NAKUPUJTE PODLE KATEGORIÍ
Naše prodejny
Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Deset romantických gest na každý den

Svatý Valentýn je už dávno za námi, ale to neznamená, že by měla skončit veškerá romantika. Povšimnuli jste si v poslední době, že na tom váš vztah není úplně nejlépe? Trochu jste se jeden druhému vzdálili nebo se váš vztah stal kvůli nedostatku času rutinou?

Svatý Valentýn je už dávno za námi, ale to neznamená, že by měla skončit veškerá romantika.

Povšimnuli jste si v poslední době, že na tom váš vztah není úplně nejlépe?

Trochu jste se jeden druhému vzdálili nebo se váš vztah stal kvůli nedostatku času rutinou?

Díky několika zcela jednoduchým romantickým gestům na každý den oživíte svůj vztah a dodáte mu nový impuls bez jakýchkoliv problémů!

1. romantické gesto: Podejte jí teplý ručník

Stává se vaší drahé často, že se jde vysprchovat – a zapomene si vzít ručník? Až vás příště požádá, abyste jí podali ručník, buďte o krok před ní: vložte ručník na pár minut do sušičky, a podejte jí ho ještě stále teplý a příjemně svěží – rozhodně ji překvapíte a okouzlíte!

2. romantické gesto: Poskytněte jí masáž

Jedná se o klasickou nabídku, která potěší každou ženu, hlavně po náročném pracovním dnu. Je ve velkém stresu a má poněkud špatnou náladu? Masáž rozhodně zažene nepříjemné myšlenky!  Postarejte se i o správnou atmosféru: zešeřené světlo, svíčky, klidná hudba a příjemně voňavý olej. Když k této kombinaci přidáte své ruce a jemné doteky, jsou báječné výsledky zaručeny.

3. romantické gesto: Připravte jí snídani do postele

Další klasické gesto, které nikdy nevyvolalo špatnou odezvu!

Ráno tiše vylezte z postele a připravte jí báječnou snídani, nezapomeňte na její oblíbené jídlo a voňavou kávu – rozhodně vám bude vděčná! Samozřejmě je nejvhodnější připravit snídani do postele o víkendu, kdy máte dostatek času a nemusíte spěchat do práce – jen tak si ji opravdu užijete a můžete začít den skvěle.

4. romantické gesto: Napište jí sexy vzkaz

Milostný dopis je jedna z nejkrásnějších věcí, které existují, ale to neznamená, že jí je musíte psát každý den. Krátké vzkazy, které zanecháte na různých místech, dokonale stačí. Takový vzkaz ji může překvapit po ránu, když se probudí, nebo pozdě odpoledne, když se vrátí domů – v každém případě ji rozhodně učiníte šťastnou a bude z toho naměkko.

5. romantické gesto: Romantická večeře doma

Je pozdě a jí se konečně podařilo odejít z práce. Překvapte ji a připravte jí báječnou večeři, se kterou vám ona nemusí ani trochu pomáhat.

Nezapomeňte ani na správnou atmosféru a výzdobu: připravte stůl, rozsviťte svíčku nebo dvě, nalijte do sklenic víno… Pokud vám vaření opravdu nejde, můžete si večeři objednat. Jste-li oba velmi vyčerpaní, může být romantická i pizza.

6. romantické gesto: Zažehněte oheň

… Ale pouze v případě, že máte krb!

Příjemný oheň se rozhodně postará o romantickou atmosféru. Pak už jen stačí umístit před krb pár polštářů, láhev dobrého vína a chutnou svačinku. Kombinace pocitu stanování a nekonečné romantiky se rozhodně postará o skvělý večer.

7. romantické gesto: Připravte jí svačinku

Musí vždycky ráno spěchat a v práci toho má strašně moc?

Malá ukázka pozornosti, jako je svačinka, kterou si může vzít do práce, zcela rozjasní její den. Připravte její oblíbené jídlo, kupte v nedaleké pekárně zákusek, přidejte květinu nebo dvě a romantický vzkaz. Rozhodně to bude jedna z nejlepších svačin v jejím životě!

8. romantické gesto: Připravte jí malé domácí lázně

Vrací se domů z práce po dlouhém dni?

Připravte horkou koupel pro její unavené nohy a pak jí nabídněte masáž nohou – neexistuje nic lepšího, tomu věřte! Abyste se trochu pobavili a vylepšili náladu, můžete jí i nabídnout nalakování nehtů; i když ji neokouzlí vaše schopnost poskytnout jí pedikúru, samotný proces přinese spoustu smíchu.

9. romantické gesto: Obdarujte ji sexy spodním prádlem

Sexy spodní prádlo je dárkem pro vás oba: ona se v něm bude cítit skvěle a přitažlivě, a vy si můžete vychutnat pohled na ni. Zvolte spodní prádlo, o kterém si jste jistí, že se v něm bude cítit dobře. Možná by nebylo špatné vybrat to nejvíce sexy prádlo v celém obchodě!

10. romantické gesto: Připravte jí koupel s bublinkami

Na světě neexistuje mnoho žen, které by si nevychutnaly příjemnou koupel s bublinkami, proto byste tento nápad neměli vynechat. Teplá voda, bublinky a pár svíček – romantická atmosféra je zaručena. Pokud máte dostatečně velkou vanu, můžete se k ní přidat. Vaše snaha bude jistě odměněna!