V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Nové pondělí, nový týden, nové cíle - ale jak?

Jsou dny – a pondělí je rozhodně jedním z nich – kdy se nám prostě vůbec nechce vylézt z postele. Představujeme si, jaké by to bylo, kdybychom zmizeli někam hodně daleko a změnili si jméno nebo jestli by šlo doletět do práce na matraci. Ano, káva, snídaně a motivační citáty nám pomohou cítit se trochu lépe. Ale nebudeme vám lhát. Opravdové štěstí je nemuset si nastavovat budík na další den a usmívat se v pondělí ráno. Dopřejte si kvalitní spánek, po kterém se vám bude zdát i pondělí zvládnutelné. Jak toho můžeme dosáhnout?

 

Budík – nejhorší noční můra

To jediné, co nám brání v tom, abychom třískli budíkem, je to, že se obvykle jedná o náš mobilní telefon. Jsme v destruktivním vztahu se svým budíkem. Každý den s ním bojujeme, nesnášíme ho, ale každou noc se k němu vracíme a žádáme ho o ranní službu. Všichni máme problémy s usínáním.

 

Lepší postel, lepší návyky a lepší životní styl

Musíme na to jít od začátku. Nejdůležitější není lepší káva nebo lepší světlo, ale lepší postel, lepší návyky a lepší životní styl. A také pravidelný pohyb a zdravé stravování, protože právě tato malá každodenní rozhodnutí vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Vybudujete si tak novou, lepší verzi sebe sama, která si lehce poradí s každodenními starostmi. I bez ranního letu na posteli přes Atlantik, změny jména nebo přání zmizet někam hodně daleko můžete změnit to, jak se budete probouzet, a ráno vyskočit z postele plní elánu do nového dne.

 

Také správná matrace je důležitá

Pokud byste měli na výběr, nevybrali byste si matraci s přepychovým pohodlím a prémiovou výškou?  Výška vaší postele je důležitá, protože vás ovlivňuje po tělesné stránce, když na ní každý večer uleháte a ráno z ní zase vstáváte. Podle odborníků na Feng-šuej může mít výška vaší postele vliv na kvalitu vašeho spánku, a tím i na vaši náladu, na základě úrovně energie čchi. Energie čchi musí mít možnost volně proudit kolem vaší postele a matrace. Jak lze tedy dosáhnout této spánkové nirvány? Řada Air + vám umožní zažít královský spánek, vynikající komfort, ergonomickou oporu díky moderní matraci s prémiovou výškou. Řada Air + vám poskytuje oporu tvrdé matrace a zároveň vás bude rozmazlovat pohodlím. Kombinuje technologie, z nichž každá má své výhody: přizpůsobivá a prodyšná pěna Ecocell®, pružiny Octaspring® pro 3D přizpůsobivost, taštičkové pružiny pro stabilitu a prémiovou výšku. Díky prvotřídním materiálům se perfektně přizpůsobí vašemu tělu. Každá noc na matraci Air + je jako dovolená po stresujícím dni. A nezapomeňte – nejde o pondělí, ale o způsob vašeho života. Na nic nečekejte a využijte tuto příležitost! Čeká vás nejlepší noc života!