V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Rozmazlujte se na MDŽ jako královna!

Milé dámy. Na náš svátek se musíme jaksepatří připravit. I když vás může čekat milé překvapení od vašeho blízkého, pro všechny případy si naplánujte den plný toho, co byste pro sebe chtěly udělat. Vy přeci víte nejlépe, co vám udělá největší radost. Poradíme vám, jak být trochu sobecké a dopřát si plnými doušky!

8. březen je den všech žen. Dámy, na nic nečekejte a tento den si naplánujte pořádné rozmazlování! Na nic nečekejte. Vy jste přece ta, která nejlépe ví, co jí udělá radost. Navíc kolem sebe máte kamarádky, které vaše nápady určitě ocení a rádi se k vám v seberozmazlování přidají! Inspirujte se našimi tipy, jak si udělat tento den co nejhezčí!

Odpoledne jen pro vás

Kadeřnictví, manikúra, kosmetika, masáž? Nebo relax v bazénu a sauně? To zní jako perfektní program pro vaše odpoledne! Nejste zvyklá o sebe nechávat pečovat? Dnes vaše zásady odložte a užijte si péči jako pro královnu. Nejen, že tak budete vypadat, ale budete se tak i cítit!

Čas dárků

Máte svátek? Máte! Takže nastal čas si nějaké dárky pořídit. Mohou to být třeba nové jarní dekorace do domácnosti, díky kterým se doma budete cítit vesele a hravě, nebo třeba luxusní voňavá svíčka, která bude symbolizovat vůni vašeho domova. Perfektní sebeodměnu představuje také například knížka. Kupujtete si knížky, nebo vám to přijde jako zbytečné utrácení? Ne dnes. Jděte do knihkupectví a kupte si tu po které toužíte nejvíc. Když už nic, nový šperk nebo ta dlouho vysněná kabelka, kolem které chodíte již nějaký ten pátek také není k zahození, co říkáte.

Na výlet či za kulturou

Už dlouho se chcete podívat na tu vyhlídku nacházející se 30 km za městem? Nebo si stále nemůžete najít čas na tu zajímavou výstavu, kterou chcete již půl roku vidět? Dnes je váš den. A když vše selže, vydejte se na procházku do přírody. Pročistíte si hlavu a třeba získáte na věci, které vás obklopují, jiný pohled.

Zajděte na drink

Přeneste se do Karibiku! Když už ne soukromým tryskáčem, zkuste to alespoň prostřednictvím míchaných drinků. S kamarádkou si naplánujte večer sami pro sebe a nechte si na baru umíchat něco neotřelého!

Čo…čo…čokoláda!

I když není peněz nazbyt, čokoláda nikdy nezklame. Oslaďte si život i vy. Což takhle luxusní belgické pralinky, které si jen tak nekoupíte? Nebo se nechte pozvat do té luxusní kavárny, kde mají hříšně drahé, ale také hříšně dobré dorty, kvůli kterým rády obětujete vaše dvě těžce schozená kila! :)