Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Dormeo sovičky náladičky Valda a Týnka a Hoo Hoo sovička

Photo
Video

Balíček obsahuje sovičky Valdu a Týnku společně ještě s jednou sovičkou dle výběru. Sdílejte lásku a emoce s touto nádhernou, dárkovou sadou dvou mazlivých soviček a měkoučké, luxusní deky, pod kterou se můžete mazlit v posteli, na gauči, či kdekoliv, kde je vám dobře a jste v teple.

Dormeo sovičky náladičky Valda a Týnka a Hoo Hoo sovička
1 380 Kč
Club5*: 1 080 Kč
Pro informace o době doručení zvolte variantu produktu.
Zavolejte nám na: 272 188 443
Stručný přehled

Balíček obsahuje sovičky Valdu a Týnku společně ještě s jednou sovičkou dle výběru. Sdílejte lásku a emoce s touto nádhernou, dárkovou sadou dvou mazlivých soviček a měkoučké, luxusní deky, pod kterou se můžete mazlit v posteli, na gauči, či kdekoliv, kde je vám dobře a jste v teple.

Čtěte více
Detaily o produktu

Zůstaňte v kontaktu se svými emocemi pro šťastnější a zdravější dny

Moudrá sova ví, že pochopit své emoce a emoce ostatních je základem zdravých vztahů a šťastnějšího, zdravějšího života.

Teď můžete díky této krásné sady sdílet lásku, která spojuje tyto dvě mazlivé sovičky a jemnou, měkoučkou deku, díky kterým i ta nejkrutější zima uteče jako voda.

Emotion Owl Couple

Mazlení je dobré pro srdce

Ať už s milovanou osobou, mazlíčkem, nebo hračkou, jemné mazlení je nejrychlejší cestou, jak se zbavit stresu, nepříjemností dne a cítit se zase dobře. Uklidňujícím pocitem lásky a relaxace se tělo postará samo o sebe a vaše mysl může odpočívat.

Emotion Owl Couple

Dva plyšáci, do kterých se zamilujete

Sada obsahuje dvě krásné sovičky Valdu a Týnku v broskvové a modré barvě. Roztomilý design jim dodává hravou jiskru v očích a teplá, jemná, kulatá bříška s malými kapsami na schování dobrot a překvapení. Jsou potaženy plyšovou, chlupatou látkou, které se budete rádi dotýkat, a naplněny měkkými Wellspring vlákny, ze kterých jsou ti nejlépe objímatelní kamarádi na světě.

Emotion Owl Couple Emotion Owl Couple
Emotion Owl Couple Emotion Owl Couple
Emotion Owl Couple Emotion Owl Couple
Emotion Owl Couple Emotion Owl Couple
Emotion Owl Couple

Tajná kapsa pro další překvapení

Sovičky náladičky Huggy-You Valda a Týnka dokazují, že můžete vyjádřit a sdílet svou lásku, péči a objetí s těmi, které milujete – rodiče, přátelé, manželka/manžel, přítel/přítelkyně – ... roztomilým a neobvyklým způsobem.

Huggy-You Valda a Týnka jsou vyráběny s velkou pozorností k detailům: od jiskřiček srdce v očích po tajnou speciální kapsu na břiše, kde mohou být schovány další dárky a překvapení.

Emotion Owl Couple

Perfektní deka pro zachumlání

Sada obsahuje také krásnou flísovou deku ve velikosti 130x180 cm, která je v barvách obou soviček. Použijte jí pro spánek, odpoledního šlofíka, na gauči, na zahradě, nebo v autě. Položte ji na zem pro bezpečné, pratelné místo na hraní, nebo ji přehoďte přes židli pro svěží vzhled, který jasně říká, že milujete celý svět.

Emotion Owl Couple

Snadná údržba pro dlouhou životnost

Obě sovičky i deka jsou plně pratelné v pračce na 30°C, rychlo-schnoucí a navržené tak, aby si svou jemnost a barvy udržely po dlouhé roky.

Nadělte sobě, či svým nejbližším dárek, který dává i nadále a vytváří příjemné pocity, šťastné vzpomínky a hluboká pouta lásky a emocí.

Emotion Owl Couple

Sovička pro každou náladu

Moudrá sova ví, že pochopení vašich emocí a emocí druhých je základem zdravých vztahů a šťastnějšího, úspěšnějšího života. Nyní můžete vy, nebo někdo blízký dát pocit obejmutí s 3v1 Dormeo Sovičkou Náladičkou, hračkou, dekou a polštářem pro pohodlí a zábavu, ať jste kdekoliv.

Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl

3 praktická využití v jednom

Sovičky mají 3 použití v 1, které z ní dělají ideální dárek, nebo společníka na cesty. Sovička je:

 • Rozkošná, mazlivá hračka, kamarád a milující parťák.
 • Polštář na zdřímnutí kdekoliv, nebo když je potřeba trocha pohodlí navíc, v autě či na pikniku.
 • Měkká, fleecová přikrývka, která je příjemná na dotek a udrží vás v teple. Ideální na spaní a kdekoliv, kde se vám zasteskne po teplu domova.

Přikrývka je 130x180 cm velká a každá sovička je asi 26 cm vysoká. Deka i sovička jsou pratelné, aby po letech láskyplného přátelství zůstaly svěží a krásné.

Dormeo Emotion Owl

Učte se o emocích s kamarádem

Během dětství se učíme o světě, který potřebujeme k pochopení emocí a vypořádáním se s nimií. Dormeo sovičky náladičky jim dávají šanci prozkoumat svět pocitů bezpečným a zábavným způsobem. Poznejte jejich (a vaše) nové přátele, Dormeo Sovičky náladičky.

 • Dormeo Emotion Owl

  SHOO-SHOO - Sova Strašpytlík

  Strašpytlík je velmi statečná sova. Pomáhá vám překonat všechny vaše obavy a je obzvláště odvážný, pokud jde o zlé sny. V noci Strašpytlíka držte pevně v náručí a pokud budete mít nějaké noční můry, Strašpytlík je zažene.

  Shoo Shoo vás ochrání a udrží v bezpečí.

 • Dormeo Emotion Owl

  YUU-HUU - Sova Smíšek

  Smíšek je šťastná sova. Vidí ve všem to dobré a její pozitivita se otřou i o tebe! Smíšek vám připomene vidět dobro ve všem kolem vás ... byl dnes slunečný den? Woohoo! Pochválili tě ve školce? Woohoo! Usmíval ses dnes aspoň pětkrát? Woohoo, dobře pro tebe!

  Yuu-Huu vám pomůže zavřít oči a vidět, že svět je plný věcí, ze kterých můžete mít radost.

 • Dormeo Emotion Owl

  LOONY-COO - Sova Zlobilka

  Zlobilka je sova, která je vždy připravená na zábavu. Ujistí se, že se v noci nebudete nudit. Pozve vykouzlí vám bláznivé a legrační sny, takže nikdy neztratíte představivost a probudíte se s úsměvem na tváři.

  Loony-Coo vám připomene, že nikdy nesmíte ztratit jiskru dětského šílenství a že život by měl být vždy trochu bláznivý!

 • Dormeo Emotion Owl

  BLU-BLU - Sova Smutník

  Smutník vás naučí, že jsme všichni někdy smutní a to je v pořádku. Promluv si s ním o tom, co tě ten den rozesmutnilo, tvůj moudrý přítel ví, že dostat smutek z  hrudi opravdu pomáhá. Pak ti dá to nejjemnější mazlení a ty budeš vědět, že všechny smutné chvíle nakonec pominou.

 • Dormeo Emotion Owl

  LOVE-YOU - Sova Valentýn

  Valentýn ví, že neexistuje lepší pocit, než je láska, které se prostě nedá nabažit. Naučí vás, že je stejně důležité lásku dostávat, i dávat, čímž vás učí laskavosti a empatii.

  Love-You se postará, že si budete vždy jistí, že vás někdo má rád.

 • Dormeo Emotion Owl

  GRU-GRU - Sova Zlostík

  Zlostík vás učí, že je v pořádku mít někdy vztek. Není dobré dusit v sobě emoce, takže až vás příště něco nazlobí, Gru-Gru si o tom rád poslechne. Vezměte jej do náručí a dělejte »grrrrrr«, než vám bude líp.

  Gru-Gru vám pomůže projevit vztek zdravou cestou.

Mnoho výhod emočního zdraví

Výzkumy ukazují, že emocionální zdraví vám může pomoci žít šťastnější a naplněnější život. Lidé, kteří umí zacházet se svými emocemi a emocemi ostatních, mají:

 • Šťastnější, stabilnější vztahy.
 • Vyšší sebevědomí a pozitivnější pocity vůči sobě a světu obecně.
 • Úspěšnější výsledky ve škole, či v práci.
 • Méně problémů s chováním.
 • Lepší pozornost.
Dormeo Emotion Owl

Vliv barev na děti

Barvy ovlivňují tělesné funkce, mysl a emoce energií produkovanou světlem. Studie prokazují přínosy barev pro rozvoj mozku, kreativitu, produktivitu a učení. Účinky barev mohou být různé: vyvolávat vzrušení, navozovat klid, dávat inspiraci, redukovat úzkost nebo napětí nebo dávat klid. Tyto účinky lze zřetelněji pozorovat u dětí, protože mozkové vazby se u dítěte dokončují až ve věku 5 až 6 let.

Jaké účinky můžete očekávat, pokud je vaše dítě obklopeno barvami Dormeo Soviček náladičkek?

Dormeo Emotion Owl

ŽLUTÁ je ta nejradostnější barva. Představuje moudrost a laskavost, vyzařuje teplo, radost, nadšení, zábavu a inspiraci. Žlutá má relativně světlejší barvu a jako taková má osvěžující účinek.

Vzhledem k tomu, že ovlivňuje také paměť, motivaci a pozornost, je vhodná pro použití v dětských pokojích. Její intenzivní používání však může vyvolat napětí a hněv.

Dormeo Emotion Owl

RŮŽOVÁ nás fyzicky ovlivňuje pozitivním způsobem. Je relaxační a teplá s hluboce uklidňujícím účinkem. Psychologicky je to silná barva. Představuje kontinuitu živých bytostí i ženskost.

Snažte se nepoužívat příliš růžové, protože by to mohlo být únavné a tísnivé. V místnostech plachých a introvertních dětí to může vést k dalšímu odtažení se. V menším tónu však evokuje teplo a mír.

Dormeo Emotion Owl

MODRÁchladivou, uklidňující povahu a díky tomuto uklidňujícímu účinku ji lze pohodlně používat u aktivních a živých dětí: snižuje tělesnou teplotu, krevní tlak a tepovou frekvenci, vyvolává pocity spokojenosti, prostornosti a pohodlí.

Všeobecně se doporučuje používat v dětských pokojích, zejména ve školkách, použití modré napomáhá snadnému a klidnému přechodu dítěte do spánku.

Dormeo Emotion Owl

ŠEDÁ je jediná barva, která nemá žádné přímé psychologické vlastnosti. Je to chladná, neutrální a vyvážená barva, ale bez emocí a nálad – typicky spojená s významy nudné a špinavé, stejně jako formální, konzervativní a sofistikované.

Šedá je nehybná a zároveň bez emocí, pevná a stabilní, vytváří pocit klidu a vyrovnanosti, úlevy z chaotického světa. Je to nadčasová a praktická barva.

Dormeo Emotion Owl

ČERVENÁ je nedominantnější barvou se silným stimulačním efektem na vizuální aktivitu a funkce nervového systému. Červená přitahuje pozornost a ruší efekty ostatních barev.

Většímu použití červené na zdech dětského pokoje byste se měli vyvarovat, protože se děti mohou cítit napnutě a agresivně, je-li místnost výrazně červená.

Dormeo Emotion Owl

Fialová v různých odstínech symbolizuje něhu, eleganci a bohatství, některé odstíny však mohou být rušivé. Tato barva stimuluje část mozku, která se váže ke kreativitě. Navíc má silný uklidňující efekt.

Fialová může být používána i v pokojích předškoláků i pubertálních dívek, pro vylepšení kreativity a akademických výsledků. Díky faktu, že napomáhá také fyzické a spirituální čistotě, může být použita i v pokojích hyperaktivních dětí.

Pozdravte Dormeo Sovičky Náladičky Mini

Každá z 3v1 sov k sobě má i 16 cm vysokého minikamaráda, který je kouzelnou, měkkou hračkou, malou, ideální na cesty, vždy připravenou k obejmutí. No nejsou roztomilé?

 • Dormeo Emotion Owl

  Mini Blu-Blu a Loony-Coo na houpačce.

 • Dormeo Emotion Owl

  Mini Yuu-Huu a Shoo-Shoo na průzkumné expedici.

 • Dormeo Emotion Owl

  Love-You a Gru-Gru zkoušející nové triky.

Technické parametry
Dormeo program obývací pokoj

Hodnocení zákazníka (0 Recenze)

Pro tento produkt zatím nejsou dostupné recenze...

Jak hodnotíte tento produkt? *

1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star