NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Matrace

MATRACE

Od pěny po pružiny Octaspring, od tvrdších po nadýchané jako obláček - slibujeme, že najdete takovou, o jaké se vám prozatím jen sní.

Zobrazit podle Vybrat podle

Položek: 13

Zavřít

Položek: 13

Zavřít

KVALITNÍ MATRACE JAKO ZÁRUKA LEPŠÍHO SPÁNKU

Výběr vhodné matrace je jednou z nejdůležitějších složek dobrého spánku. Jelikož v posteli strávíme až třetinu života, je skutečně důležité, na čem spíme. Aby jste se ráno budili odpočatí a bez bolestí, potřebujete dostat tělo do správné polohy. Kvalitní matrace se postará o správné zarovnání páteře, oporu pro celé tělo a dostatečné pohodlí pro vaše klouby. Materiál, ze kterého je vyrobeno jádro matrace je proto velmi důležitý. Musí vydržet tlak jednotlivých částí těla po dobu několika let, aniž by změnil svůj tvar. Levné matrace vyrobené z pěny s malou hustotou mají tendenci se rychle proležet a vytvářejí se v nich prohlubně. Materiál se začne drolit, což vede k zhoršené hygieně a nezdravému spánku. Proto doporučujeme měnit matraci každých 7-10 let a při jejich výběru si vše dobře promyslet. Spánek na kvalitní matraci totiž přináší řadu benefitů, nejen pro zdraví, ale i psychickou pohodu. Po dobrém spánku je samozřejmostí dobrá nálada a dostatek energie na všechny činnosti během dne.


Matrace Dormeo jsou vhodné pro každého

Koupí matrace Dormeo přispíváte ke zdravému spánku a celkové spokojenosti. Spěte celou noc nepřerušovaného spanku bez zbytečného otáčení. Matrace Dormeo jsou vyrobeny z odolných, testovaných a příjemných materiálů. Potahy matrací jsou speciálně ošetřeny, čímž zabraňují přehřívání a pocení během noci. Matrace Dormeo mají také speciální ochranu proti bakteriím, mikrobům a roztočům, čímž je zajištěna lepší hygiena a delší životnost matrace. Tyto vlastnosti ocení zejména alergici, astmatici a lidé s citlivou pokožkou. Potahy matrací jsou snímatelné a lze je prát v pračce, takže vaše postel zůstane svěží a čistá.


Vyberte si tvrdost matrace, která vám vyhovuje

Ať už hledáte tvrdou ortopedickou matraci kvůli páteři nebo potřebujete měkčí ergonomickou matraci kvůli kloubům, Dormeo matrace splní všechny požadavky. Jsou vhodné pro všechny lidi v různých věkových kategoriích a pro jakýkoliv typ postavy či oblíbené spánkové polohy. Všechny matrace jsou testovány při zátěži 130 kg. Nejčastěji používaným materiálem je pěna nové generace ECOCELL a naše patentované pěnové pružiny Octaspring, které tvoří pevné a zároveň přizpůsobivé jádro matrace. Pro zvýšení pohodlí je použitá také vrstva paměťové pěny. Zóny matrací se přizpůsobí jednotlivým částem vašeho těla tím, že reagují na vyvíjející tlak. Při výběru matrace dbejte i na to, jaký polštář používáte. Zajistíte tím správnou polohu krční páteře. Doporučujeme vybrat si ze široké nabídky polštářů Dormeo. Pokud hledáte matrace pro děti, jste na správném místě. Vyberte si buď speciální dětskou matraci nebo klasické tvrdé matrace, které se postarají o správný růst páteře dítěte. Zejména u malých dětí do 6 let dbejte na výběr tvrdších matrací, do kterých se dítě nemůže zabořit a znemožnit si tak dýchání. Naopak u starších členů rodiny doporučujeme velmi přizpůsobivé a měkčí matrace, které jemně obalí klouby a dodávají více pohodlí.


Záruka kvality a zkušební doba

Při výběru matrace jistě oceníte délku záruky (při většině matrací až 15 let) a možnost zkoušet matraci několik nocí, abyste se ujistili, že jste s výběrem spokojeni. Nezapomeňte, že životnost matrace můžete výrazně prodloužit koupí vhodného roštu. Rošt se stará o lepší rozložení váhy těla a prodyšnost matrace. Díky roštu bude mít váš matrace ideální tvrdost a nebude se v ní hromadit vlhkost.