V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Co o vás říká vaše oblíbená květina?

Vaše oblíbená květina toho může hodně prozradit o vaší povaze. Může ukázat, zda jste temperamentní, optimistická, tvořivá… Jakou květinu máte nejraději? Vyberte si jednu z uvedených a zjistěte, jak vás vnímají ostatní.

Vaše oblíbená květina toho může hodně prozradit o vaší povaze. Může ukázat, zda jste temperamentní, optimistická, tvořivá… Jakou květinu máte nejraději?

Vyberte si jednu z uvedených a zjistěte, jak vás vnímají ostatní.

Sedmikráska

Pokud je vaší oblíbenou květinou sedmikráska, máte slunečnou a nekomplikovanou povahu. Lidé vás vnímají jako optimistickou a radostnou osobu. Hodně času trávíte ráda venku, obklopena přírodou.

Gardénie

Lidé, kteří milují gardénie, jsou od přírody zvídaví; mají rádi všechno, co jim připadá exotické. Jsou to velice světské osoby, které si umějí užít radostí života. Čas od času mohou být tvrdohlavé a mohou mít sklon ke špatné náladě.

Kosatec

Je-li vaší oblíbenou květinou kosatec, jste od přírody hloubavá, důmyslná a duchovně založená. Ceníte si jednoduchosti, pohodlí a upřímnosti.

Kala

Je-li vaší oblíbenou květinou kala, jste šarmantní a elegantní. V davu se pohybujete jako bohyně a nikdy nezůstanete bez povšimnutí.

Vlčí mák

Jste temperamentní a tvořivá, ale nekonvenční, takže můžete lidem připadat poněkud svérázná. Stále vyhledáváte nová dobrodružství a milujete setkání s novými osobami, nacházení nových věcí, míst, všeho, co je třeba prozkoumat…

Růže

Jste velmi vřelá a velmi ženská osoba. Uvnitř vás se skrývá beznadějná romantička, která se dokáže snadno přizpůsobit novým okolnostem.

Fialka

Jste velmi citlivá a složitá osoba, která si cení svého soukromí. Trvá to dost dlouho, než vás lidé dobře poznají, ale to úsilí za to stojí!

Zdroj: Viva – časopis pro zdravý životní styl