Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Matrace Ergo Comfort

100 96 9
SKU: 99-1000124483
Photo
Video
Bestseller

 

Matrace Ergo Comfort je vědecky koncipovaná ergonomická matrace pro maximální podporu zad, zarovnání páteře a odlehčení tlakových bodů. Díky přidané vrstvě Ergo inspirované Kosmodiskem se matrace dokonale přizpůsobí vašemu tělu pro úžasný komfort. Pevnost matrace lze upravit ze střední na tvrdou. Výška 20 cm. Pratelný potah. Vyrobena v EU.

DOPRAVA ZDARMA PŘI PLATBĚ PŘEDEM | 20 SPLÁTEK BEZ NAVÝŠENÍ | DVOJITÁ ZKUŠEBNÍ DOBA
Matrace Ergo Comfort
Od 7 990 Kč Od
Club5*: 7 591 Kč
Doprava zdarma
Pro informace o době doručení zvolte variantu produktu.
Zavolejte nám na: 272 188 443
Stručný přehled

 

Matrace Ergo Comfort je vědecky koncipovaná ergonomická matrace pro maximální podporu zad, zarovnání páteře a odlehčení tlakových bodů. Díky přidané vrstvě Ergo inspirované Kosmodiskem se matrace dokonale přizpůsobí vašemu tělu pro úžasný komfort. Pevnost matrace lze upravit ze střední na tvrdou. Výška 20 cm. Pratelný potah. Vyrobena v EU.

Čtěte více
Detaily o produktu
 
spiralizér
VÝHODNÝ KLUBOVÝ BALÍČEK!
 
Staňte se klubovým zákazníkem a nakupujte ještě výhodněji!
 
Kupte dohromady a zaplaťte méně.Výhodný balíček obsahuje matraci Ergo Comfort, která je vědecky koncipovaná ergonomická matrace pro maximální podporu zad, zarovnání páteře a odlehčení tlakových bodů. Balíček také obsahuje sadu přikrývky a polštáře Siena pro příjemný spánek po celý rok.
 
Cena před slevou: od 10780 Kč
Nyní: od 8096 Kč
 
 • 15 LET prodloužená ZÁRUKA

  Věříme si natolik, že nabízíme záruku rovnou na 15 let. To je 5 470 dnů na to, abyste se mohli probouzet do krásnějšího, zářivějšího rána.

 • VYROBENO V EU

  Matrace byla navržena a vyrobena v EU a dostojí tedy nejvyšším standartům EU a Dormeo kvality.

 
Dvojitá zkušební doba na matrace - až 120 nocí bez riskování

Naše matrace jsou vyráběny dle vysokých standardů, aby seděly vašim specifickým potřebám a vy tak dosáhli spánku, který si zasloužíte. Proto nabízíme dvojitou zkušební dobu! Protože věříme, že svou novou Dormeo matraci budete milovat.

Nejlepší ergonomická matrace v Evropě

Ergo Comfort matrace je naší nejergonomčtější matrací s unikátní, 5vrstvou konstrukcí, navrženou pro maximální oporu, dynamickou možnost přizpůsobení a nadstandartní pohodlí. Nabízí optimální oporu vaší páteři a brání jí před bolestí a nepohodlím.

Matrace byla testována nezávislým Neměckým Institutem Ergonomie a zařadila se do seznamu nejlépe hodnocených, ergonomických matrací v Evropě. Testy prokázaly perfektní oporu, adaptabilitu a komfort.

Optimální opora vaší páteři

Inovativní ‘ERGO’ vrstva kopíruje tvar páteře a kompletně se tak přizpůsobuje vaším potřebám. Matrace dynamicky odpovídá na každý váš pohyb a během noci se jim přizpůsobuje. Tím podporuje správnou pozici a přináší zdravý spánek.

Lepší ergonomický opora a pohodlí

 • Ergonomická matrace: nabízí perfektní oporu a přizpůsobí se vašemu tělu, čímž udrží vaši páteř ve správné pozici a zbaví vás tak bolesti zad.
 • Prostřední vrstva - Ergo vrstva inspirovaná Kosmodiskem ve tvaru lidské páteře.
 • Celková výška: 20 cm - 18 cm vysoké jádro an 2 cm paměťové pěny všité do potahu matrace pro váš pohodlnější spánek.
 • 3 komfortní zóny spánku pro optimální oporu různých částí těla.
 • Prodyšná zajištěna ecocell pěnou a vzduchovými kanálky.
 • Antibakteriální a hypoalergenní matrace, vhodná také pro lidi, kteří trpí na alergie, či astma.
 • Snímatelný, pratelný potah pro zdravé a čisté prostředí bez bakterií, roztočů a zápachů.
 • 60denní zkušební lhůta a 15 let prodloužené záruky.
 • Ergonomické vlastnosti testovány v Německu nezávislými testy laboratoří.
 • Vyrobeno v Evropě.
 • Možnost zakoupení na splátky.
Dormeo Ergo Comfort Mattress

Antibakteriální a hypoalergenní matrace s pratelným potahem

Bohatá paměťová pěna všitá do měkkého speciálně navrženého potahu se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. A je nadmíru hygienická. Ošetření CleanEffect v tkanině nabízí protiprachovou, antibakteriální a antimikrobiální ochranu, takže budete mít klidný a zdravý spánek po mnoho let. Navíc má dobré prodyšné vlastnosti, které vám umožní spát na suchém a čerstvém povrchu. Pro ještě větší hygienu je potah snímatelný a pratelný. Hygiena je důležitou součástí kvalitního spánku a kvalitní spánek je základem kvalitního imunitního systému a života.

Nahlédněte do matrace

výška20cm

Dormeo Ergo Comfort Matrace

 

 1. 2 cm paměťové pěny, všité do potahu

  Perfektně se podrobí tvaru vašeho těla a přizpůsobí se mu.

 2. 6 cm Ecocell® měkká vrstva se vzdušnými kanálky

  Premium přizpůsobitelná pěna, která dovoluje prodyšnost, excelentní komfort a podporu. Pro lepší cirkulaci vzduchu a flexibilitu pěny jsou přidány vzduchové kanálky.

 3. 6 cm ERGO vrstva

  Tvar této jedinečné vrstvy byl inspirován Kosmodiskem® - zdravotnickým zařízením, které je známo pro své příznivé účinky na zdravotní stav páteře a uvolnění bolesti beder.

  Dormeo Ergo Comfort Mattress
 4. 6 cm Ecocell® pevnější vrstva se vzduchovými kanálky

  Premium přizpůsobitelná pěna, která dovoluje prodyšnost, excelentní komfort a podporu. Pro lepší cirkulaci vzduchu a flexibilitu pěny jsou přidány vzduchové kanálky.

 5. Kanálky v Ecocell® pěně

  Mají 2 funkce – dávají větší flexibilitu pěně a napomáhají lepší cirkulaci vzduchu - lepší prodyšnost a hygiena.

 6. Pratelný potah se 4 úchytkami

  Potah je kompletně snímatelný. Není nutné prát celý potah, stačí sejmout svrchní část a vyprat ji.

 7. Potah s CleanEffect® ochranou

  Toto ošetření dělá matraci antibakteriální a brání ji i proti roztočům. Zůstává tak svěží a bez zápachů.

Nejlepší ergonomická a přirozená podpora

Ergo komfort je právě pro vás, když:

 • hledáte matraci, optimalizovanou pro absolutní spánkové pohodlí
 • potřebujete, aby každá část vašeho těla měla správnou oporu v jakékoliv spánkové pozici
 • chcete-li, aby se tvrdost matrace přizpůsobila vašim potřebám, nikoliv naopak
 • chcete efektivní, anti-bakteriální ochranu proti roztočům
 • potřebujete matraci, která s vámi bude roky

a také v případě, že na konci dne uléháte s láskou ke spánku.

Věděli jste že?

Studie ukazují, že při pouhých čtyřech až pěti hodinách spánku dochází ke snížení přirozených imunitních buněk až o 70%. Naopak při dostatečném a kvalitním spánku - sedm až devět hodin, dochází k jejich obnově.

Můžete se na nás spolehnout!

Ať už trpíte na chronické bolesti spodní části zad, nebo jste to jednoduše přehnali na posledním tréninku, matrace může přinést uvolnění vašemu krku, pažím, nohám i zádům. Nejen, že uvolní vaše tlakové body, čímž prohloubí restorativní spánek, zároveň nabízí skvělou oporu zádům i páteři pro omezení bolesti.

Nejčastější příčinou bolesti zad je totiž špatná poloha páteře kvůli příliš měkké, či staré matraci, která neustojí tlak nejtěžší části vašeho těla, torza. Paradoxní je, že bolest zad je také jedním z důvodů, proč lidé nedosahují hlubokého spánku – takže jde o dvojitou bariéru, která vás dělí od benefitů zdravého, restorativního spánku.

Tři komfortní zóny přináší řádnou oporu různým částem těla ve všech pozicích. Naše Ergo matrace se dynamicky přizpůsobí jakékoliv pozici spánku pro oporu páteře a těla, noc za nocí, rok za rokem.

Testována. Prověřena. Excelentní.

Ergo Comfort matrace je vědecky navržena pro maximální oporu, srovnání páteře a uvolnění tlakových bodů. Naší misí je vylepšit kvalitu vašeho života tím, že vám zařídíme lepší, zdravější spánek.

Tvar unikátní 6 cm vrstvy byl inspirován Kosmodiskem® - zdravotnickým zařízením, které je známo pro své příznivé účinky na zdravotní stav páteře a uvolnění bolesti beder.

Ergonomické vlastnosti testovány v Německu nezávislými testy laboratoří. Testy prokázaly perfektní adaptabilitu, oporu a prodyšnost.

Dormeo Ergo Comfort Mattress

ERGO vrstva inspirována lidskou páteří a Kosmodiskem

Otočte matraci pro zvolení tvrdosti

Ergo Comfort matrace má otočné jádro, které spáčům umožní zvolit si preferovanou tvrdost matrace.

Jedna strana jádra je vyrobena z měkké Ecocell® pěny, která je bílá, a druhá je vyrobena z pevnější Ecocell® pěny v modré barvě. Když je měkká (bílá) vrstva nahoře, matrace je měkčí a když je nahoře pevnější (modrá) vrstva, pod povlakem s 2 cm paměťové pěny, povrch matrace je pevnější. Spáč si tedy může matraci přizpůsobit.

Obrácením matrace změníte její tvrdost.

Dormeo Ergo Comfort Mattress

Měkká strana

Pevnější strana

Spěte společně lépe

Duální jádro je pro tuto matraci unikátní. Vy i váš partner si díky němu můžete zvolit potřebnou tvrdost (2 rozdělená jádra v matracích ve velikosti 160 cm a více). Navíc zabraňuje přenosu pohybu. Už se nebudete budit díky pohybům svého partnera! Jednoduchým otočením matrace můžete vyzkoušet různou tvrdost a komfort matrace. A duální jádro udrží vás i vaše vztahy - oba si můžete zvolit, jak tvrdou matraci chcete a převalování v noci už toho druhého budit nebude. To je přece výhra!

Antibakteriální a protialergenní matrace s pratelným potahem

Paměťová pěna, všitá do nádherně jemného potahu matrace, se perfektně přizpůsobí vašemu tělu. Navíc je super hygienická. Pro větrání vlhkosti a chladivý efekt je do potahu přidána viskóza. Přidává mu také krásný lesk. Potah je navíc opatřen CleanEffect® ošetřením. Efektivně ničí roztoče, je antibakteriální a chrání před pachy. Potah také můžete jednoduše rozepnout a vyprat, kdykoliv bude potřeba.

Jednoduše a rychle připravena k použití

Vaše nová matrace vám bude doručena ke dveřím vakuově stlačena ve fólii, kterou navíc chrání zásilková krabice - omotaná 2 vrstvami fólie. Všechny naše matrace jsou vakuově stlačeny i baleny díky našemu eko přístupu k dodacímu procesu a ochraně produktů při přepravě.

 • 1
  Rozbalení matrace - Krok 1

  Opatrně rozstřihněte svrchní část obalu nůžkami, dejte pozor, ať nepoškodíte vnitřní část balení matrace. Nepoužívejte nůž.

 • 2
  Rozbalení matrace - Krok 2

  Vyrolujte vakuově zabalenou matraci na vaši postel. Opatrně roztřihněte folii po stranách a sejměte ji.

 • 3
  Rozbalení matrace - Krok 3

  Nechte matraci nafouknout alespoň 6 hodin.

Technické parametry
Antibakteriální Ano
Dormeo program spaní
Dormeo řada Vitality
Dvojité jádro Ano
Jádro Ecocell (dva druhy -měkčí a tvrdší) + vrstva Ergo
Otočné jádro Ano
Paměťová pěna Ano
Potah 2 cm paměťové pěny
Pratelný potah Ano
Tvrdost Středně tvrdá
Výška 20 cm
Záruka 15 let
Zóny jádra 3

Hodnocení zákazníka (9 Recenze)

4,8

Hodnocení 9

Položek: 9

Jak hodnotíte tento produkt? *

1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Veronika

www.dormeo.cz

Ergo Comfort
Máme je sice chvilku,ale jsou skvělé.

Ruda

www.dormeo.cz

Dobrý
Matrace super. Teď jsem objednal ještě jednu pro maminu, a když jsem to zaplatil tak mi přišel email, že dodání cca. dva měsíce

Karolína Marešová

www.dormeo.cz

Matrace perfektní, komunikace s obchodem příšerná!
Matrace je skvělá, naprosto úžasná! Jen mě mrzí, že polštář, který byl jako dárek, byl hodně špinavý od něčeho černého, co nešlo ani vyprat. Komunikace s obchodem naprosto katastrofa ohledně objednávky se vyskytly problémy, které nebyli schopni řešit, ani se neomluvili, nic!

Julie

www.dormeo.cz

Matrace je opravdu základ
Tato matrace je opravdu skvělá, po víc jak měsíci můžu říct, že se na ní spí báječně. Konečně mě nebolí záda, měla jsem rok problémy s krční páteří a definitivně mi pomohla až nová matrace. Můžu spát o víkendu až do 10 hodin, když se probudím, nic mě nebolí a ještě se válím v posteli. Dřív jsem se vzbudila brzy a musela jsem hned vstát, protože mě bolely záda. Doporučila bych jí komukoli, já jsem nadmíru spokojená.

Lenka

www.dormeo.cz

VÝBORNÁ MATRACE
Výborná matrace,měla jsem strach ,protože jsem opouštěla velice kvalitní dražší matraci,ale byl zbytečný
Matrace je skvělá....

Dagipol

www.dormeo.cz

Matrace Ergo Comfort
Dobrý den, asi po dvou létech trápení se na měkké matraci jsme se odhodlali a koupili si asi před 3 měsíci tyto matrace a od té doby bolesti páteře na 85% zmizely, hlavně ty po ránu při vstávání z postele :-).
Samozřejmě, že pokud máte problémy s páteří, matraci neodejde, ale v porovnání s bývalou měkkou matrací je to SUPER!!!
Jen lituji ty dlouhé měsíce, než jsem se k tomu rozhoupala, zakoupili jsme Boxspringové postele

Škorpion

www.dormeo.cz

Je to nejlepší věc na světě
Na reklamy nedám ale na reference od známých a přátel. Poslední dobou jsem stával úplně zničený záda bolela a byl jsem bez energie. Objednal jsem si po přečtení ten to typ matrace a nelituji toho, bylo to nejlepší rozhodnutí pro moje zdravi. Hned po prvním vyspani jsem se cítil skvěle v kombinaci s polštáři od dormeo.

Marie

www.dormeo.cz

Skvělá matrace
Konečně se mohu vyspat bez buzení a bolestí. Děkuji Dormeo!

Šimon

www.dormeo.cz

Spokojenost
Velká spokojenost, matrace velice pohodlá