NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

1-10 z 26

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • 10 módních hitů na léto

  Oficiální barvou roku 2009 je žlutá a obchody jsou přeplněny jasnými pastelovými barvami, jako je zelená, nachová a modrá. Představujeme vám 10 módních hitů, díky kterým budete za hvězdu a přitom nezruinujete svou peněženku …

 • 10 rad pro boj s akné

  Pupínky na pokožce znepříjemňují život mladým i dospělým. Jsou otravné a neústupné a objeví se vždycky v tu nejnevhodnější chvíli. Špatná péče o pokožku může jejich vznik ještě podpořit. Pokud se vás akné drží jako klíště, ačkoliv jste už dávno opustili školní lavice, vyzkoušejte naše tipy.

 • 3 tipy pro krásnou pokožku

  Kůže je největší lidský orgán, který nás chrání před nemocemi a škodlivými látkami. Navzdory tomu naši pleť často zanedbáváme, čímž škodíme svému zdraví i kráse.

 • 5 lží, které ubližují vztahu

  Koupila sis už zase nové boty? Opravdu nutně potřebuješ nové sluneční brýle? Opravdu jste zašli jen na jednu sklenku? Když odpovídáme na takovéto otázky, většinou zalžeme, protože máme pocit, že to našemu vztahu neublíží.

 • 6 mýtů o celulitidě

  Stále ještě žijete v domnění, že celulitida se pojí s obezitou a že se jí zbavíte, pokud budete pít velké množství vody? Vyvedeme vás z těchto babských řečí.

 • 7 kroků pro krásné nohy

  Jen několik minut týdně vás dělí od krásně upravených nohou. Jak? Najděte si čas sami pro sebe a zkrášlete své nohy.

 • 8 důvodů, proč váš účes potřebuje kadeřníka

  Jak dlouho už jste nebyla u kadeřníka? Pokud se u vás objevil alespoň jeden z 8 varovných signálů, že je s vaším účesem něco špatně, pak byste s tím měla urychleně něco udělat …

 • Chemický peeling

  S přibývajícími roky se zkrátka musíme vyrovnat se skutečností, že naše pokožka se již neobnovuje tak rychle jako dřív. Pozvolnému stárnutí pokožky však nemusíme jen nečinně přihlížet. Existují metody, které její stav výrazně zlepšují. Jednou z nich je chemický peeling.

 • Co způsobuje akné?

  Akné není infekční choroba, není tedy nakažlivé a nemůže být přenášeno, přesto se s ním snad každý z nás někdy potýkal či stále potýká. Nejčastěji vzniká v období dospívání, někdy vymizí samo, jindy tomu musíme trochu pomoci.

 • Deset nejlepších olejů proti celulitidě

  Celulitida je noční můrou každého ženského těla. Ať už je na hýždích, stehnech, břichu nebo na pažích, nikomu z nás se nelíbí. Nikde! Proto všechny ženy s tímto věčným problémem bojují, i když se zdá být neporazitelný.

  Ten boj je těžký, ale není nemožný.