NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

O ženách, které toho věděly příliš mnoho

Když si vygooglujete informace o lidech, kteří se vám třeba líbí, můžete tím uspokojit svou zvědavost, a možná se i vyvarovat špatné situace na případné schůzce, ale nezapomeňte, že se jedná o dvousečnou zbraň!

Když si vygooglujete informace o lidech, kteří se vám třeba líbí, můžete tím uspokojit svou zvědavost, a možná se i vyvarovat špatné situace na případné schůzce, ale nezapomeňte, že se jedná o dvousečnou zbraň!

Přečtěte si, jak může to, že se toho dozvíte o muži spoustu na internetu, zničit případný milostný vztah.

Představte si….

Na kamarádčině party potkáte sexy chlapíka. Okamžitě se s ním začnete bavit a on vás během chvilinky pozve na večeři. Rande: další den. Místo: jeho byt.

Zatímco si vychutnáváte různé druhy sýrů a přiťukáváte si už pátou sklenkou velmi kvalitního vína, on vám vypráví o své poslední cestě do Indonésie. Svůj příběh završí překvapivou anekdotou o tom, jak se jeho spolucestující „téměř sblížil“ s prostitutkou, ze které se pak vyklubal muž. Vy se smějete a řeknete: „Ale no tak, jak je možné, že to nevěděl? Z té fotografie je zcela zřejmé, že se jedná o muže!“ Zastavte! Muž, se kterým máte rande, okamžitě zvážní: „Z jaké fotografie?“

Jejda!  Začnete se červenat, ale NECHCETE mu přiznat, že jste prozkoumala a zanalyzovala všechny jeho údaje, fotoalba a stavy na zdi za poslední dva roky. A pak jste si dala ještě práci s tím, že jste s pomocí Google zkontrolovala všechny odkazy s jeho jménem a příjmením do takových podrobností, že pokud by to po vás policie chtěla, mohla byste jim poskytnout podrobný popis jeho bytu a dát informace o všech jeho bývalých přítelkyních a pracovních pozicích.

Pravdou je, že internet se stal bohatým zdrojem informací a zvědavost nezná žádná omezení… když si vyhledáte informace o člověku, který se vám líbí, uspokojíte tím svou počáteční zvědavost a třeba i zklidníte trému před první schůzkou, ale nezapomeňte, že googlování je dvousečným mečem, může se proti vám totiž obrátit několika způsoby.

Nevědomost a hry

Lidé sdílí hodně svých osobních informací na webových stránkách jako je Facebook, Twitter a Myspace – od toho, jaká se jim líbí hudba, a jaké je jejich oblíbené jídlo, až po oblíbené spisovatele a cesty. Budete-li všechny tyto podrobnosti znát předem, budete se hned na první schůzce nudit a neobjevíte nic nového.

Ještě horší je to, že se budete muset tvářit čas od času překvapeně, pokud budete chtít působit přesvědčivě, na příklad: „Ale ne, opravdu? Nemohu uvěřit, že jsi také chodil na tuhle školu!“

Zeptejte se sama sebe, jak dobře dokážete lhát, protože jinak vás může zcela prokouknout.

Příliš rychlé a nesprávné závěry

Při brouzdání na internetu můžete najít některé velmi zajímavé informace, ale nesmíte se na ně příliš spoléhat, protože jinak si můžete utvořit špatný obrázek o osobě, kterou „zkoumáte“. Nezapomeňte, že ne všechno, co najdete, je pravda, a může vás to vést ke špatným závěrům (např. BMW, které má na profilovém obrázku, nemusí být vůbec jeho).

Jeho kamarádi a kamarádky(!)

I když mnohá přísloví říkají, že jste tím, s kým se stýkáte, nemusí to být tak zcela pravda. Musíte si uvědomit, že muž, se kterým máte rande, se nestýká se všemi z jeho 546 přátel, a že i když mezi nimi jsou tři svůdníci, neznamená to, že on sám je Casanovou.

Také byste se neměla dívat na všechny krásné ženy na jeho profilu, protože:

a) spousta z nich tak ve skutečnosti nevypadá

b) a on pozval na večeři vás, takže se nemusíte strachovat.

Falešná představa, že ho znáte

Když se budete snažit vyslídit o muži různé informace, velmi rychle by se vám mohlo zdát, že ho dost dobře znáte, a že jste si blízcí. A pak třeba uděláte některé kroky, které byste jinak nikdy neudělala, na příklad se s ním vyspíte hned na druhé schůzce.

Pod vlivem zdeformovaných představ o vaší blízkosti si začnete v hlavě rychle přehrávat romantické filmy, ve kterých budete vy dva samozřejmě hrát hlavní role (zatímco si užíváte potěšení, které vám poskytuje bazén, on vás náhle překvapí zásnubním prstenem a větami vycházejícími z hloubi jeho srdce, které vám říkají, že jste ženou jeho snů, a jste tou jedinou, po které touží).

Pokud všechno nedopadne příliš dobře, mohla byste být zklamaná. Velmi zklamaná.

Přijdete o všechno potěšení

Zapomeňte na Facebook a podobné sociální sítě!

Vychutnávejte si kouzlo objevování zajímavých informací o vašem muži přímo z jeho úst a ne z počítače. Setkání s někým může být velmi vzrušující a inspirující. Proč byste se o to všechno chtěla připravit?