V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Situace, kdy není potřeba předehry

Pravděpodobně jste po celý svůj život slyšeli, že předehra je pro ženu, co se sexuálních záležitostí týká, tím nejdůležitějším. V tomhle článku boříme klišé: ano, je pravda, že předehra je důležitá, ale existují určité situace, kdy je zcela v pořádku na ni zapomenout.

Pravděpodobně jste po celý svůj život slyšeli, že předehra je pro ženu, co se sexuálních záležitostí týká, tím nejdůležitějším. Je to napsáno v každém časopise pro muže a pravděpodobně jste tohle klišé slyšeli milionkrát od přátel i z televize. V současnosti už máte tak vymytý mozek, že by vás ani nenapadlo mít sex bez předehry.

V tomhle článku boříme klišé: ano, je pravda, že předehra je důležitá, ale existují určité situace, kdy je zcela v pořádku na ni zapomenout.

O které situace jde?

Po dobré party

Celou noc jste proflámovali a skvěle jste se bavili. Oba jste měli o pár skleniček víc, než jste měli, a pak jste se ještě pořádně předvedli na tanečním parketu. Atmosféra v přeplněném klubu byla fantastická, a stejně tak i jiskření mezi vámi dvěma. Když po takové noci skončíte u ní nebo u vás doma, není předehry třeba – ona pravděpodobně stejně celou noc snila o tom, až se s vámi bude milovat.

Až vstoupíte do dveří, ona z vás strhá oblečení ještě předtím, než se dostanete do ložnice. Proč odolávat?

Když jste se dlouho neviděli

Když jste dlouho oddělení, ať už z pracovních nebo rodinných důvodů, nebo když jste si od sebe prostě potřebovali odpočinout, další setkání bude opravdu zábavné. Čas, který jste strávili samostatně, posílil nejen vaše pocity, ale také vaše libido.

Až se setkáte na letišti, budete mít sto chutí se svléknout přímo tam, ale budete muset počkat až do okamžiku, kdy budete sami. Když se konečně dostanete do bezpečného útočiště vaší ložnice, není třeba se zabývat formalitami, jako je předehra – konec konců jste byli docela dlouho oddělení!

Na veřejných místech

Většina žen si na sex na veřejných místech nepotrpí. Ale pokud máte štěstí a vaše žena se ráda dostává do situace, při které by mohla být přistižena, nezapomeňte na to, že na takových místech není předehra vůbec potřeba.

Vlastně je mnohem lepší, když se rozhodnete předehru vynechat, protože se tím výrazně sníží šance, že si vás někdo všimne.

Skutečností je i to, že veřejná místa nejsou pro předehru nejvhodnější ­– záchod v baru není tím nejromantičtějším místem na světě, že ne? Ale pokud vaší ženě vyhovuje sex na veřejných místech, už samotná myšlenka na něj ji pravděpodobně dostatečně nažhavila, takže předehra není vůbec potřeba!

Po rozlučkové dámské jízdě nebo svatbě

Události spojené se svatbou mívají na ženy poněkud neobvyklý účinek – už jste si toho stihli všimnout?

Vaše žena se možná vrátila z rozlučkové dámské jízdy nebo ze svatby a má trochu větší zájem o sex – chcete vědět proč? Existují dva možné důvody: pokud se nechce vdávat, bude se s vámi milovat, aby oslavila skutečnost, že na rozdíl od své kamarádky je ještě stále svobodná. A pokud se chce vdát, může to být způsob, jak vás přesvědčit, že je pro vás tou pravou!

V každém případě přinese návštěva svatby výsledky a předehra nebude vůbec nutná!

Když nemáte čas

Na rozdíl od všeobecně rozšířeného názoru se sexu nemusíte vzdávat, i když na něj nemáte dostatek času. Možná si myslíte, že žena se raději nebude milovat, než aby to muselo být rychlé – ale to není pravda.

Když bude mít správnou náladu, asi jí nebude vadit jít na chvíli do ložnice předtím, než se vydá do práce. Rychlovka může mít svá kouzla – jen když se to neděje příliš často!

Výjimka, ne pravidlo!

I když jí v mnoha situacích není třeba, hraje předehra stále velmi důležitou roli v sexu. Takže nechápejte výše uvedené rady tak, že prostě můžete na předehru pokaždé zapomenout – vaše žena to asi nebude příliš dlouho tolerovat.

Volte příležitosti rozumně a opatrně – rozhodně pak budete vědět, kdy předehra opravdu není potřeba, takže nebudete muset jen tak hádat.