V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Krása

11-20 z 28

 • Co způsobuje akné?

  Akné není infekční choroba, není tedy nakažlivé a nemůže být přenášeno, přesto se s ním snad každý z nás někdy potýkal či stále potýká. Nejčastěji vzniká v období dospívání, někdy vymizí samo, jindy tomu musíme trochu pomoci.

  Číst více 
 • Deset nejlepších olejů proti celulitidě

  Deset nejlepších olejů proti celulitidě

  Celulitida je noční můrou každého ženského těla. Ať už je na hýždích, stehnech, břichu nebo na pažích, nikomu z nás se nelíbí. Nikde! Proto všechny ženy s tímto věčným problémem bojují, i když se zdá být neporazitelný.

  Ten boj je těžký, ale není nemožný.

  Číst více 
 • Jak pečovat o pokožku na nohách?

  Chodidla stejně jako ruce potřebují péči. Obzvlášť v letních měsících, kdy své obnažené dolní končetiny vystavujete na obdiv okolnímu světu. Zanedbané nohy se žlutými a zubatými nehty a hrubou kůží působí víc než odpudivě a mohou zhatit dobře se vyvíjející romantickou schůzku. Proto se přestaňte zaměřovat pouze na své ruce a obraťte svou pozorno

  Číst více 
 • Jak podpořit růst vlasů?

  Jak podpořit růst vlasů?

  Pokud jste si v poslední době všimli, že vám padají vlasy, že se více lámou nebo třepí, že máte lupy a celkově jsou vaše vlasy ve velmi špatném stavu, přečtěte si tento článek.

  Číst více 
 • Jak poznáte, že ta její jsou falešná?

  Jak poznáte, že ta její jsou falešná?

  Pokud jsou silikonová ňadra dobře udělaná, je téměř nemožné je rozpoznat od pravých. Některá falešná ňadra ale mohou vypadat opravdu nepřirozeně. Nerozpoznáme je jen podle vzhledu anebo na dotek. Existuje totiž několik dalších způsobů, jak můžete rozpoznat pravá ňadra od falešných. Čtěte dál.

  Číst více 
 • Jak se módně nalíčit

  Jak se módně nalíčit

  Již brzy se budete muset zaměřit na módní oblečení a doplňky a neměli byste zapomenout ani na novinky a trendy v líčení. Přichází totiž nová řada barev a způsobů jejich nanášení. Jen díky tomu bude váš vzhled dokonalý a můžete sebevědomě vstoupit do světa.

  Číst více 
 • Jak se zbavit celulitidy?

  Celulitida vzniká v důsledku normálního vývoje podkožní vrstvy u většiny žen. Podle našich údajů s pomerančovou kůží bojuje více než 80 % žen.

  Číst více 
 • Jak správně nanášet korektor?

  Jak správně nanášet korektor?

  Nanášení korektoru může být občas velmi obtížné. Příliš silná vrstva může nedostatky pleti ještě více zvýraznit a špatná barva korektoru může obličeji dodat nezdravý vzhled.

  Když se snažíte skrýt nedostatky kůže, nestačí zvolit správný korektor, důležitý je i způsob, jak jej nanášíte na obličej.

  Číst více 
 • Jak správně nanášet samoopalovací krém?

  Jak správně nanášet samoopalovací krém?

  Máte problémy se sluníčkem? Je vaše pokožka příliš světlá, hned se spálí nebo zčervená? Už se tím nemusíte trápit, s pomocí dobře rozetřeného samoopalovacího krému můžete i vy vypadat jako živelná a svůdná amazonka. Při nanášení samoopalovacího krému dodržujte následující postupy.

  Číst více 
 • Jak vyzrát na akné?

  Ach to protivné akné. Zdá se, že mu nikdo nedokáže uniknout: bez ohledu na věk i pohlaví. I přesto, že na odstranění červených i černých pupínků existují nejrůznější prostředky, lidí trpících tímto kosmetickým nedostatkem stále přibývá.

  Než si začnete na svůj obličej v zoufalství nanášet tři různé druhy kré

  Číst více 

11-20 z 28