V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Krása

21-28 z 28

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • K moři bez celulitidy

  Zbavte se celulitidy! Adonia LegTone Serum funguje už za 9 minut! Děsíte se okamžiku, kdy si budete muset před zrcadlo stoupnout v plavkách? A co teprve, až v nich vypochodujete mezi ostatní?! Celulitida na bocích, hýždích a stehnech vám dělá vrásky na čele ... Letos to může být jiné. Vědci objevili sérum proti celulitidě, které působí už za 9 minut.

  Číst více 
 • Minerální make-up: hit pro bezchybnou pokožku

  Minerální make-up: hit pro bezchybnou pokožku

  Minerální make-up je jedním z nejžhavějších kosmetických hitů letošní sezóny. Používají ho nejen filmové hvězdy a modelky, ale i milióny žen na celém světě. Diskuse o minerálech zaplňují módní časopisy i on-line fóra. Jeho pozitivní vliv na pokožku potvrzuje čím dál více dam.

  Číst více 
 • Minerály vyléčí akné

  Minerály vyléčí akné

  Jak všichni víme, celozrnné potraviny plné vitamínů a minerálů pomáhají vylepšovat vzhled pokožky. Méně známý je fakt, že kosmetika obsahující minerály léčí akné zvenčí. Přečtěte si náš článek a dozvíte se, o kterých minerálech mluvíme, a kde je můžete najít.

  Číst více 
 • Průvodce péčí o vzhled – pouze pro muže!

  Průvodce péčí o vzhled – pouze pro muže!

  I přesto, že muži i nadále utrácejí třikrát méně peněz za potřeby osobní hygieny než ženy, neznamená to, že jim nezáleží na tom, aby vypadali přitažlivě a zdravě; často jen nevědí, kde začít. Proto jsme připravili tohoto osobního průvodce péčí o vzhled – specielně pro mužskou populaci.

  Číst více 
 • Rady, jak si udržet krásu v zimě

  Rady, jak si udržet krásu v zimě

  Jaké jsou nejlepší rady pro uchování krásy v zimě a čeho byste v tomto období měli vyvarovat? Zjistěte, jaké výrobky byste měli mít ve své kosmetické taštičce, a chraňte svou pokožku před chladným zimním počasím.

  Číst více 
 • Tipy pro jarní líčení

  Nová sezóna s sebou přináší nové kosmetické trendy. To však neznamená, že si kvůli tomu musíte hned pořizovat nejnovější stíny a rtěnku. Poradíme vám několik užitečných triků, díky kterým budete šik, přitom nebudete zbytečně zatěžovat svou peněženku.

  Číst více 
 • Trápí vás pleš?

  Začínáte na sobě pozorovat první známky plešatění? Vypadávají vám denně chomáče vlasů? Nespěchejte hned do lékárny. Zkuste přírodní léčbu. Řešení svého problému najdete ve správné dietě, v bylinkách a (i když to zní neuvěřitelně) v cibuli!

  Číst více 
 • Triky filmových hvězd

  Triky filmových hvězd

  Také vás vždycky ohromí, jak skvěle vypadají filmové hvězdy a modelky na fotografiích? Jak mají bezchybnou pleť, zářivý úsměv a štíhlé tělo? Asi si říkáte, že za takovým výsledkem stojí dobře odvedená práce grafika ve Photoshopu. Nemusí to ale být pravda.

  Číst více 

21-28 z 28

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3