V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

8 důvodů, proč váš účes potřebuje kadeřníka

Jak dlouho už jste nebyla u kadeřníka? Pokud se u vás objevil alespoň jeden z 8 varovných signálů, že je s vaším účesem něco špatně, pak byste s tím měla urychleně něco udělat …

1. Ztrácejí vaše vlasy objem?

Nahoře zplihlé a po stranách husté – zní vám to povědomě? Pokud vaše vlasy příliš přiléhají k hlavě, a to bez ohledu na to, zda jste je natočila nebo ne, měla byste se okamžitě zastavit u svého kadeřníka.

Vlnité a pružné

Pokud jsou vaše vlasy suché a bez tvaru, dopřejte jim výživnou masku, která jim vrátí jejich lesk a poddajnost. Svým vlasům navrátíte pružnost a přidáte na objemu také tak, že si je necháte ostříhat na krátké mikádo (v délce po bradu) a mírně natočíte jejich konce. Tím strhnete pozornost ostatních více na svůj obličej.

2. Je melír o hodně výraznější než vaše přirozená barva?

To je znamení, že to přeháníte se zesvětlenými prameny. Příště byste si měla vybrat tmavší melír, který se bude více hodit k vaší přirozené barvě vlasů. Světlé pramínky pak budou působit, jako by byly vaše vlasy prozářené sluncem. Nebo si pro jednou vyberte tmavší barvu na vlasy.

Nezapomeňte, vlasy byste si měla znovu nabarvit až po 3 měsících.

Jsou vaše vlasy příliš světlé, a nedají tak dostatečně vyniknout rysům vašeho obličeje? Popřemýšlejte o tmavší barvě, která by měla být vyživující a bez škodlivého amoniaku. Vaše vlasy budou plné lesku a svěžesti.

3. Nosíte vlasy vždy svázané do culíku?

Vlasy stažené do culíku na vás prozrazují, že nevíte, co s nimi dělat. Chce to změnu! Zkuste ofinu a jemný melír, které by daly vašemu účesu objem. Vaše vlasy budou vypadat zajímavě a živě i rozpuštěné.

4. Zabere vám ranní úprava vlasů více než 20 minut?

Pokud po ránu strávíte před zrcadlem téměř půl hodiny, než dosáhnete kýžených výsledků, je nejvyšší čas navštívit kadeřníka. Vrátí vašim vlasům tvar, a vy tak budete ráno moci déle spát. Požádejte ho také o rady a informace, jak se máte o svůj nový účes starat.

5. Vaše šaty a účes se k sobě nehodí

Váš účes by se měl hodit k nejen rysům a tvaru vašeho obličeje, ale musí se také souznít se stylem vašeho oblečení. Pokud nosíte účes ve stylu 90. let, zatímco vaše šaty jsou ušity podle poslední módy, musíte svůj účes urychleně zmodernizovat.

Změna stylu vyžaduje také změnu účesu

  • Pokud jste právě získala nové zaměstnání a obměnila polovinu svého šatníku, abyste tak přešla k elegantnějšímu stylu oblékání, stejné změny vyžaduje i váš účes.
  • Pokud jste zhubla, můžete si konečně pořídit nové, přiléhavější oblečení, stejně jako nový účes, který by lichotil vaší štíhlejší postavě.

Kadeřníci doporučují mírně změnit účes nejméně dvakrát do roka. Zároveň doporučují řídit se při těchto změnách letními a zimními trendy pro daný rok.

6. Dokáže kadeřník vaše vlasy ostříhat se zavřenýma očima?

Necháváte si už léta stříhat vlasy stejným způsobem? Pak je ten nejvyšší čas změnit svůj styl. Dokonce i malé změny jsou vítány - možná nový melír, ofina nebo jiný střih.

I váš kadeřník vám doporučuje změnit styl?

Pokud věříte svému kadeřníkovi, řiďte se jeho radami a pokyny – všichni vám budou brzy závidět. Vyberte si proto kadeřníka, který je kreativní a zkouší nové trendy.

7. Dostáváte jen zřídka komplimenty, týkající se vašich vlasů?

To znamená jediné. Vaše vlasy jsou nevýrazné. Pokud chcete, aby byly vaše vlasy opět středem pozornosti, měla byste popřemýšlet o změně. Pokud obvykle nosíte ofinu, zapřemýšlejte o žehlení vlasů nebo změňte barvu.

8. Každý na výročním třídním srazu vám říká, že jste se ani trochu nezměnila?

Možná je to kvůli vašemu účesu. Nejste pro své dlouhé rovné vlasy známá již od vysoké školy? Podívejte se do módních časopisů, vyberte si super módní účes, který se vám líbí, a zavolejte svému kadeřníkovi.