrdou. Výška 20 cm. Snímatelný a pratelný potah. Vyrobena v EU. 

Matrace Ergo Comfort

Před slevou: Od 8 690 Kč Od


Nyní: Od 6 952 Kč Od

Club5*: 6 518 Kč
Pro informace o době doručení zvolte variantu produktu.
Zavolejte nám na: 272 188 443
Stručný přehled

Matrace Ergo Comfort je vědecky koncipovaná ergonomická matrace pro maximální oporu zad, přirozené zarovnání páteře a odlehčení tlakových bodů. Díky přidané vrstvě Ergo inspirované Kosmodiskem se matrace dokonale přizpůsobí vašemu tělu pro dokonalé pohodlí během spánku. Pevnost matrace lze upravit ze střední na tvrdou. Výška 20 cm. Snímatelný a pratelný potah. Vyrobena v EU. 

Čtěte více
Detaily o produktu
 • 60 DNÍ zkušební doba

  Buďte si na 110% jistí! Testujte 60 dní – v pohodlí svého domova. Pokud nejste spokojeni, vrátíme vám plnou částku.

 • 15 LET prodloužená ZÁRUKA

  Věříme si natolik, že nabízíme záruku rovnou na 15 let. To je 5 470 dnů na to, abyste se mohli probouzet do krásnějšího, zářivějšího rána.

 • VYROBENO V EU

  Matrace byla navržena a vyrobena v EU a dostojí tedy nejvyšším standartům EU a Dormeo kvality.

 
Dvojitá zkušební doba na matrace - až 120 nocí bez riskování

Naše matrace jsou vyráběny dle vysokých standardů, aby seděly vašim specifickým potřebám a vy tak dosáhli spánku, který si zasloužíte. Proto nabízíme dvojitou zkušební dobu! Protože věříme, že svou novou Dormeo matraci budete milovat.

Nejlepší ergonomická matrace v Evropě

Ergo Comfort matrace je naší nejergonomčtější matrací s unikátní, 5vrstvou konstrukcí, navrženou pro maximální oporu, dynamickou možnost přizpůsobení a nadstandartní pohodlí. Nabízí optimální oporu vaší páteři a chrání brání jí před bolestí a nepohodlím. 

Matrace byla testována nezávislým německým Institutem Ergonomie a zařadila se do seznamu nejlépe hodnocených, ergonomických matrací v Evropě. Testy prokázaly perfektní oporu, adaptabilitu a komfort. 

Optimální opora vaší páteři

Inovativní ‘ERGO’ vrstva kopíruje tvar páteře a kompletně se tak přizpůsobuje vaším potřebám. Matrace dynamicky reaguje na každý váš pohyb a během noci se vám přizpůsobuje. Tím podporuje správnou pozici vaší páteře a přináší zdravý spánek. 

Lepší ergonomická opora a pohodlí

 • Ergonomická matrace: nabízí perfektní oporu a přizpůsobí se vašemu tělu, udrží vaši páteř ve správné pozici a zbaví vás nebo zmírní bolesti zad.
 • Prostřední vrstva - Ergo, je inspirovaná Kosmodiskem, který připomíná tvar lidské páteře.
 • Celková výška: 20 cm - 18 cm vysoké jádro a 2 cm paměťové pěny všité do potahu matrace pro váš pohodlnější spánek.
 • 3 komfortní zóny spánkupro optimální oporu celého těla.
 • Prodyšná matrace, díky pěně Ecocell® se vzduchovými kanálky.
 • Antibakteriální a hypoalergenní matrace, vhodná také pro lidi, kteří trpí na alergie, či astma.
 • Snímatelný, pratelný potahpro zdravé a čisté prostředí bez bakterií, roztočů a zápachů.
 • 60denní zkušební lhůta a 15 let prodloužené záruky.
 • Ergonomické vlastnosti testovány v Německu nezávislými testy laboratoří.
 • Vyrobeno v Evropě.
 • Možnost zakoupení na splátky.
Dormeo Ergo Comfort Mattress

Antibakteriální a hypoalergenní matrace s pratelným potahem

Paměťová pěna všitá do měkkého speciálně navrženého potahu se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. A je nadmíru hygienická. Ošetření CleanEffect® v tkanině nabízí protiprachovou, antibakteriální a antimikrobiální ochranu, takže budete mít klidný a zdravý spánek po mnoho let. Navíc je dostatečně prodyšná, a tím vám zajišťuje spánek na suchém a svěžím povrchu. Pro ještě větší hygienu je potah snímatelný a pratelný. Hygiena je důležitou součástí kvalitního spánku a kvalitní spánek je základem kvalitního imunitního systému a života. 

Nahlédněte do matrace

výška20cm

Dormeo Ergo Comfort Matrace

 

 1. 2 cm paměťové pěny, všité do potahu

  Perfektně se podrobí tvaru vašeho těla a přizpůsobí se mu.

 2. 6 cm Ecocell® měkká vrstva se vzdušnými kanálky

  Premium přizpůsobitelná pěna, která dovoluje prodyšnost, excelentní komfort a podporu. Pro lepší cirkulaci vzduchu a flexibilitu pěny jsou přidány vzduchové kanálky.

 3. 6 cm ERGO vrstva

  Tvar této jedinečné vrstvy byl inspirován Kosmodiskem® - zdravotnickým zařízením, které je známo pro své příznivé účinky na zdravotní stav páteře a uvolnění bolesti beder.

  Dormeo Ergo Comfort Mattress
 4. 6 cm Ecocell® pevnější vrstva se vzduchovými kanálky

  Premium přizpůsobitelná pěna, která dovoluje prodyšnost, excelentní komfort a podporu. Pro lepší cirkulaci vzduchu a flexibilitu pěny jsou přidány vzduchové kanálky.

 5. Kanálky v Ecocell® pěně

  Mají 2 funkce – dávají větší flexibilitu pěně a napomáhají lepší cirkulaci vzduchu - lepší prodyšnost a hygiena.

 6. Pratelný potah se 4 úchytkami

  Potah je kompletně snímatelný. Není nutné prát celý potah, stačí sejmout svrchní část a vyprat ji.

 7. Potah s CleanEffect® ochranou

  Toto ošetření dělá matraci antibakteriální a brání ji i proti roztočům. Zůstává tak svěží a bez zápachů.

Nejlepší ergonomická a přirozená podpora

Ergo komfort je právě pro vás, když: 

 • hledáte matraci, optimalizovanou pro absolutní spánkové pohodlí
 • potřebujete,  aby každá část vašeho těla měla správnou oporu v jakékoliv spánkové pozici
 • chcete-li, aby se tvrdost matrace přizpůsobila vašim potřebám, nikoliv naopak
 • chcete efektivní, anti-bakteriální ochranu proti roztočům
 • potřebujete matraci, která s vámi bude roky

a také v případě, že na konci dne uléháte s láskou ke spánku. 

Věděli jste že?

Studie ukazují, že při pouhých čtyřech až pěti hodinách spánku dochází ke snížení přirozených imunitních buněk až o 70%. Naopak při dostatečném a kvalitním spánku - sedm až devět hodin, dochází k jejich obnově.

Můžete se na nás spolehnout!

Ať už trpíte na chronické bolesti spodní části zad, nebo jste to jednoduše přehnali na posledním tréninku, matrace může přinést uvolnění vašemu krku, pažím, nohám i zádům. Nejen, že uvolní vaše tlakové body, čímž prohloubí váš spánek, zároveň nabízí skvělou oporu zádům i páteři pro omezení bolesti. 

Nejčastější příčinou bolesti zad je totiž špatná poloha páteře kvůli příliš měkkém příliš tvrdé či staré matraci, která neustojí tlak nejtěžších části vašeho těla. Paradoxní je, že bolest zad je také jedním z důvodů, proč lidé nedosahují hlubokého spánku – takže jde o dvojitou bariéru, která vás dělí od benefitů zdravého, restorativního spánku. 

Tři komfortní zóny přináší řádnou oporu různým částem těla ve všech pozicích. Naše Ergo matrace se dynamicky přizpůsobí jakékoliv pozici spánku pro oporu páteře a těla, noc za nocí, rok za rokem.

Testována. Prověřena. Excelentní.

Ergo Comfort matrace je vědecky navržena pro maximální oporu, srovnání páteře a uvolnění tlakových bodů. Naším hlavní vizí je vylepšit kvalitu vašeho života tím, že vám zařídíme lepší, zdravější spánek. 

Tvar unikátní 6 cm vrstvy Ergo byl inspirován Kosmodiskem® - zdravotnickým zařízením, které je známo pro své příznivé účinky na zdravotní stav páteře a uvolnění bolesti beder. 

Ergonomické vlastnosti testovány v Německu nezávislou laboratoří. Testy prokázaly perfektní adaptabilitu, oporu a prodyšnost. 

Dormeo Ergo Comfort Mattress

ERGO vrstva inspirována lidskou páteří a Kosmodiskem 

Otočte matraci pro zvolení tvrdosti

Ergo Comfort matrace má otočné jádro, které umožňuje zvolit si preferovanou tvrdost matrace

Jedna strana jádra je vyrobena z měkkéEcocell® pěny, která je bílá, a druhá je vyrobena z pevnějšíEcocell® pěny v modré barvě. Když je měkká (bílá) vrstva nahoře, matrace je měkčí a když je nahoře pevnější (modrá) vrstva, pod povlakem s 2 cm paměťové pěny, povrch matrace je pevnější. Spáč si tedy může matraci přizpůsobit. 

Otočením matrace změníte její tvrdost. 

Dormeo Ergo Comfort Mattress

Měkká strana

Pevnější strana

Spěte společně, spěte lépe

Dvojité jádro je pro tuto matraci unikátní. Vy i váš partner si díky němu můžete zvolit potřebnou tvrdost (2 rozdělená jádra v matracích ve velikosti od 160 cm a více). Navíc zabraňuje přenosu pohybu. Už se nebudete budit díky pohybům svého partnera! Jednoduchým otočením matrace můžete vyzkoušet různou tvrdost a komfort matrace. A dvojité jádro udrží vás i vaše vztahy - oba si můžete zvolit, jak tvrdou matraci chcete a převalování v noci už toho druhého budit nebude. To je přece výhra! 

Antibakteriální a hypoalergení matrace s pratelným potahem

Paměťová pěna, všitá do jemného potahu matrace, se perfektně přizpůsobí vašemu tělu. Navíc je hygienická. Pro větrání vlhkosti a chladivý efekt je do potahu přidána viskóza. Potah je opatřen CleanEffect® ošetřením. Efektivně ničí roztoče, je antibakteriální a chrání před pachy. Potah také můžete jednoduše rozepnout a vyprat, kdykoliv bude potřeba. 

Jednoduše a rychle připravena k použití

Vaše nová matrace vám bude doručena ke dveřím vakuově stlačena ve fólii, kterou navíc chrání zásilková krabice - omotaná 2 vrstvami fólie. Všechny naše matrace jsou vakuově stlačeny i baleny díky našemu eko přístupu k dodacímu procesu a ochraně produktů při přepravě. 

 • 1
  Rozbalení matrace - Krok 1

  Opatrně rozstřihněte svrchní část obalu nůžkami, dejte pozor, ať nepoškodíte vnitřní část balení matrace. Nepoužívejte nůž.

 • 2
  Rozbalení matrace - Krok 2

  Vyrolujte vakuově zabalenou matraci na vaši postel. Opatrně roztřihněte folii po stranách a sejměte ji.

 • 3
  Rozbalení matrace - Krok 3

  Nechte matraci nafouknout alespoň 6 hodin.

Technické parametry
Antibakteriální Ano
Dormeo program spaní
Dormeo řada Vitality
Dvojité jádro Ano
Jádro Ecocell (dva druhy -měkčí a tvrdší) + vrstva Ergo
Otočné jádro Ano
Paměťová pěna Ano
Potah 2 cm paměťové pěny
Pratelný potah Ano
Tvrdost Méně tvrdá
Výška 20 cm
Záruka 15 let
Zóny jádra 3
PLATBA & DOPRAVA

Jak můžete za zboží zaplatit?

Vyberte si způsob platby, který vám nejlépe vyhovuje. Nabízíme Vám tyto možnosti:

Platba na dobírku

Za objednané výrobky zaplatíte kurýrovi v hotovosti nebo platební kartou až při jejich převzetí.

Platba online

Platba prostřednictvím platební brány PayU, která Vám umožňuje zvolit si platbu kartou nebo prostřednictvím bankovního převodu. Na stránce PayU zadáte své údaje a uskutečníte platbu.

Platba twisto pay

Zboží hned, platba do 14 dnů. V košíku jednoduše zvolte platbu Twisto Pay, doma si zboží zkontrolujte a zaplaťte ho do 14 dnů.

Platba na splátky

Při nákupu v hodnotě nad 2500 Kč můžete využít platbu na splátky. Zvolíte-li si tento způsob platby, náš operátor Vás bude kontaktovat a poskytne Vám detailní informace o požadovaných podkladech k přípravě smlouvy o úvěru.

Doručení se počítá podle celkové částky. Nadrozměrnou zásilkou se rozumí váha produktu nad 50 Kg nebo alespoň jedna strana produktu delší než 160 cm. Způsob výpočtu je následující:

DOPRAVCENÁKLADY NA DOPRAVU (DO 3.990 KČ)NÁKLADY NA DOPRAVU (NAD 3.990 KČ)DOBÍRKA
DPD - doručení na adresu

129 Kč

89 Kč

49 Kč

DPD - doručení na adresu členové Club5

129 Kč

59 Kč

49 Kč

Česká pošta - balík do ruky

129 Kč

89 Kč

49 Kč

Česká pošta - balík do ruky členové Club5

129 Kč

59 Kč

49 Kč

Česká pošta - balík na poštu

129 Kč 89 Kč  -

Česká pošta - balík na poštu členové Club5

129 Kč 59 Kč  -

DPD - výdejní místo

119 Kč 89 Kč  -

DPD - výdejní místo členové Club5

119 Kč 59 Kč  -

Kurýr - Doručení na adresu nadrozměrné zásilky 

599 Kč 599 Kč  -

Kurýr - Doručení na adresu nadrozměrné zásilky členové Club5

399 Kč 399 Kč  -

 

Platba na splátky (pouze nad 2500 Kč) - Cetelem

DOPRAVCENÁKLADY ZA DOPRAVU
Doručení kurýrem

155 Kč

 

ZPŮSOBY DOPRAVY

Osobní odběr - prodejny Top Shop a Dormeo

V pohodlí domova si na našem e-shopu vyberte, co se vám líbí, a při nákupu zvolte jako způsob dopravy osobní odběr na prodejně. Až bude zásilka na prodejně připravena, obdržíte od nás informační e-mail nebo SMS.

Česká pošta - balík do ruky

Objednávka vám bude doručena prostřednictvím služby Balík do ruky České pošty na vámi zadanou adresu.

Česká pošta - balík na poštu

Objednávka vám bude doručena prostřednictvím služby Balík na poštu Česká pošta na vámi vybranou pobočku.

DPD výdejní místo

Objednávka vám bude doručena prostřednictvím služby Balík na výdejní místo službou DPD na vámi vybranou pobočku.

Kurýr - doručení na adresu

Nadrozměrná zásilka (produkty nad 50 kg, jedna strana delší než 160 cm) vám bude doručena prostřednictvím Kurýr na vámi zadanou adresu.

Hodnocení zákazníka (10 Recenze)

4,8

Hodnocení 67

1-10 z 67

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7

Jak hodnotíte tento produkt? *

1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Heureka recenze

www.dormeo.cz

Dormeo matrace Ergo Comfort
Shrnutí: vysoká, pohodlná matrace, přizpůsobí se křivkám těla ve všech polohách, podepírá a přitom netlačí, výborně a hlavně hygienicky zabaleno pro přepravu

Heureka recenze

www.dormeo.cz

Dormeo matrace Ergo Comfort
Shrnutí: Matrace je pěkně zpracovaná, rozměry jsou o něco menší, objednali jsme rozměr 160x200cm. Ve skutečnosti je matrace na délku cca o 4 cm kratší. Spíme na ní krátce, doufáme, že nám dlouho vydrží a rychle se neproleží.
Objednávala jsem v akci, kdy k matraci měl být zdarma i ochranný potah, ten jsme bohužel nedostali.

Heureka recenze

www.dormeo.cz

Shrnutí: Matrace fajn ale bez potahu s paměťovou pěnou. To profilování pam. pěny mi vadí. Trochu smrdí ale to časem určitě zmizí.
Dormeo matrace Ergo Comfort

Heureka recenze

www.dormeo.cz

Plusy: dlouhá zaruka,kvalitní material ,dobré zpracování
Dormeo matrace Ergo Comfort

Heureka recenze

www.dormeo.cz

Shrnutí: Je to vysoká matrace která splňuje mé požadavky.
Dormeo matrace Ergo Comfort

Heureka recenze

www.dormeo.cz

Shrnutí: Mám ho třetí den a použil jsem ho teprve dvakrát.
Dormeo matrace Ergo Comfort

Heureka recenze

www.dormeo.cz

Dormeo matrace Ergo Comfort
Shrnutí: Bolela mě záda. Doufám,že mi matrace pomůže.

Heureka recenze

www.dormeo.cz

Dormeo matrace Ergo Comfort
Shrnutí: Zatím naprostá spokojenost, jedině delší doba užívání ukáže jak byl zákazník spokojen...

Heureka recenze

www.dormeo.cz

Plusy: Co jsem objednal to jsem dostal.
Dormeo matrace Ergo Comfort

Heureka recenze

www.dormeo.cz

Shrnutí: vše v pořádku
Dormeo matrace Ergo Comfort