NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Matrace

MATRACE

Od pěny po pružiny Octaspring, od tvrdších po nadýchané jako obláček - slibujeme, že najdete takovou, o jaké se vám prozatím jen sní.

Zobrazit podle Vybrat podle

Položek: 17

Zavřít

Položek: 17

Zavřít

KVALITNÍ MATRACE JAKO ZÁRUKA LEPŠÍHO SPÁNKU

Výběr vhodné matrace je jedním z nejdůležitějších předpokladů pro kvalitní spánek. V posteli trávíme až třetinu života, a proto je skutečně důležité, na čem spíme. Aby jste se ráno probouzeli odpočatí a bez bolestí, potřebujete dostat tělo do správné polohy. Kvalitní matrace se postará o správné zarovnání páteře, oporu celého tělo a dostatečné pohodlí pro vaše klouby. Materiál, ze kterého je vyrobeno jádro matrace je proto velmi důležitý. Musí vydržet tlak jednotlivých částí těla po dobu několika let, aniž by změnil svůj tvar. Matrace vyrobené z pěny s malou hustotou mají tendenci se rychle proležet a vytvářejí se v nich prohlubně. Materiál se začne drolit a matrace ztrácí oporu. Proto doporučujeme měnit matraci každých 7-10 let především z hygienického hlediska. Spánek na kvalitní matraci přináší řadu benefitů, nejen pro zdraví, ale i psychickou pohodu. Po kvalitním spánku se probouzíme odpočatí, s dobrou náladou a máme dostatek energie na všechny činnosti během dne.


Ideální matrace si u nás najde každý

Neexistuje univerzální matrace, která by vyhovovala všem. Proto v našem sortimentu najdete různé druhy matrací, s různými technologiemi a ošetřeními. Spěte celou noc bez nepřerušovaného spánku a bez zbytečného převalování. Matrace Dormeo® jsou vyrobeny z odolných, testovaných a příjemných materiálů. Potahy matrací mají termoregulační ošetření, které zabraňuje nadměrnému přehřívání a pocení během noci. Matrace Dormeo® mají také speciální antibakteriální ošetření, proti bakteriím, mikrobům a roztočům. Díky tomu je zajištěna lepší hygiena a delší životnost matrace. Tyto vlastnosti ocení zejména alergici, astmatici a lidé s citlivou pokožkou. Většina matrací Dormeo® má snímatelný a pratelný potah.


Vyberte si tvrdost matrace, která vám vyhovuje

V portfoliu Dormeo® najdete matrace, které mají různé stupně tvrdosti, většina z nich jsou personalizované, kdy si můžete matraci přizpůsobit svým potřebám. Matrace Dormeo® jsou ergonomické, přizpůsobí se vám dle vašich individuálních potřeb, bez ohledu na věk, typ postavy nebo oblíbenou spánkovou. Matrace jsou testovány až do 140 kg. Nejčastěji používaným materiálem je pěna nové generace ECOCELL® a naše inovativní vrstva Ergo, která je inspirována lidskou páteří. Pro zvýšení pohodlí během spánku je použitá také vrstva paměťové pěny. Matrace dle typu mají až 5 komfortní zón, které se přizpůsobí jednotlivým částem vašeho těla, tak že reagují na vyvíjený tlak. S výběrem nové matrace se zaměřte i na váš stávající polštář. Zpravidla při změně matrace/přistýlky se mění celková poloha během spánku, a proto je vhodné s nákupem matrace pořídit i nový polštář, který bude vyhovovat vaší spánkové poloze. Zajistíte si tak správnou polohu krční páteře a budete předcházet případným bolestem krční páteře. Můžete si vybrat ze široké nabídky polštářů Dormeo od anatomických, klasických až po kombinované. Pokud hledáte matrace pro děti, jste na správném místě. Nabízíme 2 druhy matrací speciálně navržené pro zdravý vývoj dítěte (Baby 0 – 3 let a Sovičky náladičky 3-13 let).


Záruka kvality a zkušební doba

Naši zákazníci oceňují prodlouženou záruční dobu (dle typu matrace až 15 let na jádro matrace). Další velkou výhodou je zkušební doba (dle typu matrace až 100 nocí), kdy v případě, že vám matrace nebude vyhovovat, můžete ji bezplatně vyměnit za jinou nebo vrátit (více obchodní podmínky) Nezapomeňte, že životnost matrace můžete výrazně prodloužit koupí vhodného roštu. Rošt zajistí správnou oporu vašeho těla a přispívá také k dostatečné prodyšnosti matrace. Díky správnému roštu bude mít vaše matrace ideální tvrdost a bude zajištěno dostatečné proudění vzduchu, aby se v matraci nedržela vlhkost.