V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Buďte hvězdou Silvestrovské párty

Dva týdny před večírkem 

Profesionální čištění pleti
Chemický peeling, zpevnění pokožky laserem, mikrodermabraze a čištění pórů jsou účinné při vylepšování pleti pokryté pihami od slunce, malými vráskami a akné.
Návštěva kosmetiky dva týdny před večírkem poskytne vaší pokožce dostatek času k vyléčení – bude tak na večírku vypadat zářivěji než kdykoliv předtím.

Jeden týden před akcí

Důkladná péče o vlasy

Stříhání, barvení a péče o vlasy významně přispějí ke zlepšení vašeho vzhledu a k vaší pohodě.

Jděte ke kadeřníkovi týden před večírkem – víte, že účes vypadá nejlépe týden po návštěvě kadeřníka. Zároveň byste si měli nechat odstranit chloupky nad horním rtem a na bradě a vytvarovat obočí, je-li toho třeba.

Dva dny před večírkem

Postarejte se o své ruce a nohy

Manikúra a pedikúra pomůže každé ženě k tomu, aby se cítila atraktivní.

Tělový peeling

Aby vaše pokožka vypadala skvěle i na ostatních částech těla, dopřejte si tělový peeling. Vyživte pokožku dobrým hydratačním tělovým mlékem.

V den události

Vyspěte se

Nic nedokáže zničit veškeré úsilí, které jste věnovali přípravám na onu velkou událost, než když se noc před večírkem řádně nevyspíte.

Pijte vodu

Pití dostatečného množství vody vám pomůže vypadat tak, jak byste měli – vyvarujete se díky tomu tmavých kruhů kolem očí a navíc hydratujete pokožku zevnitř. Dále pomáhá předejít přílišnému hladu.

Oblékněte si něco, v čem se cítíte fantasticky

Pokud si koupíte nové šaty, kalhoty nebo košili, kupte si střih a barvu, které vám sluší. Nespokojte se s něčím, v čem si nebudete připadat jako hvězda, jen proto, že je to to jediné, co dokážete najít a co si můžete dovolit. To si raději vezměte něco ze své skříně.

Nezapomeňte – užijte si každou vteřinku!

Vaše pokožka je ve stavu, v jakém už dlouho nebyla. Vaše vlasy vypadají skvěle a sváteční šaty vám skvěle padnou. Jediné, co zbývá, je řádně si to užít!