V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

10 tipů pro jarní regeneraci

Na jaře se všechno probouzí, ptáčci zpívají, první kytičky nesměle vykukují z trávy, ve vzduchu se proplétají nejrůznější vůně. Všude to vře novou energií a optimismem. Přidejte se k jarnímu rozkvětu i vy a dopřejte svému tělu příjemnou jarní očistu.

1. Pořiďte si nový sestřih a barvu

Na své okolí zapůsobíte nejlépe, pořídíte-li si nový střih a barvu. Prohlédněte si nějaké časopisy s novými módními trendy a vyberte si úplně jiný střih než je ten, který obvykle nosíte. uvidíte, jak se za vámi začnou muži otáčet a jistě to ocení i váš partner.

2. Vytvarujte si obočí

Tenké obočí kopírující linii vašich očí dokáže zcela změnit vaši tvář. Pokud nevíte, jak si ho upravit, přenechejte tuto činnost raději odbornici v kosmetickém salónu. Při líčení obočí nezapomínejte nikdy na důležitou zásadu: Barva tužky na obočí musí být vždy světlejší než barva vašich vlasů.

3. Vybělte si zuby

V dnešní době je na trhu k dostání mnoho bělicích krémů, které odstraňují skvrny od kávy, čaje a cigaret. Vyberte si jeden z nich a pravidelně ho používejte. Bílé zuby příjemně omladí a osvěží vaši tvář.

4. Zakryjte nadbytečné kilogramy

Kila navíc můžete rafinovaně skrýt pomocí známých triků, které vykouzlíte se svým oblečením. Nebojte se pestrých barev a různých barevných kombinací, vytahaný černý svetr a volné kalhoty vám na kráse příliš nepřidají. Ještě většího efektu dosáhnete pomocí zeštíhlovacího spodního prádla. Budete se hned cítit sebejistěji, a to bez namáhavých tréninků v posilovně.

5. Buďte odvážná a změňte své brýle

Pokud nosíte brýle, je na čase vybrat si nové obroučky. Buďte odvážná a kupte si nějaké výrazné obroučky, které dokonale padnou ke tvaru vašeho obličeje a podtrhnou vaši osobnost … K výběru brýlí si přizvěte nějakou svou kamarádku, která vám poradí.

6. Osvěžte svou pleť vodou

Jistě jste už objevila blahodárný účinek vody na pleť. Díky vodě bude vaše pleť pevnější, pružnější a bude vypadat mladší. Vypijte každý den nejméně 10 – 12 sklenic vody. Sklenice vody před jídlem také utiší váš hlad a zabrání vám ve zbytečném mlsání.

7. Použijte jinou barvu laku na nehty

Lak na nehty by měl ladit s vaším oblečením i s vaší momentální náladou: vyzkoušejte čokoládovou, černou, žlutou, modrou nebo různé kombinace barev. Svěřte se do péče profesionálky a nechejte si na nehtech vytvořit nějaký zajímavý vzor, kterým zaujmete. Myslete na to, že se muži rádi dívají také na ruce žen.

8. Opálená pleť je stále in

Nemusíte nutně chodit do solária. Stačí, když si atraktivní opálení budete udržovat pomocí samoopalovacích krémů. Tato metoda je velmi levná, spolehlivá a také pohodlná.

9. Kupte si novou kosmetiku a make-up

Vysoké letní teploty se neblaze podepsaly na stavu vaší kosmetické výbavy. V těchto výrobcích se mohou množit bakterie, které dokáží způsobit i mnohem horší pohromy, než jsou pouhé pupínky. Vyhoďte všechny staré přípravky a vybavte svou toaletní skříňku novými.

10. Odstraňte odumřelou pokožku z celého svého těla

Nepěkná suchá a sloupaná pokožka nutně potřebuje ošetřit peelingem. Připravte si peelingovou směs doma: smíchejte mořskou sůl, olivový olej a citrónovou šťávu. Směs naneste na pokožku a dobře opláchněte. Peeling nikdy nepoužívejte na obličej. Pokud se vám směs nechce připravovat, použijte již hotový peeling, např. revitalizující tělový peeling Geomar.

Bonusový tip

Tento tip s krásou nesouvisí přímo, přesto ji podporuje. Během prvních chladných dní si prohlédněte fotografie ze své letní dovolené. Vzpomínky na pláž, teplé slunce, dny plné zábavy a ostatní příjemné vzpomínky vás povzbudí a vrátí vám úsměv na tvář. A díky tomu budete vypadat hezčí.