NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Květiny proměněné v hady

V poslední době mívám dva velmi podivné sny. Mohli byste mi je prosím vysvětlit?

První sen

Jedu jsem autobusem a najednou zjistím, že jedu špatným směrem. Vystoupím na následující zastávce a snažím se najít správný autobus. Musím velmi dlouho čekat, což je velmi nepříjemné, protože velmi spěchám. Nemůžu s tím<

Sedím na zídce vedle nějakých schodů a čekám i s ostatními neznámými lidmi. Cítím, že musí autobus každou chvíli přijet.
Najednou se přede mnou objeví neznámý muž s květinami. Daruje mi kytici jako první, takže si můžu vybrat. Vyberu si bílé květiny. Když je ale doma dám do vázy, zjistím, že mají divné listy. Všechny listy, které vypadaly jako kapradina, se začnou podivně vlnit. Když se na ně lépe podívám, zjistím, že jsou to hadi. I přesto zachovám klid a stoupnu si opodál a sleduji podivnou květinu zdálky. Pak se probudím.

Druhý sen

Jdu na oběd s nějakými lidmi, některé z nich znám. Vybereme si nějaké mořské jídlo. Aby bylo jídlo ještě čerstvější, dá jeden muž ryby do bazénu. Když ji pak chci sníst, vyloví ji z vody rukama a položí ji na můj krk.
Cítím nepříjemný chlad ryby a její bezradné mrskání. Muž mě tak nejspíš chce odstrašit. Nezačnu však utíkat a ni křičet, vezmu si ji i po nepříjemném zážitku. V tom dá muž rybu na můj obličej. Udělám prudký pohyb a začnu křičet. Pak se probudím.
Jana

Vysvětlení snu

Drahá Jano, Vaše sny Vám říkají, že se právě nacházíte na křižovatce. Něco Vám brání v cestě jít dál, naproti tomu Vás něco táhne kupředu. Nebojte se tohoto nutkání a vyjděte vpřed novým změnám ve svém životě.

Neznámý muž Vám něco dává

Neznámí lidé, kteří se objevují jak v prvním, tak ve druhém snu, poukazují na skryté aspekty Vašeho ega, kterým byste měla čelit. V obou snech neznámý muž stojí před skupinkou lidí a něco Vám nabízí – běžná situace se náhle proměňuje v něco nepříjemného, a to vás nutí probudit se.

Buďte rozhodnější

Muži ve Vašich snech symbolizují mužskou část Vaší osobnosti – tu část, která rozhoduje, je racionální, agresivní a soutěživá. Střídání příjemného stavu ve stav krajně nepříjemný říká, že jste si částečně vědoma těchto vlastností, když ale máte tuto silnou stránku osobnosti využít v reálném životě, ustoupíte.

Autobus jedoucí špatným směrem

Vypadá to, že máte nedostatek rozhodnosti a odvahy, což nějakým způsobem přispívá k pocitu, že Vám něco proklouzává mezi rukama a že nad situací ztrácíte kontrolu. To je vidět v symbolice snu, ve kterém sedíte v autobuse, který jede nesprávným směrem - sen Vám naznačuje, že byste se měla zastavit a měla byste si naplánovat celou trasu znova.

Zídka znamená překážku

Čekání na autobus znamená dočasnou překážku v dosažení osobních cílů, což je podpořeno i sezením na zídce. Zídka reprezentuje tuto překážku (nemusí být nutně fyzického charakteru, může to být váš zvyk nebo myšlení).

Pohněte se kupředu

Symbolika snů Vám sděluje, že si musíte vše urovnat. Jen tak něčeho dosáhnete. Pohněte se vpřed a následujte cíle, které jste si vytyčila (vypadá to, jako byste se záměrně vymlouvala nebo jako byste měla strach), případně si vytyčte nové cíle. Očividně jste narazila na psychické nebo fyzické překážky, a to vám říká, abyste si vše ještě jednou dobře rozmyslela.

Symbolika květin

Možná jste příliš důvěřivá (růže se promění v hady, ryba na Vašem obličeji), nebo dokonce naivní. Všeobecně jsou květiny symbolem něžnosti, vášně, laskavosti, ale také perfekcionalismu a spiritualismu (možná je Vaše překážka přílišná snaha po dokonalosti?).

Muž Vás obdaroval kyticí, což značí respekt, uznání a ocenění. Vaše květiny byly bílé, což symbolizuje smutek. Jste tedy smutná kvůli odměně, kterou jste dostala? Vaše květiny se proměnily v hady, což značí skrytý strach a obavy. Na druhou stranu hadi symbolizují duševní růst a jsou posly dobrých změn.

Ryby v bazénu

Převažující symbol ve druhém snu je ryba, která reprezentuje vnitřní vhled do Vašeho nevědomí. Bezpochyby jste se ocitla na křižovatce a musíte nyní udělat rozhodnutí. Vaše sny poukazují na to, že jste perfekcionalistka, což je dobré, někdy Vám ale tato vlastnost může bránit v objevování nových věcí ve Vašem životě. Měla byste se rozhlédnout kolem sebe, a rozšířit si tak obzor, neboť se příliš zaměřujete jen na jednu část svého života.