NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Sny o těhotenství

Jelikož jsme obdrželi několik požadavků na vysvětlení snů, kterým je společné stejné znamení, vysvětlíme tentokrát několik snů najednou.

Jelikož jsme obdrželi několik požadavků na vysvětlení snů, kterým je společné stejné znamení, vysvětlíme tentokrát několik snů najednou.

Zdena Už nějakou dobu se mi minimálně jednou týdně zdá, že jsem těhotná, nebo že jsem obklopená dětmi.  Andrea Často se mi zdává, že jsem těhotná. Sny jsou tak reálné, že dokonce cítím, co se děje v mém břichu. Někdy i porodím, jindy ne. Co to znamená? Kristýna Co znamená, když se mi zdá, že jsem těhotná? Patricie Byla jsem těhotná. Martina Zdálo se mi, že jsem ve druhém měsíci těhotenství, jenže otcem nebyl můj přítel, ale jeden z jeho kamarádů. Můj přítel se rozhodl mě podporovat. Rodičům jsem to ještě neřekla. Petra Často se mi zdává, že jsem těhotná, nebo že jsem porodila holčičku jménem Tia. Markéta Zdálo se mi, že jsem byla těhotná, ale nevěděla jsem o tom. Náhle jsem porodila dvojčata, Amelii a Moniku. Měla jsem velkou radost. Ve snu jsem ty děti nikdy neviděla, ale věděla jsem, že tam jsou.

Sny o těhotenství mohou být logickým odrazem toho, co se děje ve vašem životě, pokud těhotná opravdu jste, nebo pokud otěhotnět chcete, či se snad těhotenství obáváte. Představují také stránku vašeho osobního života, která se neustále vyvíjí. Mohou představovat zrození nových myšlenek, projektů, stanovení nových cílů nebo splnění vašich tužeb v práci či kariéře. Pokud se ve skutečnosti nepokoušíte otěhotnět, ale ve snech těhotná jste, představuje to strach z nových zodpovědností a povinností.

Pokud jste těhotná ve skutečném životě, nejen ve svých snech, sny o těhotenství vyjadřují váš strach z těhotenství a vaše obavy z možných komplikací při porodu. Znamená to, že jste starostlivá matka, a že se obáváte, že to nemusíte zvládnout, nebo že se bojíte zodpovědnosti.

Dítě ve snu představuje nevinnost, teplo a nové začátky, ale může také znamenat, že nemáte dostatek času sama na sebe a na své záliby. Možná dítě ve vás není schopné se plně vyjádřit nebo nedokážete vyjádřit své touhy, cíle a plány.

Doufáme, že tento výklad těhotenství jakožto symbolu ve snech, vám poskytne vysvětlení nebo umožní pochopit, proč se právě toto znamení objevuje ve vašich snech.

Přejeme vám hodně štěstí ve snaze dosáhnout vašich cílů a štěstí v životě.