V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Krása

1-10 z 28

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • 10 módních hitů na léto

  10 módních hitů na léto

  Oficiální barvou roku 2009 je žlutá a obchody jsou přeplněny jasnými pastelovými barvami, jako je zelená, nachová a modrá. Představujeme vám 10 módních hitů, díky kterým budete za hvězdu a přitom nezruinujete svou peněženku …

  Číst více 
 • 10 rad pro boj s akné

  10 rad pro boj s akné

  Pupínky na pokožce znepříjemňují život mladým i dospělým. Jsou otravné a neústupné a objeví se vždycky v tu nejnevhodnější chvíli. Špatná péče o pokožku může jejich vznik ještě podpořit. Pokud se vás akné drží jako klíště, ačkoliv jste už dávno opustili školní lavice, vyzkoušejte naše tipy.

  Číst více 
 • 3 tipy pro krásnou pokožku

  3 tipy pro krásnou pokožku

  Kůže je největší lidský orgán, který nás chrání před nemocemi a škodlivými látkami. Navzdory tomu naši pleť často zanedbáváme, čímž škodíme svému zdraví i kráse.

  Číst více 
 • 5 lží, které ubližují vztahu

  5 lží, které ubližují vztahu

  Koupila sis už zase nové boty? Opravdu nutně potřebuješ nové sluneční brýle? Opravdu jste zašli jen na jednu sklenku? Když odpovídáme na takovéto otázky, většinou zalžeme, protože máme pocit, že to našemu vztahu neublíží.

  Číst více 
 • 6 mýtů o celulitidě

  6 mýtů o celulitidě

  Stále ještě žijete v domnění, že celulitida se pojí s obezitou a že se jí zbavíte, pokud budete pít velké množství vody? Vyvedeme vás z těchto babských řečí.

  Číst více 
 • 7 kroků pro krásné nohy

  7 kroků pro krásné nohy

  Jen několik minut týdně vás dělí od krásně upravených nohou. Jak? Najděte si čas sami pro sebe a zkrášlete své nohy.

  Číst více 
 • 8 důvodů, proč váš účes potřebuje kadeřníka

  8 důvodů, proč váš účes potřebuje kadeřníka

  Jak dlouho už jste nebyla u kadeřníka? Pokud se u vás objevil alespoň jeden z 8 varovných signálů, že je s vaším účesem něco špatně, pak byste s tím měla urychleně něco udělat …

  Číst více 
 • 8 rad pro zdraví a krásu

  8 rad pro zdraví a krásu

  I když si zcela právem užíváte svého mládí a bezstarostnosti, neměla byste nikdy zapomínat chránit sebe a své tělo. Tak zůstanete vždy zdravá a ve skvělé kondici. Popíšeme vám nejdůležitější oblasti, na které byste si měla dávat pozor.

  Číst více 
 • Buďte hvězdou Silvestrovské párty

  Buďte hvězdou Silvestrovské párty

  Dva týdny před večírkem 

  Profesionální čištění pleti
  Číst více 
 • Chemický peeling

  S přibývajícími roky se zkrátka musíme vyrovnat se skutečností, že naše pokožka se již neobnovuje tak rychle jako dřív. Pozvolnému stárnutí pokožky však nemusíme jen nečinně přihlížet. Existují metody, které její stav výrazně zlepšují. Jednou z nich je chemický peeling.

  Číst více 

1-10 z 28

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3